Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Álomfejtegető. Ti hisztek abban, hogy az almoknak üzenete van? fórum

Álomfejtegető. Ti hisztek abban, hogy az almoknak üzenete van? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 19. 09:03

Nemrég zaklatott voltam egy lehetséges változás miatt az életemben, erre azt álmodtam,hogy egy állatkertben jártam és elszabadultak az állatok, az oroszlánok pedig marcangolták az embereket.

Mindenki menekült.

Rémes volt, még ébredés után sokáig a hatása alatt álltam. Olyan élethű volt...

Egy ideig talán nem megyek állatkertbe:))))

2013. jún. 19. 08:40
Valamilyen szinten van benne igazság, mivel ha józanul végig gondoljuk, itt arról van szó, hogy tudat alatt különböző kérdések foglakoztatnak! Lehetnek félelmek, megválaszolatlan kérdések érzések, és mindenki hozza magával a saját kérdéseit és álmunkban egyfajta választ kapunk erre. Ami lehet jó is meg rossz is, de mindenféleképpen válaszolunk önmagunknak!
13. e438349773 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2013. jún. 19. 08:35
Tavaly egy ejjel hasonlot almodtam. Annyi kulonbseggel h a faronk ramesett s egtem. Tuz volt. S masnap reggel hallottuk h felgyult egy szorakozohely s tobb ismerosom megserult. Ket lany ismerosom sulyosan. Amugy nem szoktam rosszat almodni csak nagyon ritkan.
12. e438349773 (válaszként erre: 9. - Grizus)
2013. jún. 19. 08:26
Ezt en is igy gondolom. Mindenkinek magatol kell rajonnie h egyes elemek mit jelkepeznek a sajat eleteben. De erre nem nehez rajonni. Elofordul h almodban tisztabban latsz egy helyzetet. Persze vannak meseszeru almok is. Ezek szerintem az ebren latott-hallott dolgok kevereke + egy kis egyeni fantazia. Hiszek abban h az almok uzennek/josolnak. De nem mindegyik. A meseszeru almok nem! :) A tobbinek az uzenetet megfejtheted ha a szivedbe nezel.
11. grizus
2013. jún. 18. 23:01
Rengetegszer álmodok mindenféle értelmetlen történetet. Szerintem ilyenkor a mentális kapacitásom vezeti le magát, mert napközben nem teszi eléggé.
2013. jún. 18. 22:47
Abban nem hiszek, hogy meg fog történni, amit álmodok. Azt viszont hiszem, hogy a valóságos érzéseink jelennek meg benne valamilyen formában.
2013. jún. 18. 22:43
Persze, hogy van, de csak egyedileg lehet megfejteni. Az álomfejtő könyvekben nem hiszek.
8. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 7. - E438349773)
2013. jún. 18. 12:26
Csak rola :)
2013. jún. 18. 12:16
Vele s az occsevel almodtam! :)) Mindketto jokepu de nekem o kell! Almomban egyutt voltunk. Szeretett. Majd az occsenek a karjaiban talaltam magam. S o rajtakapott minket s en nagyon sajnaltam a dolgot! Mintha szerettem volna ot.. :( :))
2013. jún. 18. 10:14
Én nem hiszek benne.
5. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2013. jún. 18. 09:52
Az álmok egy részének fontos jelentése van..De azt gondolom inkább a félelmeink jelenítődnek meg képekben.Vagy akár a vágyaink..Bár sokszor a megoldás is így mutatkozik meg..Na és persze nem mindegy mivel rongálja magát étkezésileg este az ember:))
2013. jún. 18. 09:35
Álmodtam már olyanokat, hogy csuhaj, mintha később déja vu-ként valóra is váltak volna, de mindennek ellenére úgy vélem, az álmok csupán Tudat Bácsi érdekes kreálmányai, egy-egy társasági összejövetelen jó nevetni-borzongani rajta, de több időt felesleges rá fecsérelni.
2013. jún. 18. 09:35
Nem. Bar a tuznek nagy jelentoseget tulajdonitanak az alomfejtok. En csak nevetek ezeken.
2. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2013. jún. 18. 09:33

Jesszus, mit ettél vacsorára? :D

Remélem, hogy nincs üzenetük, mert néha olyan rosszat álmodok, mély nyomot hagynak bennem :((

2013. jún. 18. 09:28
Az éjszaka különös álmom volt, egy égő farönk kergetett a dombon............

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook