Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért lettem tiltva közösségi oldalról? fórum

Miért lettem tiltva közösségi oldalról? (tudásbázis kérdés)


12. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 11. - Kszb)
2013. jún. 15. 10:33

Én is erre gondoltam,van egy illető akit töröltem,és szerintem a borítóképemet jelentette,mert ugye az csak publikus tud lenni.

De hogy ezért végleges tiltás...

11. kszb (válaszként erre: 10. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 15. 10:30

valószínűleg vki akkor "jóindulatú" volt, és jelentett Fb felé, h ál emberke vagy....

Gondold végig az ismerősi körödet.... kinek állsz útjában?

10. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 9. - Kszb)
2013. jún. 15. 10:27

Nem :(

Mindegy,csináltam új fiókot.

9. kszb
2013. jún. 15. 10:22
véletlenül nem voltál te a modija egy másik oldalnak is, ami céghez köthető? Mert egy ismerősömet emiatt tiltották le. Ő volt megadva moderátornak Fb-n egy cég oldalának, csak amikor Fb úgy döntött, h az szabálytalan oldal, akkor a modi saját adatlapját is törölték automatice.
2013. jún. 15. 10:01
Hiába kérem a jelszó emlékeztetőt,arra is azt írja hogy deaktiválva vagyok :(
2013. jún. 15. 09:58

Ha deaktiválták,akkor az azt jelenti,hogy fel van függesztve a fiókod,vagyis két hétig még tudod,ill tudnád aktiválni,aztán már végleg törölnek....tudom,mert én töröltem magam.

sajna a legvalószinűbb hogy valaki szórakozik veled,mint ahogy írta egy előttem szóló,vagyis feltörtek,és törlésre jelölték a fiókodat,ha nem tudod visszaszerezni a jelszót vhogy és nem lépsz be ezidő alatt akkor vége...ptróbálj jelszóemlékeztetőt kérni az e mailedre,vagy nemtom igazábol már azóta hogy működik a jelszóváltás.Csak sajnos az oldal sose reagál semmire,se arra ha segitséget kérsz vagy irsz nekik/ere nem biztatlak/,és anno a jelszóemlékeztető se mindig működött.Sajnálom,de nem sok esélye van,hogy visszakapod a fiókod:(

2013. jún. 15. 09:18

A jelszóval nincs gond...

A férjemén rákerestem magamra,annyit ír hogy ezt a fiókot deaktiválták.

2013. jún. 15. 09:16

Ha nem tudsz belépni, akkor nem tiltottak. Akkor vagy rosszul írtad be a jelszavad, vagy valaki "feltörte".

Ha kitiltanak egy oldalról - bár nem nagon tudok róla, hogy ez túl sokszor történt volna már meg -, akkor arról mindenképpen éresítést kapsz, a tiltás okával együtt.

Jelszóemlékeztető, esetleg?

2013. jún. 15. 08:30

Hát nagyon jó...

És ha pl 30 napra tiltanak,akkor azt kiírja amikor megpróbálsz bejelentkezni?

Mert nekem nem ír semmi ilyet.

Akkor ezek szerint végleg töröltek?

2013. jún. 15. 08:08

Lehet, hogy csak átmeneti hiba.

Vagy valaki szórakozik az accountoddal

2013. jún. 15. 07:48

Nem csináltam semmi olyat,és ma reggel már nem tudtam belépni.

Miért?Meddig tart ez?

2013. jún. 15. 07:47
Miért lettem tiltva közösségi oldalról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook