Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 06.12-én barna folyásom volt és még nem múlt el. Tud nekem valaki segíteni hogy mitől lehet? fórum

06.12-én barna folyásom volt és még nem múlt el. Tud nekem valaki segíteni hogy mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 16. 20:35
Mert Denkmit?
2013. jún. 16. 20:32
ez az egész fórum marha fura
2013. jún. 16. 19:55
:)Megyek szerintem a hét elején!
17. kszb (válaszként erre: 16. - Nikii01)
2013. jún. 16. 19:37
ja, hogy te babát akarsz! :) Hát, akkor irány a nődoki! :)
2013. jún. 16. 19:17

mert ha előbb volt peteérésed, 10. nap körül, együtt voltatok, akkor 15-16. napon beágyazódástól is lehet. Mi is 10. naptól próbálkoztunk Babával, kisfiam lett, sikerült pont akkor együtt lenni. Mondjuk én nem barnáztam, de szomszéd csaj most jár dokihoz, babát szeretne, és doki azt mondta, hívja fel ha ilyesmi van, mert uh-ot csinál és ad gyógyit, mert lehet nem tud rendesen beágyazódni a baba. Ugyanis múlt hónapban ő is ilyentájt barnázott, aztán késett neki 2 hetet, de aztán megjött neki, azt mondta doki, lehet,hogy terhes volt. Szóval vigyázz magadra, pihizz, és reménykedj! Én szorítok neked!!!Nálam csak mensi szerű görcs jelezte második Babómat beágyazódáskor, szilveszterre várom!!



Csak ezért írtam ki, de nődokihoz is fogok menni.

15. eva7171 (válaszként erre: 14. - Kszb)
2013. jún. 16. 17:52

Két félét is jelenthet amiről írunk,végeztem gyorsan egy kis kutatást.

Ovulációs vérzése a nők néhány százalékának van,egyeseknél rendszeresen,másoknál időnként,(nálam nincs)

Peteéréskor ritkábban pecsételő,barnás vérzés is jelentkezik,ez hormon próblémára is utalhat.

Ezt találtam most gyorsban,végül is nagy a valószínűsége mind a kettő okozhatja,Ezen kár agyalni,majd a kérdező vagy elmegy orvosához vagy próbál segíteni magán.

14. kszb (válaszként erre: 13. - Eva7171)
2013. jún. 16. 17:19

majdhogynem azt mondod, h hormonzavaros, mert ovuvérzése van (legnagyobb valószínűséggel), és ha rád szólnak, felháborodsz?! Valóban nem egy hullámhossz :) Igazad van. A szélsőséges nézeteket nem nagyon komálom.....

A nemi ciklus pedig nem csak fájó mellekből, meg folyásból áll.... Sokaknak van ovulációs vérzése is. Az okát pedig leírtam. És egészséges hormonrendszer produlálja ezeket.

13. eva7171 (válaszként erre: 12. - Kszb)
2013. jún. 16. 17:10

Jobban tisztában vagyok a testemmel mint gondolnád,de kár ezen vitatkozni.

Minden mozzanatot észlelek:fáj a mellem,peteérés-kis fájdalom,nyúlós váladék-peteéréskor,kezdődik nemsokára mert szárazabb stb....Az illik tisztában lennit tartsd meg magadnak létszi.Ne kostolgassál engem ha lehet,mert nem ide való dolog,inkább ne írjunk egymásnak,gondolom más hullámhosszon vagyunk.

12. kszb (válaszként erre: 11. - Eva7171)
2013. jún. 16. 16:55

a hormonrendszere attól még rendben lehet, h van közti vérzése.... a C-vitamin az erek falát erősíti, ezzel akadályozza meg a vérezgetést. Illetve a világ leg természetesebb dolga egészséges hormonrendszernél, h ovukor van egy ösztrogén kiugrás a progeszteron szint "sérelmére", ami miatt van egy kis méhnyálkahártya lelökődés vele pedig barnázás.... Ezért kell megerősíteni C-vitaminnal az ereket, h ne tudjanak megpattanni ilyenkor.

De már bocs, még jó, h nőként "ismerjük" a saját működésünket.... Ezek nem titkos dolgok, és azért illik tisztában lenni vele.

2013. jún. 16. 16:46

A 2000mg c-vitamin még nem nagy dózis,sőt még a duplája se,hanem csak annyi amít mindenkinek szedni kellene csupán ,de nem teszik.

A nagydózis, amit a rákosoknak addnak.

De legalább ez az orvos közel áll a megoldáshoz.

Nekem mindíg barnásan jött meg és rendszertelenül,és amióta szedem amit sokan nem 28 napra megjön,nem barna,nem fáj a hasam igaz a derekamat érzem.Talán most müködik minden normálisan nálam,amióta fontosak a vitaminok,és semmi mérget nem veszek be.Bár 20 évvel ezelőtt tudtam volna ezt.

Ha hormonrendszered rendben van,akkor nem lehet ilyen vérzés.

10. kszb (válaszként erre: 9. - Nikii01)
2013. jún. 16. 15:30

nme feltétlen! :) Nekem az ovulációs vérzésem volt, h 5 napig tartott. A hormoningadozás okozza ilyenkor. Egy nőgyógyász ettől függetlenül nem ártana, ha megnézne persze, h kizárja a többi lehetséges okot.

Én amikor már nem első alkalommal fordult ez elő, nagy dózisban kezdtem szedni C-vitamint (napi 2000 mg) a nőgyógyász javaslatára, és meg is szűnt a barnázgatás ovukor.

9. Nikii01 (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. jún. 16. 15:25
De, de nem csak 1-2 napos az??
8. gigi> (válaszként erre: 5. - Nikii01)
2013. jún. 16. 15:24
Őszinte részvétem.Akkor keress egy nőgyógyászt,ő az aki neked segíteni tud.Jobbulást kívánok.
2013. jún. 16. 15:24

teszteltél?

de szokott ilyesmi ciklus közepe tájékán is lenni.

6. kszb
2013. jún. 16. 15:23
nme vagy véletlenül a ciklusod közepén?
5. Nikii01 (válaszként erre: 4. - Gigi>)
2013. jún. 16. 15:22
18 leszek anyum meg nincs mert +.......
2013. jún. 16. 15:19
Hány éves vagy? Anyukád hol van? Esetleg ő is tud hozzá fűzni valamit.Ha meg nem,akkor alább megírták a többiek mi a teendő.
2013. jún. 16. 15:15
Igen, egy nőgyógyász.... ezer oka lehet, miért nem egy orvost kérdezel? Ő biztosan tud neked segiteni.
2013. jún. 16. 15:15
Persze. Nőgyógyásznak hívják.
2013. jún. 16. 15:12
Sziasztok! 06.12-én barna folyásom volt és még nem múlt el. Tud nekem valaki segíteni hogy mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook