Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hol lehet kapni 42-es női cipőt?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Ayna2013-06-14 21:42
Nekem minden esetben feltöri az új cipő a 38 as lábam amíg össze nem szokunk, úgyhogy ez nem a lábad méretének függvénye.:) Ne keseredj el!

3. elbb2013-06-14 21:39
Én mostanában az alföldi cipőkre szoktam rá, érdemes rákeresni az oldalukra. Balerina cipők kb 7ezerért vannak, viszont ezek kívül-belül bőrből készülnek. ( Van 42-es is sok féléből)
Esetleg érdemes a bonprix oldalán is körülnézni, én rendeltem már tőlük cipőt, eddig bevált.

2. vacsa2013-06-14 21:39
Deichmann. XXL matrica van a dobozon. Balerina 5990,- de van már 2995,- ért is. Bőrből 8000,- ft körül.

1. grizus2013-06-14 21:35
Ekkora lábakkal áldott meg a Jóisten. Nemrég vettem Deichmannban egy szandált, de úgy vettem észre, hogy a nap végére már töri a lábam. Tudtok segíteni? Elsősorban balerina cípőre gondoltam, elérhető áron, tehát nem 15 ezerért. Köszi.