Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy tini anyuci története fórum

Egy tini anyuci története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tini anyuci története

1 2 3 4 5 6
2013. jún. 9. 19:41
Minden tiszteletem a tiéd, hogy végigcsináltad a terhességet és megtartottad a babát. Sok örömöt és egészséget kívánok a felneveléséhez.
45. 95kg
2013. jún. 9. 18:55
Örülök hogy így alakult az életed és most boldogan éltek, bár egyet nem értek, miért kellett 300 km-re lenned a szüleidtől, ezt biztos nem engedtem volna
44. eva215
2013. jún. 9. 18:47
Sok boldogságot nektek! Örülök, hogy nem akartad megölni a picit, hanem örökbe adni, és jó volt olvasni, hogy még ennél is szebb vége lett végül a történetnek. :)
2013. jún. 9. 18:11
Az én Édesanyám is 16 évesen szült, de ő valóban a saját szüleinek, mivel a Nagymamám nevelt fel. A kislányod büszke lehet Rád:) Sok boldogságot kívánok Nektek!
42. Carmena (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2013. jún. 9. 17:59
Gratulálok neked és bármennyire is fiatal vagy, jól döntöttél és gondolom anyukád is melletted állt
41. Anyagi
2013. jún. 9. 17:39

Én nem is akarok népszerű lenni, elég ha észszerű vagyok!

Nem értem felnőtt emberek hál'istenkedését az eseten! Egy buta kislány elszúrta az életét és a a szülés után tomboló hormonok hatására nem mondott le a gyermekéről. Ennyi történt.

És sajnos sosem fogjuk megtudni, hogy milyen élete lehetett volna a tininek, ha továbbtanul (egy érettségi még szite nulla), ha megtanulja eltartani magát, ha benő a feje lágya és értelmes döntéseket tud hozni (no nem a gyermek megtartásáról, hanem az életrehívásáról pl.).

Ez itt a veszett fejsze nyele... Jó, hogy megtanulta szeretni!

40. 9bbecc13db (válaszként erre: 26. - Nikletty)
2013. jún. 9. 16:25

Lehet,nem leszek itt népszerű,de Te vagy az első,aki ezt felvetetted.Én leszek a második :)

Lehet,kőkori a gondolkodásom,de miért kell a mai fiataloknak már jelen esetben 14-15 évesen szexuális életet élni?Vagy ha mégis,miért nem védekeznek?

Pedagógusként tudnék néhány hasonló esetről írni.

Az egyik kislány 7 hónapos terhesen szúrt szemet az egyik kolléganőmnek.Addig leplezte bő ruhákkal,hormonális problémákra hivatkozott,hogy azért hízik,de ekkor már nem tudta letagadni.De a legjobban az döbbentett meg,mikor kiderült,hogy az édesanyjával egy szobában alszanak,neki nem tűnt fel!

Volt ahol a szülő a gyerek mellé állt(egyetlen esetben),volt,akit kitagadtak,így anyaotthonba került.Volt,aki az osztályfőnökének szólt,s végül együtt beszéltek a szülőkkel.Volt,aki öngyilkosságot kísérelt meg,a szülők a kórházban tudták meg az okot.14-15-16 évesekről beszélek.Az apukák minden esetben leléptek :( Az is elgondolkodtató,hogy a szülőnek nem mer szólni a gyerek,nincs olyan bizalmi kapcsolat (értem én,hogy fél,de akkor is).Az említett lányok közül az elmúlt években 1 érettségizett le.A szülők vagy az új pasijuk tartja el őket.

Baráti körömben pedig egy szomorú tapasztalat,barátnőmet 17 évesen szülte a anyukája,maj 2 év múlva a tesót.12 éves volt barátnőm,mikor az anyja lelépett,közölte,ő még nem élt,elege van a gyereknevelésből,háztartásból.Az apa becsülettel felnevelte a lányokat.

Mindettől függetlenül hatalmas öröm,ha e-mailben képeket kapunk a babákról,ha elhozzák őket megmutatni.De ott az aggodalom is,hogy be kellene fejezni az iskolát,munka kellene,hogy el tudják tartani magukat.

Örülök,hogy a cikkíró megtartotta a babát, befejezte az iskolát,hogy az édesanyja mellette állt-áll,s párra talált.

2013. jún. 9. 15:21
Helyes döntést hoztál! Jó volt olvasni a végkifejletet is! Milyen jó, hogy a boldogságodat is megtaláltad!Jó egészséget nektek!
2013. jún. 9. 15:08
Gratulálok.Nagyon megható a történeted.Sok egézséget kivánok nektek.
2013. jún. 9. 15:01
Gratulalok!
2013. jún. 9. 14:38

Tiszta szívből gratulálok, hogy felvállaltad és megosztottad a történeted Velünk! Remélem sokan fogják elolvasni ezeket a sorokat és tanulságként szolgál majd idősebbnek és fiatalnak is.

További jó egészséget, boldogságot és szeretetet kívánok Nektek! Jól döntöttél!

2013. jún. 9. 14:14
én ezt a cikket már olvastam valahol, de azért gratulálok :)
34. nilatak1500 (válaszként erre: 22. - Cippora)
2013. jún. 9. 13:05
Nem kell gyerektartást fizetni ahhoz, hogy az apának joga legyen a láthatáshoz. Az megilleti azért, mert apa. Illetve megilleti a gyereket, hogy kapcsolatot tartson az apjával. Azzal az apával, aki be van jegyezve a születési anyakönyvi kivonatba. Bár nem tartom nagyon valószínűnek, hogy az elzárkózó apuka tett volna apai elismerő nyilatkozatot, vagy a bíróság megállapítoptta volna az apaságot.
2013. jún. 9. 13:00
Nagyon ugyes voltal,es jol dontottel,azt hiszem a legcsodalatosabb dolog amit tortenhetett veled.:))
32. bazuki
2013. jún. 9. 12:48

Nagyon szépen összeszedett gondolatok!

Örülök hogy jól vagytok

Ha az én kislányommal történne ez nem is tudom mit kezdenék mit csinálnék? Szerencsére van még jó pár évünk a tini korig!


Úgy gondolom hogy felelőtlenek voltatok mind a ketten! És nem kaptatok megfelelő felvilágosítást!

Kedves fiatalok aki a cikket olvassátok előszőr tájékozodjatok aztán cselekedjetek!

31. baybi
2013. jún. 9. 12:40
Gratulálok a döntésedhez és nem semmi történet azért!!Jó volt olvasni!
2013. jún. 9. 12:34
Szívből gratulálok a döntésedhez! Jó volt olvasni a cikked.
29. bd55e3f068 (válaszként erre: 16. - Timycat)
2013. jún. 9. 12:17
A tini mamik is népszerű műsor.
28. Pindurpanka (válaszként erre: 26. - Nikletty)
2013. jún. 9. 12:12

Mindenképpen erre lennél kíváncsi, ez lehet kicsit magánügy. ill. hálószoba titok.

Örülök, hogy így alakult :)

2013. jún. 9. 12:08
Gratulálok, nagyon jól döntöttél, remélem nagyon nagyon boldogok lesztek ezután is!! :)
26. nikletty (válaszként erre: 21. - 408020f45e)
2013. jún. 9. 12:02

én sem bolygatnám ha boldogok így


hát igen, biztosan a valaki fentről így akarta ezt, így kellett lennie... s hát igen, sok 30-as meg agyal, hogy nincs elég háttere a gyerekhez, igen, az ilyen embereknek ha csak ezen vacilálnak már az ilyesmi jó példa

viszont a nem védekezés ellen éppen nem jó példa :D mert azért a nehézségekre, nem igen tért ki végül a cikkíró


megmondom őszintén én eléggé morcos tudok lenni mikor valakik sexelnek mert húú ők már nagyok, de a védekéshez már nincs elég ész... de akár én is eshettem volna ebbe a hibába, mert kapcsolatunk elején a párommal megszakítással védekeztünk, pedig tudunk aki így is teherbe esett, ill. orális dolgok..., aztán kerestünk biztosabb megoldást, de úgy értem, itt egyáltalán nem volt szó némi védekezésről

2013. jún. 9. 11:43
Csodásak vagytok :) Sok boldogságot! Jól döntöttél ;)
2013. jún. 9. 11:38
Sok Boldogságot Nektek! :) Puszi. :)
23. Aville
2013. jún. 9. 11:38
Köszönöm az őszinteségedet! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, és őszintén le a kalappal édesanyád előtt. Minden tiszteletem az övé, ahogy támogatott téged ebben a helyzetben, és amilyen korrekt lánynak, édesanyának nevelt téged.
22. Cippora (válaszként erre: 21. - 408020f45e)
2013. jún. 9. 11:36
Na igen,de ha kötelezi arra bíróság útján,hogy gyerektartást fizessen,akkor jogai is lesznek (láthatás) én ennyi év után már nem bolygatnám a gyerek lelkét ezzel...ha megtudja oldani anyagilag,én nem keresnék egy olyan "apát" aki szarik a gyerekére....
2013. jún. 9. 11:19

Szívből gratulálok, hogy abból a felelőtlen kislányból egy gondoskodó anyuka lettél!:)Jó egészséget kívánok nektek!:)

Ami az "apukát" illeti: lehet, hogy mások is írták, de azért felhívnám a figyelmed arra, hogy, ha akarja ha nem, kötelezettségei vannak. Ha több nem a gyeretartást fizetnie kell. Ki kell vennie a részét a gyermek felnevelésének költségeiből. Ebből ne engedj, mert ez kötelessége és gondolom nektek is szükségetek van minden fillérre.:)

2013. jún. 9. 11:14
biztosan sok segítséget kaptál és ezért tudtál leérettségizni (ez nem is rossz dolog, ennek igy kellett lennie). Ehhez gratulálok. Vigyázzatok egymára!
2013. jún. 9. 11:11

Nagyon szép történet!


Örülök, hogy megtartottad végül a babát, és tök jó, hogy anyukád melléd állt! :)


Negatív teszt: hát úgy lehet, hogy nem 100%-ban megbízhatóak csak 90-akárhányban. Ő volt a hibaszázalék. :)

18. Cinci4
2013. jún. 9. 11:06
Megkönnyeztem a történeted, szép dolog, hogy végül úgy döntöttél, mégis összetartoztok a picurral:-) Igazad van, semmi sem történik véletlenül:-) Sok boldogságot kívánok Nektek!
17. cicakaktusz (válaszként erre: 14. - Be749d73f9)
2013. jún. 9. 11:04

Én is épp azon gondolkoztam, hogy harmincon túli nők nem szülnek, mert biztos alap kell, meg karrier..., erre egy itt van egy csitri (bocsi cikkíró!) aki megcsinálta túl fiatalon, egymás után két nagyon fontos ésszerű döntést hozott! Először is az örökbeadást, aztán a felnevelést.

És ugye hogy ugye?! Lehet építeni a jövőnket úgy is, ha gyerekünk van! Jó kis leckét adtál nagyon sok nőnek!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook