Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel kezdjem szerintetek? Melyik a hasznosabb? fórum

Mivel kezdjem szerintetek? Melyik a hasznosabb? (beszélgetős fórum)


11. Krisz42 (válaszként erre: 10. - 55416fb8e2)
2013. jún. 10. 21:02
Nekem nagyon jó példa volt erre a párom.Versenyszerűen úszott,búvárûszó volt,fiatalon európabajnok.A lênyeg,h 30éves kora utân a derekára hízott,ahogy az úszók szoktak.Elkezdett lejárni konditerembe-melkette otthon is edz,TRX,stb.- és hogy fogyjon is,kipróbált mindent,amit az edző ismert,természetest,nem természetest,de a vége az lett,h a háta még szélesebb lett,mindene izmosabb,de a súlya változatlan.Abbahagyott mindent,elkezdett 1órákat futni edzés előtt,ami 3évig nem ment,az a futástòl beindult.Havonta cseréli le a nadrágjait.Ennyit a táplálèkkiegészítőkről.Az L-karnitin nekem se hasznâlt,a vâllam túl széles lett a konditól + fehérjeturmix,de leálltam,a vállam keskenyebb lett,aztán a fegyencedzéstől lett szép gömbölyűen izmos,közben semmit nem szedtem.
10. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Aiasz)
2013. jún. 10. 20:12
a kiegeszitok tenyleg annyira jok, hogy erdemes oket szedni? gyorsabb, eredmenyesebb az alakulas? sosem szedtem es erdekelne a tapasztalat :)
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Aiasz)
2013. jún. 10. 19:56

igazából mindkettő jó:))

itt olvasgathatsz: [link]

2013. jún. 10. 19:29
Nekem is az L-carnitint tanácsolta a fittnessedző.Ő is azt mondta,arra jobban szükségem van,de döntsd el te.Én pont pár perce láthattam egy fegyencedzéses társam fotóját,h mennyit izmosodott és fogyott.Nagyon látványos az eredmény és ő se vitt be fehérjét plusszban.Megyek is edzeni:)
2013. jún. 10. 19:09
Most akkor melyiket is válasszam? :D
6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. jún. 10. 18:48
Mâr bocs,de a fehérjeporokban marha sok protein van,amire csak azért van szükség,h meglegyen a bevétele a gyártónak.És persze a vese is csak évek múlva jelzi,h túl sok volt a bevitt fehérje,de mikor már problémák vannak vele,akkor késő.Egyébként az olyan izomnak nem sok értelme van,ami ha abbahagyod az edzést,leereszt.
5. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Krisz42)
2013. jún. 10. 18:29

Már bocs, de a kefirben marha kevés protein van.

A régiek meg hústól és tojástól, túrótól és sajttól voltak izmosak.

A proteinporokkal való fehérjebevitel elég jó módszer, ha valaki nem akar felesleges kalóriát bevinni zsír és szénhidrát formájában.

2013. jún. 10. 18:16
Miért lenne szükséged proteinre?Akkor régen hogy lehettek izmos emberek?Ha megiszol utâna-edzés után-egy kefirt,már az is elég.Ha fogyni is szeretnêl,akkor sokat kelkene kardioznod vagyis a futópadot hasznâlni.Csak a konditól én nem fogytam,az izom a zsír alá rakòdott,viszont a futás csodákra képes,ezt nem csak én,de sok ember igazolhatja tapasztalatból:)
3. Aiasz (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2013. jún. 10. 18:16
Köszönöm a javaslatot! :)
2013. jún. 10. 18:11

Szerintem a proteint vedd meg, közben diétázz, étkezz CH szegényen.

Én legalábbis ezt tenném

Egyébként van olcsóbb L-carnitin,pl. a DM saját márkás terméke.

2013. jún. 10. 18:06

Ebben a hónapban terveim szerint konditerembe fogok menni. Célom szálkásodni és egy kis izmot felvenni idővel. Tudom, hogy ehhez szükségem van a proteinre és az L-karnitin-re egyaránt, de mindegyiket sajnos nem tudom még megvenni most. Ezáltal az lenni a kérdésem, hogy véleményetek szerint melyiket válasszam egyenlőre, ami a leghatásosabb lenne célom elérése érdekében? Gondolom az L-karnitint, hiszen van még rajtam pici felesleg. (Has, tompor)

Egyébként 170 cm magas vagyok és 76 kiló.

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook