Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XV. kerületi Arany János utcai bölcsőde fórum

XV. kerületi Arany János utcai bölcsőde (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 1. 12:48

Sziasztok!

Sajnos így eléggé összezavarodtam, most akkor jó a bölcsi vagy nem? Oda gondoltam beíratni a kisfiam, aki érdemleges információt tud írna nekem?

Köszi előre is.

5. rintintin (válaszként erre: 3. - MiiAaa)
2014. szept. 17. 23:01
MiiAaa! A gyermekem oda jár bölcsődébe és maximálisan meg vagyok elégedve vele,amúgy ha nem voltál megelégedve azzal a bölcsivel miért járattad oda a gyermekedet ha otthon voltál a megszületett pici babáddal. Több kis gyermeknevelő olvasta a hozzászólásodat és fontolóra vették a feljelentést alaptalan rágalmazás és a bölcsőde hírnév rontása végett,valamint becsület sértés miatt.Ilyen esetben a törvény kimondja hogy hívatalból a szolgáltató kiadhatja az adataidat. Ezt az információt egy jogi szakértőtől kapta az intézmény. Máskor azért gondolkodj mielött leírsz valamit,hogy milyen következményei lehetnek. Ne hogy azt hidd ,hogy csak úgy bárkire mindenféle hazugságokat kiabálhatsz amit nem tudsz bizonyítani. Ebből okulhatsz és örülhetsz ha meguszod és nem kapsz 3 év felfüggesztettet. Ennyi jár minimum.
2014. júl. 13. 21:47

Oh nekem Hál Istennek nincsenek ilyen tapasztalataim.

Őszintén szólva kissé túlzásnak érzem,hogy kikapnanak a gyerekek.Az azért nagyon durva lenne. ...

Mit tettél mikor ezt tapasztaltad?


A beteg gyerekek beadása valóban gond és ezellen volt már több próbálkozás a gondozónők részéről, de nehéz a dolguk.

Én osszesegeben nem érzem, hogy rossz bölcsi lenne, a gyerkőc is szeret oda járni!

2014. jún. 4. 09:42

Nem tudom, hogy oda jár-e már a gyerkőcöd vagy esetleg elvitted máshová, de aki olvassa a közeljövőben ezt a topicot, annak üzenem, hogy FELEJTSE EL A BÖLCSŐDÉT !!!


Borzasztó a gondozók hozzáállása, minap fül tanúja voltam annak, hogy üvöltenek a gyerekekkel étkezés közben. A gyermekem nem egyszer mondta, hogy kiszokott kapni (rámutat eközben a popsijára!). Ráadásul olyanokat mond itthon, ami nálunk nem szokás: "Üljél le a seggedre azonnal!"

Folyamatos problémák vannak a bölcsődében. Nem tudnak némelyik szülőre hatni, hogy totál betegen ne hozzák be a gyereküket a bölcsődébe.

A vezetőnő állandóan mentegetőzik, hül.ének nézik a szülőket. Úgy beszélnek velük, mintha dedósok lennének.

Persze, ha pénzről van szó, akkor nyájas - bájasak. A gyereknapon is simán pénzért árulták annak a gyerkőcnek az üdítőjét, akit előtte lévő nap köszöntöttek fel a társai, és az anyukája vitte be erre az alkalomra.

Tömik a gyerekbe az ételt, aki nem szereti az adott főzeléket. Ezzel megutáltatva vele az egész evést.


Én mindenkinek azt ajánlom, hogy messziről kerülje el a bölcsődét !!!

2013. jún. 10. 09:16

Érdeklődnék,hogy ki milyennek látja,mert hallottam,hogy nem ajánlják,de azt nem mondták,hogy miért nem....

Nekünk ez lenne a legközelebb(a nagyobb tesó ovis lesz szeptembertől,Ő nem járt bölcsibe).

Nem vagyok járatos a bölcsis dolgokkal kapcsolatban egyenlőre :)

Ha esetleg nem veszik fel,akkor ilyenkor lehet még több bölcsibe érdeklődni,így hogy már nincs beiratkozás?

Köszönöm

2013. jún. 10. 09:13
Valakinek a gyermeke jár az XV.ker-i Arany János utcai bölcsibe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook