Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha nyomásra tejszerű folyadék jön a mellemből, az utalhat terhességre? fórum

Ha nyomásra tejszerű folyadék jön a mellemből, az utalhat terhességre? (tudásbázis kérdés)


29. kankalin84 (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2013. aug. 29. 12:13
igen mert a legtutibbra mentem és majdnem minden fajtát megcsináltam kivétel a digitálisat.
28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - Kankalin84)
2013. aug. 28. 14:28
Gratulâlok!Tényleg 13-mat teszteltél?Nekem egy is elég lenne:)
27. kankalin84 (válaszként erre: 26. - Párduc11)
2013. aug. 28. 14:23
igen régen voltam sajnos mert a helyzet hogy nekem az a teszt ovuláciomat mutatta de mivel most késet 6 napot és teszteltem 13 tesztbol mind pozitiv gondolom ez már csak jo lehet nálad azota mizujs?
26. Párduc11 (válaszként erre: 22. - Kankalin84)
2013. aug. 6. 14:20
Jaj, nem néztem a dátumot :(...már régen írtál, vajon mi lett az eredmény?
2013. aug. 6. 14:19
A halvány teszt az pozitív teszt!
24. Párduc11 (válaszként erre: 22. - Kankalin84)
2013. aug. 6. 14:16
Szia. Én is ilyen cipőbe járok, mint te. Én szedtem két hónapig gyógyszert, aztán abba hagytam, és elég sűrűn voltunk párommal védekezés nélkül. Az igazság, hogy nem írtam, hogy mikor volt meg utoljára, de szerintünk jó régen, kb 5 hete. Már vagy 2-3 hete fájdogál a hasam, mintha megjönne, most meg elkezdett folyni valami tejszerű, mikor meg nyomom :/ Ilyen még nem volt velem. Persze fáj a mellem már vagy egy hete, de nem jön meg, és sztem már rég kéne. Én hétvégén tesztelek :)
23. noozimanoo (válaszként erre: 22. - Kankalin84)
2013. jún. 9. 22:31

Jááájjjj!

Nekem tengernyi vizsgálat kellett terhesség alatt, de - hála érte - sose használta azt a vackot a doki!

22. kankalin84 (válaszként erre: 21. - Noozimanoo)
2013. jún. 9. 16:01
előbb teszt és ha akkor sötétebb lesz majd akkor doki de azzal is várok még legalább egy hetet mert sajna azt a nyavadt kacsát amivel vizsgál nem nagyon csipem sőt az előző terheségeimnél is mindig bevéreztem utána
21. noozimanoo (válaszként erre: 20. - Kankalin84)
2013. jún. 9. 11:57
Na akkor várjuk a 14-ét! :) Akkor is tesztelsz? Vagy dokihoz mész majd?
2013. jún. 9. 06:47
szasztok megvan az lső eredmény nem kiabálom el mert nem akarok csalodni de van egy igen halvány pozitivom.igaz a teszt 25 ös és ugy van rá irva hogy a nem várt után egy nappal mutat biztos eredményt.ami nálam 14 lesz de bizakodok és köszönöm mindenkinek a szurkolást.
19. kankalin84 (válaszként erre: 18. - Nikletty)
2013. jún. 8. 17:31
de már több mint egy éve abba hagytam a szoptatást és nem volt semmi mert teljesen elapadt.
18. nikletty (válaszként erre: 2. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 19:23

Szia

nem akarlak elkeseríteni de nekem olyan 28.hét felé kezdett a tej csepegni, most már 16hós a babám, 8hóig szopott de még mindig jön nyomásr aa cicimből tej, pedig már fogtabi is szedek, szóval lehet hogy csak még a korábbi szoptatás révén van tejci a mellből

2013. jún. 7. 19:13
Persze ettől még te szerintem babás vagy. Drukkolok
2013. jún. 7. 19:11
Nekem is volt tejcsorgás és mégis rendben volt a hormonszint.Vioszont csak nem volt peteérés.A doki azt mondta nem a számokat hanem a beteget kezeljük.Bromot kaptam és szépen rendeződött minden.
15. Molyka
2013. jún. 7. 18:42
A tuneteket a hcg hormon okozza. Ha van tuneted akkor a teszt is kimutatna.
14. noozimanoo (válaszként erre: 13. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 18:35
Háááát, te nekem nagyon gyanús vagy! :)
2013. jún. 7. 18:26
vasárnap vagy hétfőn tesztelek mert korábban nem hiszem hogy értelme lenne,bár eddig egész délután hánytam és kb a 4 hét alatt majdnem egy fél kosár méretet nőtt a cickóm nem gond mindig nagy ciciket akartam csak kicsit most fájnak.ha tudok valami biztit irok.de a házi orvosom azt mondta hogy van akinek igen van tej választása már az elején csak mivel nem sürün vizsgálgatjuk és nyomkodjuk nem tudunk rolla.ez ma délutáni diagnozis.visszont olyanok mint a beton
2013. jún. 7. 15:52

Nekem szinte a terhesség elejétől volt ez a fajta tejtermelésem! Szóval ha esélye van, hogy babás legyél, és más tüneteid is vannak, akkor esetleg tesztelj egyet! ;)

(És írd meg az eredményt!)

11. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 15:34
Még annyi,h én október óta produkâltam minde mensi előtt ezeket a tüneteket,én ezért mentem hormonvizsgâlatra.4x volt ilyen,mostani mensi volt már normális vagyis most nem volt semmi előtte,a többinêl mindig azt hittem terhes vok.Semmit nem talâltak,de ha neked kiderítik,megìrhatnád,mert eddig senkinek nem voltak ilyen tünetei.
2013. jún. 7. 15:12
Semmi bajod a hormonokkl,nekem is volt,ên is azt hittem terhes vok,de nem,akkor biztos nem indulna még meg a tejelválasztás,doki mondta,h ilyenkor nincs gond-nekem már 3gyerkőc van.Terhes nem lehetsz,de gond sincs.:)
2013. jún. 7. 14:59
tuti, hogy a prolaktin a bibi... nézesd meg újra. ez nem terhességi tünet.
8. Nikk_1982 (válaszként erre: 7. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 14:33
Azt ne sajnáld, hogy a menzesz előtti buliból kimaradsz... :-/ Amúgy a tejcsorgás szerintem sem normális tünet a terhesség elején
2013. jún. 7. 14:25
sajna azt nem tudom hogy milyen a menszesz előtti tünet mert sajna sose volt benne részem max mokor elősször jelentkezet de még csak 9 éves voltam szóval 20 évvel ezelőtt
2013. jún. 7. 14:21

Nem tudom én mesi előtt is pont ezekt a tüneteket produkálom. Mondjuk a tejem ne mfolyik ezt tény, de szerintem az nem normális, ha folyik. Max ha szoptatsz, vagy a terhesség vége felé.

Az meg megint egy dolog, hogy esetleg a doki valamire rámondja, hogy jó, de igazából nem. A legjobb péda erre a TSH, amit előszeretettel vesznek 4-es értékig jónak, de ha babát akarsz 1 és 2 között kell lenni, különben hiába vársz.

2013. jún. 7. 14:14

köszi de hál istennek minden rendben van ezzel a hormonnal mert mielőtt elkeztük tervezni teljes kivizsgálásom volt és van két gyerköcöm mindkettőt sokáig szoptattam.de a kisebbik fiam születése előtt mindig 28 napos ciklusaim voltak most visszont lassan 1 éve ez meg változott 25 naposraigy peteérésem és ovum a menszesz első napjátol 10 dik napra esik nos mivel nem figyeltünk ha jol számolok akkor már beágyazodás is történhetet mert sok tünetem van mely esetleg ahoz köthető is lehet.mondjuk a reggeli kávé utáni szédülés és hányinger éjszakai pisilés ami nem szokot lenni alhasi feszülés puffadás,és a tejváladékozása

amellet olyan eresek lettek a melleim mintha térképen a folyokat kéne ábrázolni

2013. jún. 7. 14:08
Jah, prolaktin az a hormon.
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 14:07
Nem, viszont nagyon gyorsan kérj egy hormonsort. Ha túltermeled azt a hormont, ami a tejelválsztásért felelős, nem nagyon leszel terhes!
2013. jún. 7. 14:06
sziasztok tanácsot kérnék hogy esetleg valakinek volt e hasonló tünete.nos a nem várt előtt vagyok 7 nappal és az este fürdésnél észre vettem hogy nyomás hatására tej szerű váladék folyt a melleiből lehet hogy uton van a pocaklakó.válaszokat előre is köszönöm
2013. jún. 7. 14:04
Lehetek babás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook