Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dombóvári nőgyógyászt tudnátok ajánlani? fórum

Dombóvári nőgyógyászt tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 15. 17:26
Szívesen.Örülök,hogy tudtam segíteni. :)
5. 41466eb651 (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2013. jún. 14. 18:09
Nagyon szépen köszönöm,hogy megosztottad velem a tapasztalataidat!
2013. jún. 14. 12:18
Én nem Dombóváron lakom,hanem Tamási közelében és Tamásiba is ők járnak.Voltam már mindkettő férfi orvosnál,de általában a Lakatoshoz megyek,mert ő rendel akkor,amikor nekem jó.Szóval mondhatjuk,hogy ő az orvosom. :) Még nem szültem,így ebből a szempontból nincs nála tapasztalatom.Viszont a szomszédom szült nála és azóta is dicséri.Türelmes és nagyon rendes,alapos orvos,mindenkivel nagyon aranyos. :)
3. 41466eb651 (válaszként erre: 2. - 937a2a883a)
2013. jún. 14. 11:27

Szia!!!Köszönöm,hogy írtál,sokat segített!!!!!Neked ő /Dr. Lakatos László/ az orvosod?Vagy szültél nála?

Előre is köszönöm a válaszod!

2013. jún. 13. 19:50

Szia!


Dr. Lakatos László nagyon jó orvos.

Szerintem Dr. Zelcsényi László is jó,de sokan panaszkodtak már rá.Ennek ellenére nekem nincs vele bajom.

Pár évvel ezelőtt volt egy nő is,azt hiszem Dr. Pulai Éva a neve,nem tudom rendel e még.Na,nála is voltam,de eléggé lekezelő hangon beszélt velem.Hozzá biztos nem megyek többet.

2013. jún. 13. 11:23
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Nemrég költöztem Dombóvár környékére és nem ismerem az itteni orvosokat.Tudna nekem valaki kedves és jó szakembert ajánlani!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook