Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet kezdeni egy ilyen "emberrel"? fórum

Mit lehet kezdeni egy ilyen "emberrel"? (beszélgetős fórum)

2013. jún. 10. 10:49
Tudom, hogy nektek nem probléma, de engem akkor is idegesít ez a viselkedés. Ha utálok valakit nem odaakarok menni dafke dolgozni, hanem elkerülni messzire.
2013. jún. 9. 14:26
Amúgy nekem volt egy kolléganőm, akiről meggyőződéssel hittem, hogy ki szokott beszélni, stb. Mégis mindig barátkozott, kereste a társaságomat, nem értettem. Akkor úgy gondoltam, hogy direkt azért, hogy annál több info-ja legyen, amit ki lehet rólam beszélni másokkal, de magamban csak mosolyogtam rajta, és nem zavart, hogy ez a szórakozása, emberként álltam hozzá és korrektül (gondolva arra, hogy akár még meg is változhat rólam a véleménye a végén). Ennyi a történet, végül sosem fúrt meg, és nekem is könnyebb volt emberként tekinteni rá, mint dühöngeni, hogy szálljon le rólam....
2013. jún. 9. 14:18
Ne haragudj, de annyiból, amit leírtál nem igazán értem, mi a baj. Mennyi idős vagy? Olyan tini-problémának tűnik ez (utál, oda akar menni, ahova én is, stb.), pedig nyilván nem lehetsz tini már. FB-beszélgetéseket elolvasni? Ugyan már..... pláne nem értem, mi a probléma, ha a munkahelyed biztos.
2013. jún. 9. 13:29
Ez az elszólás kétoldalú. Az egyik tanárom is mondta, hogy van szabad státusz és én is mondtam. Barátkozni biztos nem akar. De akkor se értem, hogy Budapesten van vagy 20 állami kórház(a magánokról nem is beszélve és a rendelőintézetekről) és pont abba akar menni ahova én és reménykedik, hogy ne azt válasszam, mert nem fizet olyan jól
14. syria (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. jún. 9. 08:54
Ez is elgondolkodtató. :)
13. grizus
2013. jún. 9. 04:49
Lehet, hogy barátkozni akar a lány, csak ő maga se tudja?(:
12. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Doreen92)
2013. jún. 8. 18:34
Ha utál, miért akarna veled együtt dolgozni?
2013. jún. 8. 17:31
Hogy tud meg olyan dolgokat,h hova akarsz menni dolgozni,stb.?Én is voltam már tanfolyamon,csak az tudott meg ròlam bármitis,akinek én elmondtam.
2013. jún. 8. 16:14
Lehet, hogy vonzó vagy neki, ajànld: olvasgassa a hoxat, vannak hasonló érdeklõdésû lànyok. (Nem én!)
9. syria (válaszként erre: 5. - Doreen92)
2013. jún. 8. 15:52

Ha konkrétan tudod, hogy utál, akkor nem értem a kérdést.

Kikerülni hatalmas ívben, s ha ez kevés, akkor keresztbe tenni neki ahol csak lehet. (Bár ez még vissza is üthet.)

8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Doreen92)
2013. jún. 8. 15:12
(Ez nem pont feltörés, de mindegy.)
2013. jún. 8. 14:20
nem akarom, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, szimplán annyit, hogy szálljon le rólam és ne velem foglalkozzon hanem a saját dolgával és önállósítsa magát.
2013. jún. 8. 14:08
Lehet, hogy segítene jobbá tenni a kapcsolatotokat, ha nem tennéd idézőjelbe vele kapcsolatban az ember megnevezést?!
2013. jún. 8. 13:26
Tudom, hogy utál(feltörtem az egyik lány fb fiókját-ő mondta el a jelszót- és elolvastam a beszélgetéseket). Ha levizsgázom, akkor tuti megkérdezem, hogy mit akar ezzel elérni.
2013. jún. 8. 12:36
Nem is tudom, de ha én valakit utálok, akkor nem akarok folyton mellette lenni. Szerintem is beszélj vele, lehet meg fogsz lepődni, lehet nem is utál...ki tudja? ! Csak akkor tudhatsz bizonyosat ha kérdezel.
2013. jún. 8. 12:13

Lehet, hogy nem egy önálló ember, nyájszellem vezeti, oda csapódik valakihez/valakikhez, hogy biztonságban érezze magát.

Legtöbb esetben az ember nem választhatja meg, hogy kikkel dolgozik majd, munkahelyeden is találkozol majd rendesekkel, meg olyanokkal is, akiknek legszivesebben kitekernéd a nyakát. A munkakapcsolatot elviseli az ember, barátkozni meg nem kell vele.

Ha biztos a helyed, akkor nem konkurrencia számodra, fúrni meg csak azt érdemes, akit van miért. Ha elégedettek a munkáddal, akkor beletörik a fúrójuk:) Ne rá pazarold a figyelmedet!

2. mothertiger (válaszként erre: 1. - Doreen92)
2013. jún. 8. 11:59
Miért nem kérdezed meg tőle nyíltan, hogy mi a fenét akar ezzel elérni?
2013. jún. 8. 11:44

Röviden annyi, hogy most végzünk OKJ-n(eü szakmánk lesz). Ezzel a lánnyal az a bajom, hogy az összefüggő gyakorlat alatt, semmit nem csinált, illetve egy másik osztálytársammal szövetkezve fúrni akarnak. Ez abban kimerül, hogy állandóan oda akar menni ahol én vagyok. Amikor gyakorlaton voltunk akkor ahhoz a munkahelyhez ment, ahol én voltam, vagy éppen elküldtek/magamtól mentem el, mert látni se akartam őt.


Most meg munkakeresés előtt vagyunk, és kitalálta, hogy ugyanabba a kórházba akar menni ahova eredetileg engem ajánlottak be(hozzátenném be vagyok ott biztosítva, mert a főnővér vakon megbízik abban a személyben, aki engem oda beajánlott és olyat is mondott, hogy előbb döntsek én és majd utána fogja feltölteni a többi üres helyet és nem is vesz fel úgy embert, hogy nem ajánlotta valaki).


Valahogy le lehetne állítani ezt a lányt? Én abban reménykedek, hogy utál annyira, hogy ne akarjon odamenni, ahol én dolgozok. Ráadásul naív is, mert azt hiszi, hogy én anyagias vagyok és inkább a több fizetést választom, minthogy a szakmámat jól megtanuljam(ami meg pont ennek az ellenkezője, mert + 10-20E ft nem nagy különbség és akkor inkább a szakmámat tanulom meg).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook