Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? fórum

Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő?

1 2 3 4 5 6 7
23. f758a7200f (válaszként erre: 19. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 10:53

A külsőt úgy értem, hogy ami vele jár, pocak, lerobbantság, ágyban az erőnlét hagy maga után...


Ha ő fiatalos testű, de nem áll készen arra, hogy befogadja, élvezze, amit ezzel a testtel kezdhet, akkor belül kellene megkeresnie azt a szabadosabb, fiatalosabb énjét, amivel tudna örülni a 30-as férfiaknak:)


ÉS félreértesz, ha azt hiszed, hogy annyira a külsőre teszem a hangsúlyt, világéletemben egyszer volt szép hapsim, a többi mind mind a karakteres de brilliáns, nem kifejezetten adonisz kategória volt és nem érdekelt, nem is azt kerestem bennük, én szépnek tartom magam, mások is, számomra elég, ha csak én vagyok a szép a kapcsolatban és megtisztelő, hogy ők nem csupán a szöszit látják bennem. Vagyis, hát lehet, hogy csak azt, de nekik ez kellett a teljességükhöz, nekem meg az ő szövegük, és a többi:DDD


Szóval érted, amit éreztem, hogy bennem már megvan, azt nem kerestem bennük, és markáns vonásokat is kifejezetten szépnek találok, én a mögötte lévő szimmetriát érzékelem

22. 3d0696d927 (válaszként erre: 21. - C6973617d3)
2013. jún. 12. 10:53

Ezt most nem tudom elmondani... mert besírok.


Elhagytam. Van valami, amit a szerelem nem bír ki. Nálam nem.


Ne hűtlenségre gondolj. Az én gyengeségem volt. Nem tudtam egy helyzettel megbirkózni. Az utolsó egy évünk egy rémálom volt, ledarált.

21. c6973617d3 (válaszként erre: 19. - 3d0696d927)
2013. jún. 12. 10:49
Miért hagytad menni? :))
2013. jún. 12. 10:48
Úgy értem ő volt idősebb
19. 3d0696d927 (válaszként erre: 17. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 10:47

"Másképp azt mondanám, elégedj meg az idősebb palikkal, akik agyban hozzád illenek, de külsőben mégsem fognak minden igényednek megfelelni."


Szerintem a külső számít a legkevésbé... Nekem volt halál ronda férfim, 14 év volt köztünk, életem legnagyobb szerelme volt. És nem is a jó természetéről híres. Valahogy odabent összecsengtek a dolgok. Rajongtam érte. Volt tartása, karakteres, sportos, igényes, nagyon okos, de nem szép és kibírhatatlan.


Nem akarok együtt élősdit játszani, de a szerelem egy különleges hajtóerő az életemben. Kell!


Keresem az "áldozatom"...

2013. jún. 12. 10:44

amit leírtál, az én vagyok:))))

én társkeresőn találtam párt, nagyon nagyon nehéz volt, és hosszú idő.Így sokáig aki nem felelt meg, csak sexre kellett.De eljött a nap, és megtaláltam akit kerestem, és Ő is így érez.már 1 éve:)


korodból kiindulva te is csak ott tudsz keresgélni.Türelem és csak lesz.


Kitartást:)

17. f758a7200f (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. jún. 12. 10:42

Megértelek, amit leírtál a korosztályokról, ha vannak is kivételek, nagyjából ez az ábra.


De átverés az is, ha fiatalos a külsőd, mégsem akarsz 15 évvel fiatalabb pasid. Belül nem vagy fiatalos. Szerintem élvezd ki, hogy ők megfelelnek annak amit te jónak találsz, fiatalok, jóképűek, nincsenek lerobbanva. És amit mondtam, hogy belül nem vagy fiatalos, na ezt az ellentétet ami a tested és a fejed, ezt le kellene küzdened. Keresd meg magadban a fiatalabb énedet ami méltóbb a testedhez:)


Másképp azt mondanám, elégedj meg az idősebb palikkal, akik agyban hozzád illenek, de külsőben mégsem fognak minden igényednek megfelelni.


Nem hiszem, hogy van ilyen, hogy "korban hozzám illő", 2 rokonléleknek nincs kora:)

16. 3d0696d927 (válaszként erre: 14. - 285e2ca326)
2013. jún. 12. 10:39

Nem tetszik megkeseredni, ugye, mert attól a ponttól tényleg nincs esély! ;)


A reményt őszintén kell ott tartani a szívedben!

15. 3d0696d927 (válaszként erre: 11. - 5593f727b5)
2013. jún. 12. 10:37

Én is közelebb vagyok az ötvenhez, mint a negyvenhez, de ha beregisztrálok egy társkeresőre, a huszonévesek zaklatnak, holott külön kérem, hogy negyven alattiak ne írjanak.


Engem rémesen taszít, ha a férfi fiatalabb. Érzelmileg teljesen máshol tart. Egész mást él meg. Vagyis egyáltalán nem éli, amit én. Én pl a negyvenesekkel sem jövök ki. A hatvanas sportos, nagyon okos, áhhh, őket imádom, de nagyon nehéz belenyúlni, hogy olyan legyen, akiért elmennék a világ végéig.

2013. jún. 12. 10:37
Én úgyan ebbe a cipöbe járok,már nem hiszek abba ,hogy találok valakit:(
2013. jún. 12. 10:33
Ja és igen egy jó 40s pasi meg egy csinos 30as nőt fog választani, szóval esetedben egy idősebb, fiatalosabb pasi jöhet szóba aki becsül. De, mint írtam vannak még csodák... :)
12. 5593f727b5 (válaszként erre: 11. - 5593f727b5)
2013. jún. 12. 10:32

akarom írni nem 3, hanem 30


:)

2013. jún. 12. 10:31

TÖKÉLETESEN MEGÉRTELEK! Bár én tényleg 3 vagyok és 25-26 nak néznek, de aki fiatalabb tőlem az ennek ellenére nem tervez. Hát vannak még csodák, ahol a nő 8-10 évvel idősebb és mégis full szerelmes a pasi, Szerintem az a fiatalabb férfi aki nem vállal fel egy idősebb nőt az valójában nem szereti csak kihasználja. Biztos jól érzi magát vele és tetszik is nőies nőnek tartja, de komolyan -mivel érzelmileg annyira nem érintheti meg- nem akarja komolyabbnak. Valahol megértem, hogy egy 30 éves pasi inkább egy 22-23 éves nőt venne el, mint ahogy fordítva is igaz, hogy egy nőnek is imponál, ha a pasi fiatalabb és odavan érte.

Mégis a lényeg az egészben az őszinte érzelem, mert ha az megvan akkor nem kérdés, hogy egy nő vagy férfi idősebb.

Neked azt "tanácsolom", ha csak nem futsz össze egy olyannak aki fiatalabb és tényleg szívből szeret, hogy inkább 5-10 el idősebb, fiatalos pasival légy, mert az a tenyerén fog hordani. Egy jó 40es nőnek egy jó 50-es pasi kell (egzisztenciával rendelkező!!!) a 30 fiúkkal meg csak "szórakozzon".

2013. jún. 12. 10:31

Hm... pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok. Én sportolok, vidám nő vagyok, boldogan élek. Én azt szoktam mondani, nem magányos vagyok, hanem egyedüli. Miért is?! Mert a tevékenységeim annyira szeparálttá tesznek, emberek csapodnak mellém a tevékenységek által. Sokan. De nincs férfi, akit be tudnék fogadni az életembe. Az életvitelem kilökné.


A másik, hogy igen, a férfiak rémesen elhanyagolják magukat, nem akarnak repülni, túlélni akarnak. Céltalanok. Nemcsak az egyedül élő pasik, hanem az egész társadalom. Néhány ember van, aki nem nyafog és repülni akar, és megragadja az élet ragyogó aranyszálait és boldog velük, de hogy azok hogyan találnak párt?!


Ha tudnám, nem lennék egyedüli. ;)

2013. jún. 12. 10:16
Hívja fel magára a figyelmet, feltűnő ruhaviselettel!
8. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. jún. 12. 10:07

Hmmm, nekem is a megalkuvas jutott eszembe. Az egyik baratnom peldajat tudom mondani, ugyanugy elvalt es ha osszeveti az exet a jelentkezokkel,ugyanaz,mint amit leirtal. Aztan osszejott egy hapsival, akigyan odavanert meg ketszer vissza, de nem az O kategoriaja. Megalkudott. Hangoztatta, hgy de jo lenne egy pasi, aki annyira odavan erte. En akkor mtam, vigyazz mit kivansz, mert teljesul :)

Amugy talalo az a megfogalmazasod, hgy tars"kereso" :) -valoban sok a kreten - viszont nem lehetetlen. Egy masik barinom es en is igy ismertuk meg jelenlegi parunkat/ferjunket, szval ne add fel! Szorakozohelyen is ugyanannyi az eselye, hgy belebotlasz vki nem normalisba, csak az hamarabb kiderul . Mindenesetre sok sikert, talald meg,akit szeretnel!

7. f789b2b5d6 (válaszként erre: 6. - F789b2b5d6)
2013. jún. 12. 10:03
*korukbeli nők gyereket akarnak...Bocsi az elütésekért,telefonról vagyok...
6. f789b2b5d6 (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. jún. 12. 10:01
Nem fogsz a korosztályodban olyan férfit találni amilyenről írsz ,az oka nagyon egyszerű és szomorú is valahol.Az ilyen helyes,sportos,tanult,humoros férfiak egyre kevesebben vannak.Nem a Te korosztályodban,hanem mindegyikben.Ahogy Te is írod a pasik a 20-as meg 30-ad éveikben nyűgnek élik meg nagy százalékban,ha a körülbeli nők családot,gyereket akarnak,már pedig a nők 90%-a akarja ezt a 20-as,30-as éveiben,a pasik meg inkább csak szórakozni.Aztán ezek a pasik is belépnek a 40-es éveikbe és rájönnek,hogy talán mégis jó lenne a gyerek,asaját család,amit a Te korosztályod már nem tud megadni,így aztán ismét s 20-on évesek felé veszik az irànyt akivel még alapíthat családot...
2013. jún. 12. 09:45

Sok szempontból megnyugtató cikk a későbbiekre nézve.:)

Bár a kompromisszumos résszel tudnék vitázni,de talán csak mert nem éltem még eleget.Majd kiderül.Mikor én is odakerülök.:)

4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - 44ee78d7b4)
2013. jún. 12. 09:34

Őszintén kívánom, hogy találd meg, akit keresel! :)


Jól összefoglaltad, de nekem az jött le, hogy kicsit ellentmondásba keveredtél önmagaddal. Keresd meg a szálakat, bontsd szét, aztán tudni fogod, milyen irányba indulj! ;)

2013. jún. 12. 09:24
Nagyon egyetértek az írásod minden sorával, hasonló cipőben járok. 47 vagyok, megözvegyültem, próbáltam én is az interneten, de borzalom. Vagy 15 évvel idősebb vénember, vagy lelki nyomorék, vagy iszik. Mert a 45-50-es sportos, értelmes, mégis egyedülálló férfiak bizony könnyen találnak 30-35 éves nőt maguk mellé, és meg is teszik. Nem tudom mi a megoldás, de ha kell hogy legyen párunk még egyszer akkor lesz.
2013. jún. 12. 09:22

Szerintem az lehet a baj,hogy manapság DIVAT szinglinek lenni.:( Régen,ha egy házasság ellaposodott,elromlott,akkor megpróbálták rendbe hozni..Azt írod,nem vagy magányos.Ez nagyon jó.A baj,hogy sajnos,leszel.:( Rengeteg körülöttem levő példából indulok ki.Igaz,ismerek 1 olyat is,aki megtalálta azt,akivel boldog.Amelyik férfit te keresed,na,olyan nincs!:( Hibája a korosztályunkból,mindenkinek van,hiszen az ő volt párjuk sem véletlenül unt rájuk,vált el tőlük..A számodra TÖKÉLETEST,nem fogod megtalálni.Lehet persze udvariasságból bíztatni,hogy Ááá,biztosan megtalálod...Nem fogod.Az emberek,ki vannak égve.:( Ne haragudj rám,ez nem undokoskodás akart lenni,de sajnos,ez az igazság.Előbb-utóbb ha társra vágysz,meg kell alkudnod.Görcsösen akarod majd megszeretni,a megtalált illetőt,és ha már nagyon eleged van a csalódásokból,valakibe megpróbálod belelátni,amit bele AKARSZ látni....:(

És pár év múlva megalkuszol...Elgondolkodsz azon,hogy ezzel az erővel,akár az exeddel is maradhattál volna...:(

2013. jún. 12. 09:08
Átverjük a környezetünket? Igen, bár nem szándékosan, egyre több negyvenes nő szembe megy a sztereotípiákkal, miszerint negyven fölött öreg vagy. Csinosak, sportosak, lendületesek, fiatalosak vagyunk, negyven alattinak néznek. A pasik is. Ezért a harmincasok próbálkoznak. Hol vannak a "korban hozzánk illő" férfiak?

Ugrás a teljes írásra: Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nő?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook