Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Essence, NYC, Maybelline, Max Factor...mi a véleményetek róluk? fórum

Essence, NYC, Maybelline, Max Factor...mi a véleményetek róluk? (beszélgetős fórum)


2017. júl. 13. 02:10

Attól függ milyen kozmetikumot nézünk.

Pl az Essence körömlakkjait szeretem,mert tartósak, viszont mást nem használok ettől a márkától.

NYC körömlakkjai sem rosszak.

Maybelline.. hát,az Affinitone alapozóját használtam 3-4 évig, de szárított,azt talán ink. nyáron ajánlatos használni,bár nem tartós.

Max Faxtor facefinity alapozóját próbáltam, de borzalmas, nagyon büdös és nem tartós.

Catrice termékeit használom nekem ez vált be.:)

4. RBékucika13 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2013. jún. 17. 16:18
Megnéztem és tényleg szuper egy oldal.Már magam is regisztráltam.Köszönöm a tippet.
3. michelle.r (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2013. jún. 17. 16:04

Én is azt hittem. De kb. annyian húzzák le a dolgokat általában, ahányan istenítik :))


Az egyetlen, amiről egybehangzóan superlatívuszokban beszél mindenki, az a Sally Hansen körömlakk.

(persze nyilván nem láttam mindent, de amikor szempillaspirált kerestem, csak jól összezavart)

2013. jún. 17. 16:01
nézd meg a kremmania pont hu oldalt, ott rengeteg terméktesztet-véleményt találsz (konkrét termékre)
2013. jún. 17. 15:59
Essence, NYC, Maybelline, Max Factor...mi a vélemyényetek róluk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook