Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megpróbáljam vele vagy megint csalódni fogok? fórum

Megpróbáljam vele vagy megint csalódni fogok? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 16. 16:21

Ha attól tartassz, hogy csak le akar feküdni Veled, akkor ne add magad hamar és könnyen. Ha kitart melletted, akkor nem csak szexre kellessz.

Randizz vele!

2013. jún. 16. 16:02

Az éremnek mindig két oldala van!

Kérdés, hogy mered-e pörgetni???

2013. jún. 16. 15:58

Csalódni fogsz.

Ja nem.Igazolódik,hogy nem érte meg.Akkor nem is fogsz csalódni...

5. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 16. 15:54
azt csak erzed, hogy tetszik-e neked :) ha igen, es randira hiv, menj el, az meg nem jelenti azt, hogy barminek tortennie kell. csak ugy tudod meg, erdemes-e eselyt adni neki, ha megismered jobban.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 16. 15:49

Ha megpróbálod, akkor vagy csalódni fogsz, vagy nem.

Ha nem próbálod, akkor vagy bánni fogod, hogy nem próbáltad, vagy nem.


Lazulj el, ilyen görcsösen semmibe nem lehet belevágni, nemhogy egy kapcsolatba.

3. Living Dead (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. jún. 16. 15:42
Ha attól félsz, hogy csalódni fogsz, még 20 év múlva is itt nyitogatod a témákat a pasizásaidról. Fiatal vagy, élj, tapasztalj, ess párszor pofára, hogy tudd, hogyan kell érett módon kezelni egy párkapcsolatot. Itt úgysem adhatunk tökéletes tanácsot.
2013. jún. 16. 15:35
Szerintem akar egy menetet...
2013. jún. 16. 15:27

18-19 évesen jártam KRESZ tanfolyamra. Ott volt egy fiú: aranyos volt velem, elvoltunk, én éreztem hogy tetszem neki de nem történt semmi. Aztán most összefutottunk tegnap és elkezdtünk beszélgetni, este írt nekem facebookon és egész este chateltünk. Ilyeneket mondott: "te nekem mindig tetszettél és az évek alatt sokszor eszembe juottál, csak nem mertem írni, mert attól féltem van barátod és nem akartam kavarodást. Már leálltam azokkal a dolgokkal" Honnan gondolta hogy van barátom mikor ennek semmi jele nem volt? Szerintem ez csak duma.


Meg olyanok hogy: sokszor eszembe jutottál, sokat álmodoztam rólad, a mostani találkozás óta nagyon sokat jársz a fejemben. Meg olyan udvarlós szövegek hogy ejjha...Ő is elég nagy csajozó ahogy tudom róla. Nem akarok megint csalódni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook