Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Életem Ausztriában 5. – Vajúdás Kiara babával fórum

Életem Ausztriában 5. – Vajúdás Kiara babával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életem Ausztriában 5. – Vajúdás Kiara babával

8. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Lepke99)
2013. jún. 8. 11:31
Mert nagyobb az esélye a heg-szétválásnak!
7. lepke99 (válaszként erre: 1. - Tittike1982)
2013. jún. 8. 10:04
hogy-hogy nem kaphat oxitocint, aki császáros volt? bocsi tudom nem ez volt a lényeg, de érdekel.
2013. jún. 7. 22:01

Jesszum pepi, 75 órás meg 23 órás vajúdás?? Azt hogy lehet kibírni??


Bár ha már egyszer ott van az ember lánya, már nem tud mit tenni. Olyan igazságtalanság, ha a leendő apuka már nem bírja a látványt, akkor kimehet a folyosóra, de a vajúdó anyuka nem sok semmit tehet...

5. Yaweb (válaszként erre: 3. - Szilvaaa)
2013. jún. 7. 21:29
Oh,hacsak 23 ora lett volna. Azt fel labbal kibirtam volna. Az enyem 3 nap volt. Pontosabban 75 ora...
4. Judit-5 (válaszként erre: 1. - Tittike1982)
2013. jún. 7. 18:06
Izgatottan várom a folytatást!!!!!
2013. jún. 7. 09:40
Nekem sikerült mind a kettőt rendesen megszülni, de átérzem a sorokat, mert az egyik 23 a másik 21 órás vajúdást követően érkezett. A lényeg az egészséges baba!!!
2013. jún. 7. 09:16
A lenyeg,hogy jol vagytok :-) en is csaszaros voltam es en is abban remenykedek,ha jon a 2.baba akkor rendes szules lesz
2013. jún. 7. 09:08
Július 9-re voltam kiírva, de persze Kiara is túl jól érezte magát a pocakban. Anyum már tűkön ült, otthon árvíz, itt pedig semmi új, ellátta Zsófit és a háztartást, közben tartotta bennem a lelket. Nagyon meleg nyár volt, folyt rólam a víz, már nagyon szülhetnékem volt az utolsó hetekben. Mindent kipróbáltunk – ablakot mostam, szekrényeket rámoltam, lépcsőt másztam, semmi. Kétnaponta jártunk ctg-re, ez a baba szerencsére koponyavégű fekvésben volt, és mivel nem szedtem végig magzatvédő vitaminokat, mint anno Zsófinál, nem nőtt meg olyan óriás méretűre sem. Minden adott volt a természetes szüléshez!

Ugrás a teljes írásra: Életem Ausztriában 5. – Vajúdás Kiara babával

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook