Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álláskereső önsegítő csoportot szervezek Tatabányán vagy Esztergomban fórum

Álláskereső önsegítő csoportot szervezek Tatabányán vagy Esztergomban (beszélgetős fórum)


4. Daniellaaa (válaszként erre: 3. - Johannia)
2013. jún. 16. 16:25
Szia. Köszi a választ, kedves tőled. Kár, hogy nem egy helyen lakunk. :-( Én is azt hittem jelentkeznek majd. Sajnos vidéken nem olyan aktívak, mint Budapesten, de nem tudom miért.
2013. jún. 14. 18:59

szia. tök jó!!! tetszik az ötlet és meglep hogy senkit nem érdekel. én sajnos nem arról a vidékről vagyok, de sok sikert! :-)


ne add fel, én 1 hónapja keresek állást és már kivagyok, gondolom milyen rossz lehet neked :( de hidd el, értékes ember vagy, előbb utóbb összejön valami a nagy számok törvénye alapján! ha esetleg magad alatt vagy,vagy tanács kell vagy bármi, akkor írj nyugodtan privát üzenetet! :-)


sok sikert és kitartást! nem egyszerű a történet tudom :(

2. Daniellaaa (válaszként erre: 1. - Daniellaaa)
2013. jún. 13. 10:39
Senki? :-(
2013. jún. 12. 12:26

Sziasztok!


Ismertek esetleg ilyen csoportot Tatabányán? Én Budapestre jártam egy önsegítő állásnélküliek csoportba, nagyon hasznos volt, arra gondoltam, hogy ha másnak is lenne hozzá kedve csinálhatnánk Tatabányán is egy ilyet. Heti rendszerességgel összerjárnánk, megvitatnánk, hogy ki hova adta be a jelentkezését, gyakorolnánk az állásinterjú kérdéseket, átnéznénk egymás önéletrajzát, csinálnánk önbizalom növelő gyakorlatokat. Kinek lenne hozzá kedve?


Sajnos 6 hónapja vagyok állás nélkül, sokszor vagyok magam alatt, úgy érzem egy ilyen önsegítő csoport motiválni tudna, hogy ne adjam fel az álláskersést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook