Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi bennem a hiba? Mit rontok el mindig? fórum

Szerintetek mi bennem a hiba? Mit rontok el mindig? (beszélgetős fórum)


22. ina87 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. júl. 26. 15:05
Biztos lesz más valaki akivel összejön,meg hát mért nem probálsz pasizni atol h leirtak alapján 2-pasi tetszet és egyikkel semm jött össze igy persze h elkeseredsz probálj ismerkedni!
21. e32d76b828 (válaszként erre: 20. - E438349773)
2013. jún. 18. 09:52

jaja onporzos es zavaros hehe nem mondtal ujat...

tod maskepp latom a dolgokat mint magacska..tok1xu

deee koszontem az energiat:-P

2013. jún. 17. 23:07
Nem :)) a transzvesztita itt te vagy ugy latom! :)) Nagyon zavaros a szoveged.. Sztem gondold at h mit akarsz mondani aztan ird le erthetoen! :))
19. e32d76b828 (válaszként erre: 14. - E438349773)
2013. jún. 17. 19:58

hja...teveccc de nem kicsit...hulye pasikkal nem erdemes meg flortolni sem...

no a mozdonyt meg hatulrol a masiniszta...ennyit sem tudsz?nem Te vagy az ellenkezo NEM?hehe

18. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 17. 16:16
ne kezdemenyezzel olyan ferfiaknal, akik nem mutatnak kulonosebb erdeklodest irantad, es akkor megsporolsz egy csomo csalodast :)
17. e438349773 (válaszként erre: 13. - Cde472ac47)
2013. jún. 17. 16:11
Minek szeretned h nevezzenek? "Bombazonak"? Az jobb mint az "aranyos"? Ha 1-2 pasinak nem te vagy az idealja az nem azt jelenti h veled van baj. Mindenki tetszik valakinek. S minel kevesbe akarsz majd tetszeni annal inkabb fogsz. Probald ki! :) Arra torekedj h szep s ertekes embernek lasd magad. Legy magaddal jo viszonyban. Szeresd magad. Ez az ami kisugarzik. Ez buvoli el az embereket. Egy szep test csak egy szep test. Nem kell tokeletesnek lenned.
2013. jún. 17. 15:23
Okos nokrol volt szo nem okoskodokrol. Az okoskodo ferfiak sem tul rokonszenvesek. De zsak a foltjat megtalalja.
2013. jún. 17. 15:09
Az okos nőket szeretik az intelligens férfiak, az okoskodókat viszont egyik réteg sem csípi:)
14. e438349773 (válaszként erre: 8. - E32d76b828)
2013. jún. 17. 15:04
Csak a hulye ferfiak nem szeretik az okos noket. S a gazemberek akik csak kihasznaljak a noket. Mert egy okos not nehezebb atvagni.
2013. jún. 17. 14:23
Meg nem tudom, már olyan sokaktól hallottam hogy "De aranyos vagy" meg "Milyen cuki csaj" de én nem akarok cuki lenni...Eleinte úgy voltam vele, hogy de jó, az csak pozitív jelző, de már unom. Aranyos vagy de ennyi. Most nem csak pasikra értem, lány is mondta már rám ezt.
12. Taste
2013. jún. 17. 14:20

Kedves encsike, először is tudatosítsd magadban, hogy, ha mesterkedned kell azért, hogy egy pasival "haverkodhass", az már réges-régen veszett ügy! Ha a pasi szeretne tőled valamit, akkor ő ügyeskedik. Ha az egyik "haverod", vagy barátod azt mondja rád, h csúnya vagy, az nagyon-nagyon csúnya dolog. Értelmes pasi ilyet nem mond közeli ismerősre, főleg nem olyannak, aki vissza mondhtaja. Mondhatnám azt is az ilyen pasira, hogy egy bunkó.

Másodszor pedig igen, a kisugárzás rettenetesen fontos. Sok kevésbé dekoratív lány ismerősöm van, akiért bolondulnak a pasik, mert nagyon jó a kisugárzásuk. A kisugárzáshoz viszont jóban kell lenned önmagaddal, magabiztosnak kell lenned és akkor tiéd a világ :) Magaddal megalkudhatsz, de szerelmi kérdésben nem szabad. Legyen tartásod, nő vagy, nem futhatsz pasi után ..

Hajrá kislány :)

2013. jún. 17. 14:19
Szóval mindenáron, görcsösen akarsz pasizni, de önbizalmad nincs, félsz a visszautasítástól és a csalódástól. Ezt a kettőt nagyon nehéz összeegyeztetni. Először talán saját magaddal kerülj tisztába, élj, szórakozz, ismerd meg a határaidat, és ne mások véleményére adj.
10. 17aadc1082 (válaszként erre: 2. - E32d76b828)
2013. jún. 17. 14:16
Hej, te Piri, bölcs öregasszony vagy te, iszom szavaidat, megint igazad van. :)
2013. jún. 17. 14:14
Szerintem se kellene ennyire görcsösen akarnod, hogy pasit fogj magadnak. Hidd el, ha eljársz szórakozni és élet a saját kis életedet akkor eljön majd az a srác akit a sors neked szánt. Próbáld meg, hidd el megéri! :)
8. e32d76b828 (válaszként erre: 5. - Cde472ac47)
2013. jún. 17. 14:12
ejjjh de szeles temakor ez...ha valaki sikeres es kiegyensulyozott no akkor mar latszik nemi arnyalatnyi...ztan meg egy megfelelo kellemes parfum sokat dob a latba...jo fenek,erdekes fej esetleg gyonyoru labak...tedd ki amid van es meglatod forogni fog mindenki...beszelned nem kell csak par szavacskat...igen-nem...nem szeretik a ffiak az okos noket...jaja lehet, nem ez a Te bajod!
2013. jún. 17. 14:11
Meg vannak olyan ismerőseim, ők mondjuk "alfa csajok" akik kinéznek maguknak valakit, és azt megszerzik. Pl az egyik meglátott egy pasit anno egy buliban, már akkor oda meg vissza volt érte, és addig ügyeskedett amíg össze nem jött vele és 3 évig voltak együtt. De csomó ilyen csajt ismerek...Én meg kettőból nulla :D :/
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 17. 14:10
Már bocs,de két kapcsolatból,pasiból nem kellene levonnod,h valami veled nem oké.Járj nyitott szemmel,sok helyre menj el,ahol másokkal együtt lehetsz,akkor talán vâltozni fog a helyzet.
2013. jún. 17. 14:08
Hát igen, kisugárzásom az nincs...De ennyi? Ez a titok? Én a külsőségekre mentem eddig mindig, hogy "tökéletes" legyen a hajam, ne legyenek pattanásaim ilyen hülyeségek, naj ó meg persze hogy tiszta legyek ilyesmi, de ez kevés. Mikor lecsúnyázott az a gyerek, sokáig emiatt a külsőre görcsöltem rá, de már rájövök hogy nem is biztos hogy ezen múlik...Ha beszélgetek valakivel szerintem értelmes vagyok, csak mondjuk nehezen oldódom fel :/
4. vberni01 (válaszként erre: 1. - Cde472ac47)
2013. jún. 17. 14:07
eljárni a barátnőkkel szórakozni, kimozdulni, barátokkal elmenni nyáron a strandra, élvezni az életet, és elhinni, hogy akit megérdemelsz, az rád talál- de minimum utadba sodorja a sors. ;)
2013. jún. 17. 14:04

Szerintem el kellene engedned a témát és meg is oldódna.

Tudod, sokszor tanácsolják nőknek is, ha gyereket akarnak, hogy ne görcsöljenek, ne agyaljanak és hopp szépen teherbe is esnek.

2013. jún. 17. 14:03
hja janyom...kisugarzas nelkul nem lehet vadaszni...ha van tok jo...ha nincs,szerezd meg...ez a legnehezebb dolog tal az egesz herce- hurcaban...soxikert Teneked!
2013. jún. 17. 13:59

Tudom utáltok már engem, mert mindig felteszek kérdéseket :D de na...


Már nem érdekel annyira az a srác, inkább azon gondolkozom mi lehet bennem a hiba hogy ennyire nem jön össze se vele, se mással. Én 16 évesen szerelmes voltam valakibe de az észre sem vett. Aztán addig ügyeskedtem, hogy legalább haverok legyünk, persze én oda meg vissza voltam érte, de ő azt mondta nem lehet köztünk semmi, egy haverjának azt mondta rám hogy aranyos lány vagyok meg jó fej, de csúnya...Akkor az önbizalmam nulla lett, kb 3 évig szenvedtem miatta. Aztán évek teltek el, hogy senki sem érdekelt, kb el ment a kedvem a pasiktól.


Majd most jött ez a másik. Neki régen tetszettem, talán azért közeledett felém finoman, de ezek szerint annyira nem, mert akkor jobban nyomult volna anno. Aztán most ugye én próbálkoztam be nála én kezdeményeztem, elhívott randizni, de kb csak játszadozott velem ilyen unaloműző voltam neki, talán szexre jó lettem volna de ennyi. A szex meg nem jött össze így semmi sem lett köztünk.


Mi bennem a hiba? Mit kellene tennem? Ha csak várok a sült galambra sehol semmi, ha meg teszek valamit, jön a visszautasítás és a csalódás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook