Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megfordult már a fejetekben, hogy a barátnőtök nem százas? fórum

Megfordult már a fejetekben, hogy a barátnőtök nem százas? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 11. 22:08
Látogass meg egy pszichiátriai intézetet. Rögtön fogod tudni, hogy igen vagy sem.
31. timycat (válaszként erre: 23. - Rubin17)
2013. jún. 11. 19:56
Ez nem a "nem százas" kategória, ez az "igénytelen, agyalágyult idióta" kategória
30. Rubin17 (válaszként erre: 29. - Taste)
2013. jún. 11. 11:35
Most már én sem nevezeném barátnőmnek,főleg hogy nem is érzem annak.
29. Taste (válaszként erre: 28. - Rubin17)
2013. jún. 11. 11:30

Nem pont erre gondoltam, amikor az 1. hozzászólásom írtam a fórumhoz.

Már bocs, de ez az egész szitu nagyon gáz. Rokonság/barátság ide, vagy oda, ahol ilyen alapvető tisztasági hiányosságok vannak, oda nem vinném a gyerekem, továbbá akiről így beszélek, azt nem nevezném a barátnőmnek.

28. Rubin17 (válaszként erre: 27. - Krisz42)
2013. jún. 11. 11:04

A férjemnek ugyanaz a véleménye mint nekem.Mi ezt kizárólag csak egymás közt beszéljük meg.Egy faluban lakunk velük(de messze egymástól)a fiaink egyidősek.Igy nehezebb nem tartani a kapcsolatot,főleg,hogy gyerekek szeretik egymást.

Az élettársáról csak annyit,hogy nagyon gyámolatlan papucs típus akinek az anyuci,apuci,meg az asszony parancsol.Mondjuk az,hogy hogy tud ilyen nővel együtt élni,azon már én is számtalanszor gondolkodtam.Nekem először is gusztusom nem lenne hozzá.

27. Krisz42 (válaszként erre: 26. - Rubin17)
2013. jún. 11. 09:30
És a férjed mit szól mindehhez?Továbbmegyek,az unokatestvére hogy tud együtt lenni egy ilyen nővel,sőt komoly a kapcsolat,ha gyerek is lett.Őt ez nem zavarja?A férjedet se?
26. Rubin17 (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. jún. 11. 09:15
Azért barátkozom vele mert a férjem unokatestvérének az élettársa. Bár tudom ez nem ok erre..
25. Krisz42 (válaszként erre: 23. - Rubin17)
2013. jún. 11. 09:02
Én azt nem értem,h miért barátkozol vele?Én úgy tudom,h a szüleit,testvéreit nem vâlogathatja meg az ember,de a barátait igen.Az egy dolog,h magával mit csinâl,de hogy a hozzáállásával másnak-gyerekének-is kárt okozhat,az már nagy fokú felelőtlenség.
24. a0c1361e44 (válaszként erre: 23. - Rubin17)
2013. jún. 11. 08:22

Ja, ezek nem direkt elmebeli nem százasságra utalnak, hanem inkább a higiéniával vannak gondjai.

Ez teljesen más! Igénytelen, de ettől még lehet százas agyban.


Csak egy példa az én nem százas barátnőmre: mivel leszokott a dohányzásról, ezért nem áll szóba az egyik kolléganővel, akivel a dohányzós korszakában sülve-főve együtt volt. Tehát: dohányzok, akkor a barátnőm, ha nem dohányzom, akkor nem a barátnőm. DE az egyik vizsga a főiskolán sokaknak nem sikerült, nekem viszont 4-es lett, így a nem százas barátnőm kikérte a dolgozatomat 5 percig bámulta, majd szóról-szóra lediktálta mindenkinek, így nekik is 4-es lett. Persze hozzátette, hogy tényleg azok a kérdések és válaszok voltak, amelyeket én is lediktáltam:)))

2013. jún. 11. 07:50

Oké! Akkor írok konkrétumokat is!

A barátnőm rengeteget csacsog és ebből adódóan(vagy másból) mindig folyton mindkét szája sarkában látható fehér habos nyál.Kényes gyomrom révén engem nagyon zavar,volt hogy ezért hagytam abba az evést mert elkezdtem émelyegni.Rászóltam,hogy csináljon magával valamit,de ha egy felnőtt emberre úgy kell rászólni,akkor már nem tudom mit kellene még tennem.Főleg,hogy egyik fülén be,másikon ki.

Volt,hogy a nadrágján hátul ismeretlen eredetű folt volt,és úgy járt kelt az utcán fesztelenül,és ha megemlítettem ezt neki,csak rötyögés volt a válasz..

Kiszedi az egyik szemöldökét, a másikat pedig elfelejti kiszedni és úgy hagyja, majd úgy járkál ezentúl mindenhova.

A 9 hónapos kisfia a lakásban a földön négykézláb mászik szájába téve ezt azt, miközben a kiscicájuk az ágy mögött kakil majd belelép és széthordja a székletét..amikor pedig szólok ezért a barátnőmnek, szintén csak rötyög...

Sajnos a kisfia nemsokra rá agyhártyagyulladást kapott,ami úgy gondolom,hogy a cica ürülék miatt volt,de nem hánytam a szemére soha mert nem akartam bántani,elég volt a baja akkoriban.Azóta süket a kisfiú és a barátnőm kapott rá 90%-os kártyát, és még dicsekszik is vele,hogy ő majdnem ingyen utazik...

Én nem is mernék ilyen kijelentést tenni..

Szóval,nem tudom írjak-e még,vagy mindenkinek elég lesz ennyi?

De még a végén lehet az derül ki,hogy én nem vagyok 100as amiért ezek a dolgok szemet szúrnak:-)

2013. jún. 11. 03:39

Hát ez már tiszta Szex és NewYork :D


Mai világban ki százas? ;)

21. Taste (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 10. 11:29

:)

Nem is kell konkrétumokat írnod, értem mire gondolsz. Van olyan viselkedés/szemlélet, ami még elnézhető neki, de, ha tartósan úgy viselkedik, mint, aki nem százas, úgyis dobbantasz majd. Én is ezt tettem és volt, aki velem tette ezt ..

20. michelle.r (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2013. jún. 10. 11:23
Amnesztiát kaptál? :))) Nagy túlélő vagy ;)
2013. jún. 10. 06:20

Nekem van legjobb barátnőm (ő gyerek korom óta a barátnőm), van munkanélküli barátnőm (ő akkor lett a barátnőm, amikor én is és ő is munkanélküliek voltunk, együtt kerestünk munkát és bár mindketten dolgozunk már régen, de ha valakinek mesélünk egymásról, akkor mindig így azonosítjuk egymást:)) és van nem százas barátnőm is:)

A nem százas barátnőm nem gyerekes, nem hüle, csak egyszerűen vannak dolgai, ami miatt megkapta ezt a jelzőt.

18. Bcicus
2013. jún. 9. 23:33
Nekem a legtöbb barátnőm nem százas ezért szeretem őket, én sem vagyok az.
17. Lhara (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. jún. 9. 10:57

Jaja! Erre szolgál az egonk. :)


Csak mi lehetünk magunknak "100-as". Persze az lenne a legszörnyűbb számomra, ha atudomány által megfogalmazott "normális" ember lennék. :)))

16. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Timycat)
2013. jún. 9. 10:54

A hülyék engem is irritálnak, és sajnos ahogy öregszem, egyre intoleránsabbá válok. Mondjuk az is változik, hogy kit tartok hülyének. Pl. ha valaki más nézeteket vall, azt attól még nem tartom hülyének( ebben sokat fejlődtem:D ). Viszont az értetlen, ostoba ráadásul agresszív embereket nagyon nem bírom.

JA a bolondokat én is imádom. Nyilván a hasonló hasonlót vonz elve alapján:))

15. timycat (válaszként erre: 12. - Trinitas)
2013. jún. 9. 10:34
a h.lye és a nem százas nem ugyanaz; a h.lyéket ki nem állhatom, a bolondokat viszont imádom
2013. jún. 9. 10:32
Rubin, egyébként addig örülj, amíg meg tudsz maradni gyereknek. Akkor kezdődnek a bajok, amikor az ember elkezdi magát túl komolyan venni ;)
2013. jún. 9. 10:22
nem százas,de ezért is szeretem
12. Trinitas (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 10:11

Ez most mi? Konkrétum? De amúgy meg, nem értem, olyan érdekes, hogy rajtad kívül még kik gondolnak ilyeneket a saját barátnőjükről?! Erről mit lehet beszélni? :D

(Szia, te is hülyének tartod a barátnődet? De jó, én is.. )


Á.. nem értem az egészet... főleg azt, hogy tudod a barátnődet kitárgyalni egy fórumon, még akkor is ha név nélkül teszed..

11. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 10:08
Nekem egy barátom sem százas, lévén, úgy nem bírnának elviselni.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 10:07
Mi a probléma, ha a barátnőd akkor megtudod beszélni vele, ha meg nem lépj túl rajta.
2013. jún. 9. 10:01
megfordult... fél évig nem is beszéltünk
8. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 10:00
Nem,ez az én barátnőim fejében szokott megfordulni....
2013. jún. 9. 09:45
Én sem vagyok az. Na és?
2013. jún. 9. 09:41
lányom volt legjobb barátnője ilyen, 22 éves múlt, de semmit sem tud egyedül elintézni, beszél és közben vihog, elvárja a szüleitől, hogy 30 éves kroáig ök pénzeljék
2013. jún. 9. 09:36
Mások szemében egyikünk se normális :-)
4. timycat (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 09:33
Persze, nekem egyik barátnőm (van köztük anyuka, jogász, orvos, jól menő "vállalkozó") sem 100as -ahogy szerintem én sem- de talán ezért is vagyunk barátnők.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Rubin17)
2013. jún. 9. 09:30
Attól még, hogy nem átlagos, az nem jelenti azt, hogy nem 100-as. Mit takar ez szerinted?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook