Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Húgom terhes, milyen ajándékot vegyek neki? fórum

Húgom terhes, milyen ajándékot vegyek neki? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 15. 15:44
kérdezd meg tőle minek örülne
11. laox (válaszként erre: 9. - VendrinerPiroska)
2013. jún. 19. 16:29
Sajnálom, ami veled történt. Végül babanaplót vettem húgomnak, nem látott még ilyet, nagyon örült neki, jópofának tartotta. Remélem, hogy vele nem fog ilyen szörnyűség történni és jó lesz 20-30 év múlva visszaolvasni a mostani gondolatait, nagyon jópofa kérdések vannak abban a könyvben. :)
10. Ede71
2013. jún. 11. 21:29
én terhes vitamint kértem, engem megkérdeztek és akkor épp arra volt szükségem
9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4. - 731e5b9ffb)
2013. jún. 11. 20:43

Ez így igaz. A tesódat ajándékozd meg, ne a babát. Ha megszületik, azontúl biztosan legalább annyi ajándékot fog kapni, mint az anyukája, ha nem többet.


Mellesleg, ha decemberben szül, akkor ez még egy elég kis terhesség, amikor még babonából sem ajánlatos baba ajándékot venni. Sajnos, decemberig még sok minden történhet.

Én babanaplót kaptam karácsonyra, majd januárban elvesztettük a babát. Azóta is sikítani lenne kedvem, ha eszembe jut, pedig évekkel ezelőtt történt.

8. laox
2013. jún. 11. 13:16
Köszönöm mindenkinek, a fotózást az ő esetében nem tartom biztosan jól elsülő ötletnek, ezt inkább majd ők lerendezik. Megkérdezni meg nem szeretném, tudom, hogy felnőtt, de ettől függetlenül felnőtt korban is szerintem jó, ha meglepetéseket kap az ember, jó néha örülni valaminek, nem kell mindig két lábbal taposni a földön, csak azért, mert kényszerűen felnőttünk. :)
7. laox (válaszként erre: 3. - Nemmondod)
2013. jún. 11. 13:13
Ez nagyon jópofa, nagyon tetszik! Meg is rendeltem egyet! Köszi!
2013. jún. 11. 13:00

Szerintem is tök jó ötlet a fotózás, akciósan ki lehet fogni egész jókat.

Vagy valami kismamaruha, abból mindig kevés van. Kórházba csini pizsama/hálóing (elöl mélyen gombos a szoptatás miatt), esetleg köntös?

Kérdezd meg, mire lenne szüksége, végül is felnőtt, nem muszáj, hogy meglepetés legyen. Ha nem ad tippet, akkor lehet gondolkodni.

5. Trinitas (válaszként erre: 1. - Laox)
2013. jún. 11. 12:54
Kismamafotózás...
2013. jún. 11. 12:51
Nem biztos, hogy olyan ajándéknak örülne a legjobban, ami a babával kapcsolatos. Nem a babának lesz szülinapja, hanem neki. Amúgy is ilyen esetekben a rokonok, ismerősök mindig a babáról kérdezgetik, minden az új jövevény körül forog. Az ő személyisége, vágyai mindenképp háttérbe szorulnak. Olyan ajándékot vegyél neki, ami neki okoz örömet. A baba fog még elég ajándékot kapni.
2013. jún. 11. 12:50
Babanapló,amibe beleírhatja hogyan várta a picit,hogyan kapta a nevét,a kézlenyomatát majd belerakhatja,az első uh-os képét,stb....én nagyon örültem neki :)
2013. jún. 11. 12:45
Brendon vásárlásiutalvány :D
1. laox
2013. jún. 11. 12:44

Sziasztok hölgyek!


Húgom 25 évesen első kisbabáját várja, decemberben fog szülni. Most csütörtökön lesz a születésnapja. Sajnos én ajándékozásban teljesen analfabéta vagyok, egyszerűen ötletem sincs, mit vegyek neki. Ugye az ilyeneket, hogy pelenkázó, babakocsi, stb, ő már beszerezte/beszerzi, valami olyasmi kellene, ami nem ilyen alapkövetelmény, de mégis örülne neki.


Előre is köszönöm a segítésgeteket. :)


Üdv,

Sanyi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook