Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralási tanácsok reklám nélkül egymás közt fórum

Nyaralási tanácsok reklám nélkül egymás közt (beszélgetős fórum)


6. Berbooo (válaszként erre: 5. - Pillangóhatás)
2013. jún. 18. 22:10
stzuia én beszélek németül , ighy mennyibe jösztök ki anyagilag ?
5. Pillangóhatás (válaszként erre: 4. - Pillangóhatás)
2013. jún. 18. 18:36
ja a hűtőre mindenképp kérdezzetek rá van-e.és nekünk fontos az erkély azt is mindig megkérdezzük:-)
4. Pillangóhatás (válaszként erre: 3. - Berbooo)
2013. jún. 18. 18:35

tudtok angolul/németül?Horvátoknál szeptemberben nagy "divat", hogy ha kimész ott helyben jóval olcsóbb a szállás.nem kell foglalni.mi mindig így megyünk.Olaszba és Horvátokhoz is.és kisebb üdülőfalukba olcsóbb a szállás.

és itthon meg szoktam főzni mondjuk pörköltet amit fagyasztok,rakott kápit napokig eláll és hűtőtáskában elviszem őket.csinálok szendvicset és viszek egy jó nagy tábla szalonnát és hagymát.esténként szoktunk sütni.mondjuk hot pen, vagy ilyesmi jó ha van.szoktunk vinni 1 karton üdítőt, meg ásványvizet.sőt bevallom a mikrót is elvisszük:-)remélem segítettem:-)

2013. jún. 18. 18:23
még csak azt tudom hpgy szeptemberben valahová tengerpartra. de igazából nincs sok pénzem mondjuk max 100 000 / főt tudnék megengedni magamnak de ez ugy hogy ebbe már minden benne van
2. kisj
2013. jún. 18. 17:56
hová, hogyan, mennyi időre utaznál?
2013. jún. 18. 17:38

hali én most mennék először nyaralni , külföldre tengerre, és mint tapasztalatlan nem akarok a legrosszabb ajánlatokba beleugrani

kinek mi a tapasztalata mit hol hogyan érdemes ???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook