Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha fogat szeretnék húzatni, akkor is kell időpontot kérni? (mármint mai nap is megoldható, vagy várni kell?) fórum

Ha fogat szeretnék húzatni, akkor is kell időpontot kérni? (mármint mai nap is megoldható, vagy várni kell?) (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 7. 08:10
Szia! Hívd fel a rendelőt és mondd el, hogy nagyon fáj a fogad és akkor valószínűleg időpont nélkül is mehetsz. Legalábbis ahová én tartozom ott úgy megy. Én is jártam már így, annyira fájt, szenvedtem rendesen, aztán reggel mehettem is és ki is húzták.
2013. jún. 7. 08:09
Szerintem kihúzzák várakozás nélkül, de jól gondold meg, hátha menthető.
2013. jún. 7. 08:09
Nem kell várni,ha fáj akkor azt ki húzzák.Ahogy írtad,ez sürgősségi ellátás.
2013. jún. 7. 08:08

Szia!


Magánorvosnál nem tudom, hogy van, de SZTK-ban csak a sort kell kivárni, kapsz injekciót, majd megint vársz kicsit és húzzák is. Jobbulást! :)

2013. jún. 7. 08:05

Valaki tudja, hogy ez hogyan működik..?

Van egy fogam, volt már kezelve is, de nyitott a gyökércsatornám, így gyökérkezeltetni kellene, én nem ezt nem szereném.. Inkább húzzák ki, mert rettenetesen fáj, nem aludtam egész éjszaka.

Foghúzásra kell várni, vagy 'sűrgősségi' ellátásként kezelik?

2013. jún. 7. 08:04
HA fogat szeretnék húzatni, akkor is kell időpontot kérni? (mármint mai nap is megoldható, vagy várni kell?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook