Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan működik a gyes lemondása? fórum

Hogyan működik a gyes lemondása? (tudásbázis kérdés)


5. Banita76 (válaszként erre: 2. - B3edc666c5)
2013. jún. 18. 14:23
Szia! Nem jár a gyes a szabadság alatt. Én is most mondtam le a gyest. A munkahelyemen bejelentettem, hogy júl.1-től megszakítom a gyest, kaptam róla határozatot, hogy oké, és ezt kell elküldeni az Államkincstárhoz. Mivel én hamarabb szakítottam meg, és még nem megy a lányom oviba, mert nincs még 3 éves, így a nagypapának igényeljük meg a gyest a hátralévő időre.
2013. jún. 14. 09:27
Akkor a szabadság 8 órás munkaidőnek számít,így nem jár egyszerre,ha jól értelmezem.
2013. jún. 14. 06:27
Gyes jár a gyermek 3 éves koráig.....de csak ha 6 órában dolgozol...szerintem ne mondd le,mert ami jár az jár..
2013. jún. 13. 22:42
Szeretném lemondani a gyest,majd kivenni a szabadságomat.A munkáltatómnál már jeleztem,de szerintük jár a gyes is a szabadság alatt,ne mondjam le.A MÁK-ba hiába telefonálok,képtelenség őket elérni.Szorít az idő mert 60 nappal korábban kell jelezni.Jár vagy sem?Tudtok segíteni?
2013. jún. 13. 22:36
Hogyan működik a gyes lemondása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook