Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 25. 09:34

Sziasztok!

Nagyon megérintett ez a cikk, tökéletesen ugyanazon megyek keresztül és remélem én is jól fogom venni az akadályokat :)

Ugyanaz a célom, újra eltalálni önmagamhoz, begyógyítani a sebeket és boldog lenni.

Mindenkinek kedves sorstársamnak kitartást kívánok! :)

347. Szamoncsi78 (válaszként erre: 346. - Pasionella)
2013. aug. 7. 20:11
na,hazaértem Pestről,de a lakáshoz el sem mentem,pedig 100 m-re voltam...végiggondoltam,mi történhet:-) 1.otthon van,látom az autóját,de nem enged be...2.direkt elmegy otthonról,hogy ne is tudjon róla,hogy ott voltam...3.otthon van,be is enged és ott találom a kis lánykával...Ezeket végiggondolva,úgy döntöttem,hogy mindenből én jövök ki szarul,úgyhogy hazajöttünk:-)Már leszarom a cuccaimat,őt meg pláne...ebből is látszik,hogy ő az,aki nem akar minden szálat elvágni,csak most duzzog,mert épp olyanja van:DMajd 2 hét múlva megint kívánni fog...
346. Pasionella (válaszként erre: 345. - Szamoncsi78)
2013. aug. 7. 15:34

De mi az, hogy nem nyitja ki az ajtót? A saját cuccaid, meddig maradnak még ott? Mégis mit gondol?

Jobb lenne minél hamarabb lezárni vele mindenfajta kapcsolatot, még ezt is, hogy a cuccaid miatt találkoznotok kell.

A kis lányka...

Ugyan... amikor annó az ex megcsalt azzal a ribivel...és még láttam is az üzengetésükből, hogy állítólag nagy volt a szerelem... szóval utána már nem is találkoztak, egyszer sem miután én elhagytam, sőt, az ex még csak nem is akart neki magyarázkodni.

A csaj annyira ribi csak, hogy volt pasija és gyereke is és nem az én exem az első akivel megcsalta a férjét.

Ja és a poén az egészbe, hogy évek óta ismerem a pasiját, az a szerencsétlen meg azt hiszi az én kapcsolatom az ex-el azért ért véget mert én megcsaltam...

A mai napig bánom, hogy akkor nem mondtam el neki, meglepődött volna...ja mert munkatársak az exel és félig-meddig haverok is...

Visszagondolok és hánynom kell, még mindig, hogy miket csinált a hátam mögött...

Azért nem mondtam el akkor mert 1 helyen dolgoztak és valószínűleg összeverekedtek volna, az exet nem sajnáltam volna de a másikat igen, hogy miből nevel majd fel 3 gyereket.


Ja és a ribi vígan éldegél most is a pasival.


Ja, tudod mi volt a vigasztaló a szex után? már az ex szerint... hogy el se ment... nem tudott...Ki a szent szart érdekel? :-D


Azóta már eltelt több mint másfél év, nem győzött bocsánatot kérni mennyire tönkretett, majd lett egy új nője és mint akinek kimosták az agyát, odáig jutottunk, hogy igazából én megérdemeltem a megcsalást...

2013. aug. 6. 15:23

Sziasztok lányok,

Holnap megyek Pestre céges ügyben,1 hete megüzentem az exnek,hogy elhoznám a maradék cuccomat.Viszem a barátnőmet + lehet,jön a tesóm is,tehát elgyengülés kizárva:-) Szerintetek válaszolt????Még annyit sem,hogy kapjam be,ne menjek oda...Így nem is fogok odamenni,mert tutira ki sem nyitja az ajtót,de akkor is bosszantó,hogy még arra sem képes,hogy válaszoljon vagy kirakja az ajtó elé azt az 1 db dobozt...

Ja, a kis lányka szombat éjjel már másnak a nyakán csüngött,ezek szerint tényleg úgy gondolja,hogy nekem kell a főnyeremény,ő meg gyorsan más után nézett...

344. Szamoncsi78 (válaszként erre: 343. - Pasionella)
2013. aug. 3. 23:51
Ez tényleg kemény...én is csináltam már hülyeséget,de azért mindennek van határa...Persze,én is kétségbe voltam esve,hogy mi lesz velem az exem nélkül, még levegőt sem fogok tudni venni,de lám,mégsem állt meg az élet:-)Nyugodt vagyok,jól érzem magam és TUDOM,hogy a sors sokkal jobb életet szán nekem annál,ami vele lett volna.Majd eljön az az ember,aki tényleg megérdemli a szeretetemet és nem fog átgázolni rajtam úthemger módjára.Lehet,hogy most az ex és a kis párja jobban érzik magukat,mint én,de lesz ez még másképp;)
2013. aug. 2. 14:06

Ajánlom neked ezt a fórumot:

[link]


Komolyan mondom hihetetlen micsoda nők vannak, semmi büszkeség, önbecslés, nuku...

Úgy 2 oldalt olvass el, a kettő legfrisebbet, én már lassan padlót fogok tőlük...

342. Szamoncsi78 (válaszként erre: 341. - Pasionella)
2013. aug. 2. 13:36
Én pont ezt a hibát nem szeretném elkövetni, én sem tudnék bízni ezek után még senkiben és az állandó féltékenységemmel hamar tönkretennék mindent:-)Ismerem magamat és nem akarok elüldözni senkit,aki ráadásul nem is tehet arról,hogy egyelőre elég bizalmatlan vagyok sajnos...POnt tegnap mondta egy fiú ismerősöm,hogy azt látja rajtam,hogy felhúztam egy falat és nem akarok átengedni még senkit.Ez így van,de csak a saját érdekeim miatt,a pofáraesés nem hiányzik...Az az igazság,hogy próbálok kicsit önző lenni és csak magamra gondolni,nem hagyom,hogy bárki átgázoljon rajtam...
341. Pasionella (válaszként erre: 340. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 13:12
Nagyon jól teszed, hogy nem nem ugrasz bele, én megtettem ezt a hibát és nem gyógyultam ki, nem tudtam bízni az újban, sajnos még most se nagyon...de próbálkozok mert túlságosan szeretem ahhoz, hogy emiatt elveszítsem csak nagyon nem könnyű neki velem :-( Szóval azért mert Rá találtam nem bánom, azért mert nem gyógyultam ki meg igen.
340. Szamoncsi78 (válaszként erre: 339. - Pasionella)
2013. aug. 2. 13:00
Nem keresem görcsösen, jön majd,ha jönnie kell:-)Másfél hónap telt el a szakítás óta, még lelkileg sem vagyok teljesen stabil:-)Augusztus végén elrepülök nyaralni az öcsémmel és barátokkal, úgyhogy nem unatkozom egy percig sem:-)
339. Pasionella (válaszként erre: 338. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 12:44
:-) Remélem hamar megtalálod majd a boldogságot egy olyan ember mellett aki megérdemel téged :-)
2013. aug. 2. 12:14
A leépülése már szerencsére nem az én problémám...volt pofája azt mondani,hogy ő nem tud ismerkedni,ezért kényelmes volt neki,hogy az öcsém bemutatta őket egymásnak a lánykával...Bezzeg pár hónappal ezelőtt nagy szája volt hogy ő bárkit megkaphat 32 évesen,de én ássam el magam a 35 évemmel...Na, 2 hete láthatta,miután feltörte a FB-omat,hogy még nem kellett ásót vennem...
337. Pasionella (válaszként erre: 336. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 12:03
Jól van akkor, örülök, hogy jól vagy és felépülsz. Amíg te felépülsz Ő szépen lassan le, de ez így jó, mégha ez borzasztóan rosszindulat, így gondolom :-)
336. Szamoncsi78 (válaszként erre: 335. - Pasionella)
2013. aug. 2. 11:57

Azóta síri csend van, remélem,nem vihar előtti:-)

Közben edzek ezerrel,már fogytam 3 kilót,de ez más fogyás,nem a gyomoridegtől,hanem a mozgástól.Kezd a testem is átalakulni,formálódok az edzőm szerint is:-D Végre jól érzem magam a bőrömben,az önbizalmam is kezd visszatérni,már tudom,hogy nem csak kukázni fogok tudni valakit onnan,ahova a szemetet összefújja a szél...

335. Pasionella (válaszként erre: 333. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 11:51
Örülök, hogy nem kell a főnyeremény :-)
334. Pasionella (válaszként erre: 333. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 11:51

Ez nagyon jó :-D

Istenem, de egy undorító, utolsó szemét alak, te jó isten...

333. Szamoncsi78 (válaszként erre: 332. - Pasionella)
2013. aug. 2. 11:46
Apróságok voltak, lehet,hogy miattam borult ki a bili,de nem érdekel...szerdán annyi történt,hogy 3x hívott,visszahívtam,gondoltma valami baj lehet,ha ennyiszer hív...Felvette és elkezdett olyan alpári stílusban üvölteni velem,hogy először szóhoz sem jutottam...aztán megkérdeztem tőle,hogy ki vagyok-e hangosítva és a barátnőjének csinálja-e a fesztivált,mert előtte pár nappal egész más volt a hangnem,mikor azt ecsetelte,mennyire kíván...erre még jobban felemelte a hangját,de én lecsaptam a telefont...másfél óra múlva kaptam a lánytól az értesítést,hogy enyém lehet a "főnyeremény" :-)
332. Pasionella (válaszként erre: 331. - Szamoncsi78)
2013. aug. 2. 10:48

Ez remek :-)

Akkor az exed hál Istennek már nem alkotott semmit és le is szállt rólad.

Szegény... milyen magányos lehet most :-D

331. Szamoncsi78 (válaszként erre: 330. - Pasionella)
2013. aug. 2. 10:16

Én megvagyok, jól vagyok :-)

Az ex szerintem már nincs együtt a "párjával",kaptam FB-on egy üzenetet a lánytól,hogy enyém lehet a főnyeremény,ő talál magának nála sokkal jobbat....

Én meg visszaírtam neki,hogy miért gondolta,hogy ez egy verseny?Nekem nem kell, vigye,ha már belerondított a 4 éves kapcsolatba...

2013. aug. 1. 13:15
Hahó! Mizu veletek?
329. hshd
2013. júl. 25. 04:07
Nos, örömmel látom,hogy mindenkiben elinditott sok gondolatot az írásom, Köszönöm hogy írhattam :))
328. hshd (válaszként erre: 4. - Csemár)
2013. júl. 25. 04:03
nem voltam net kozelben de koszonom jol esik hallaniba gratulációt :)
327. Szamoncsi78 (válaszként erre: 325. - Pasionella)
2013. júl. 22. 15:59
Hazudnék,ha azt mondanám,hogy néha nem hiányzik,de csak Ő,mint ember,a cselekedetei és a többi nem,abból elég volt...Így viszont még mindig az életem része,hiszen minden hétre jut valami,ami miatt idegeskednem kell!
326. Krisz42 (válaszként erre: 325. - Pasionella)
2013. júl. 22. 14:29
Tudod ilyenkor lehet igazán megismerni.Örülhetsz is,h vége lett,mert ez már nem normális viselkedésre val,főleg a fütyimutogatással megspékelve.Lehet,h enyhên psziho:)
325. Pasionella (válaszként erre: 324. - Szamoncsi78)
2013. júl. 22. 14:23

Ebben semmi logika nincs, hogy tudna bármit is kideríteni arról ami nem is létezik?

Gondolom már nem igazán hiányzik, szépen lassan rájössz, hogy jobb, hogy nem az életed része már.

324. Szamoncsi78 (válaszként erre: 323. - Pasionella)
2013. júl. 22. 14:18

Na,ezt én sem értem...azt gondolta,hogy bármit ki tud deríteni?Egy olyan oldalról,amiről nem is tudok,ezáltal nem is használom?

Na,nem mintha bármi köze lenne ahhoz,hogy én mit csinálok,ha minden nap mást vinnék haza,az is csak rám tartozna most már...

Hozott egy döntést,én elfogadtam és még mindig itt tartunk???Nézzek a hátam mögé innentől kezdve?Mert ezek után kinézem belőle,hogy figyeltet valakivel...

323. Pasionella (válaszként erre: 320. - Szamoncsi78)
2013. júl. 22. 12:42

De én azt nem értem, hogy mire jó, hogy regisztráltak téged egy társkeresőre? Ennek semmi értelme :-)

A másodlagos email címeknek a jelszavát is változtasd meg mert egyébként még így lehet esélye belépni.

322. Pera0322 (válaszként erre: 320. - Szamoncsi78)
2013. júl. 22. 12:30

Ó jaj:)

Nálam ugyanez volt azzal az exemmel, akivel 7évig voltunk együtt. Ő lépett le, már az esküvőjére készült az új nővel, amikor nekiállt feltörögetni a gmail-emet és a facebook-omat. Én feljelentettem a rendőrségen:) lett is belőle szép kis büntetőügye, meg lefoglalták a szám.gépét és a telefonját... azóta mi már csak ügyvédek útján kommunikálunk, és jobb is így. Szerintem hiába ők lépnek le, akkor is érdekli őket, h mi lett az elhagyott nővel!

321. Krisz42 (válaszként erre: 320. - Szamoncsi78)
2013. júl. 22. 12:28
Basszus ez durva!Figyelj,fenyegesd meg,h feljelented,merg ilyet nem csinálhat.Ilyenkor jelezd valakinek hivatalosan,h mi törtênt,akkor lesz nyoma,vele pedig közöld,h ha nem száll le rólad,mész a rendőrségre és ha nem is tudnak ellene tenni,akkor is benne lesz a rendszerben,aztán a legkisebb botlásnál is előveszik.Nekem páromat megtámadta egyszer egy ffi,de ő volt az erősebb,eltörte az illető karját,az meg feljelentette.Még a párom kapott pénzbírságot,plussz mondta,h most már vigyáznia kell,mert jobban előveszik.Pedig tapasztaltam,h gyakran kötnek bele,mert alfahìm tipus,holott ő az,aki megvédi a nőket,időseket,gyerekeket.Nem érdekli ki,mennyien vannak vhol,ha bántanak vkit,belekötnek igazságtalanul,akkor odamegy.
2013. júl. 22. 12:17

Szia!

Nálam mindig történik valami:-D

Tegnap kiderült,hogy az exem feltörte vagy törette a gmail-emet és a Facebook profilomat is...Okosan csinálta,mert nem vettem észre semmit,bár az e-maileket kb 2 hetente szoktam megnézni...Pénteken feltűnt,hogy Facebookon kaptam egy üzenetet,hogy levelem érkezett valakitől,rákattintottam a linkre és a ratalasz.hu társkeresőn találtam magam...ahol volt egy komplett profilom,minden adat ki volt töltve,csak a telefonszám nem,meg fotó is volt feltöltve rólam.Akkor kezdtem gyanakodni,mikor láttam,hogy az a becenév van megadva,ahogy csak az ex hívott...ezután beléptem a gmail-be és ott láttam az e-mailt,hogy július 12-én regisztráltam az oldalra és sikeres párkeresést kívántak:-DAztán júl.15-én jött egy mail,hogy a regisztrációmat törölték saját kérésemre...Gondolom,minden levelet visszaállított olvasatlanra,ezért nem tűnt fel a dolog.Persze felhívtam és nem kérdeztem,hanem közöltem vele,hogy a gmail jelszavamat megváltoztattam,nyilván tudja,hogy miért...Nem is tagadott,sőt,még azt is mondta,hogy tudja,észrevette...és hozzátette,hogy a FB-on is változtassam meg,mert azt is tudja...

Mondja meg Nekem valaki,hogy ez mire jó????

Kidobott,lecseréltt,de nyomoz utánam???

2013. júl. 22. 11:24
Sziasztok! Mi újság van veletek?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook