Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lefogytam, és így mellből is..Ha visszahízok, oda is biztosan fog menni? fórum

Lefogytam, és így mellből is..Ha visszahízok, oda is biztosan fog menni? (tudásbázis kérdés)


7. timycat (válaszként erre: 2. - Katyuska83)
2013. jún. 9. 18:57

Visszahízol oda is! Én mindig küzdöttem, hogy 50 kg fölé kerüljek, régen voltam ott. Aztán lefogytam, évekig ingáztam 46 és 50 kiló között, a mellem kisebb lett, nem volt olyan szép feszes. Aztán az edzésből levettem úgy fél éve (időhiány miatt is) és láss csodát felugrottam 51-re, gyakorlatilag csak mellre híztam és picit fenékre - oda is rám fért, meg picit pofira. Ismét formás lettem, feszülnek a melleim, már nem horpadt a fenekem és nem nyúzott a fejem, szóval abszolút előnyömre vált az a 3-4 kiló.

Van remény!

6. 3626b88397 (válaszként erre: 3. - Cessi)
2013. jún. 9. 18:38
Nálam is ugyanez volt. Nekem inkább hasra megy, amúgy vékony vagyok, igen érdekesen nézek ki, mert a hasam nagy.
2013. jún. 8. 08:29

Egyébként nekem is nagy melleim voltak, sokat fogytam, sajna onnan is, és löttyedtek lettek. Elkezdtem mellizom erősítő gyakorlatokat csinálni, persze nem ész nélkül, és nagyon szép formás, kemények lettek.

Ez még nem a világ vége. Kemény, formás melleket még "csinálhatsz" magadnak :)

2013. jún. 8. 08:25
En barmennyit hiztam eddig eletemben,sajna a melleimet meeessszzzzirol elkerultek a zsirparnak. :(
2013. jún. 8. 08:21

Visszamenne oda is, de a legvégén.

Onnan fogysz legelőször, és oda hízol legkésőbb.

Ahhoz, hogy mellbe hízni tudj, máshova is fel kell szedned pár kilót.

2013. jún. 8. 08:06

1 éve változtak meg a melleim,de ez nem biztos,hogy akkor fogyás miatt, mert csak 1-2 kgt fogytam az 52-ből,és utána hiába híztam vissza a 47-48-ról 52-re (ez a normál súlyom), a mellemen nem mutatkozott :( Ezért is gondoltam,hogy lehet, h valami baj van, vagy hormonális,mert kisebbek lettek, lógósak,és már nem fájnak menszi előtt mint régen... :(

Az utóbbi 3 hónapban pedig újra el kezdtem fogyni sajnos előbb 48-47 kg-ra,de mostmár 44-nél tartok :( és ott, hogy egy éve még 90 cm-es mellbőségem volt,ma meg már 80 körüli,és a mell alatti méret max egy-két centivel kisebb csaj,tehát mindezt mellből :( Óriási önbizalomhiány ez nekem,mert ezzel a testrészemmel mindig elégedett voltam, anno 38 kg-osan nagyobbak voltak mint most.. Most pedig nem látom magam,ez nem én vagyok :( Kérdés,hogy ha 48-ról visszahízva nem híztak a melleim, akkor most ha beindulna a hízásom,oda is visszamenne?? Vagy megunta a testem az évek óta tartó fogyásokat,hízásokat? Köszi a válaszokat.

2013. jún. 8. 08:00
Lefogytam, és így mellből is..Ha visszahízok, oda is biztosan fog menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook