Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajánlanátok olyan nyelvkönyvet, amiben az egyik oldalon magyar, a másik oldalon angol mondatok vannak? fórum

Ajánlanátok olyan nyelvkönyvet, amiben az egyik oldalon magyar, a másik oldalon angol mondatok vannak? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 8. 15:42

Még tudok egy könyvet ajánlani. Geronimo Stilton


Boldogulj ANGOLUL című könyve. 524 oldalas könyv 13 féle szituációs gyakorlattal. Pl. otthon, utazás,szállás, egészség,szabadidő és sok egyéb.

Megtalálhatók a mondatok magyarul, angolul és nem a jelekkel, hanem fonetikusan leírva, hogyan kellene (kell) ejteni angolul.

2013. jún. 8. 00:27
Valószínű :DDD
9. michelle.r (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 7. 23:46

A manóba :/ Keresek valamit, mert nyekergek az olasszal nagyon, pedig ez 4. idegenyelvem, ennek úgy kéne már mennie, mint a karikacsapás. De nem megy úgy :( Lehet, hogy megtelt az agyam?


:DDD

2013. jún. 7. 23:30
Nem tudok róla, ez a könyv úgy jött létre, hogy annak aki szerkesztette, írta a könyvet, volt a családjában egy gyerek aki nehezen boldogult az angollal. Ha az a gyerek nem lett volna..... :)
7. michelle.r (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 7. 23:20
Létezik ez olaszul is? Vagy nem, vagy elbénáztam a guglizást, mert természetesen igyekeztem saját hatáskörben megtalálni, mielőtt kérdezek ;)
6. Jasmin77 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 7. 20:37
Tényleg nagyszerű könyv!!!
2013. jún. 7. 20:15
Hú, jól hangzanak, nézem is! :-) Köszi, jöhetnek még ötletek. Ja, és szókincsfejlesztésre, valami telefonra tehető program. pl. ami mondja magyarul, és angolul is a szót?
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Jasmin77)
2013. jún. 7. 08:27

Szia! Ilyen a 3 könyvből álló Szamárpad.

Szerintem zseniálisan összerakott, megszerkesztett könyv.

Van olyan is benne, hogy megadnak magyar mondatokat és fordítani, kell, a másik oldalon a megoldás, vagy vannak angol kifejezések, mondatok írva és el kell dönteni jó, vagy rossz mondattanilag, jól van-e helyesen írva stb.

2013. jún. 7. 07:41

Dohár Péter: Kis angol nyelvtan.

Ebben van nyelvtan is, nagyon jól magyaráz és nagyon sok mondtad a végén angolul és magyarul!

2013. jún. 7. 02:20
Úgy írd a keresőbe, hogy Kétnyelvű angol. Olyan sokat kiad, jobb, ha Te magad válogatsz benne.
2013. jún. 7. 00:22
Ismertek olyan könyvet, mint a Kreatív angol, ahol magyarul van egyik hasábban a másikban angolul a mondat? Ez nagyon jó és bevált könyv, csak amit felsőfoknak adnak, az nem felsőfok, csak valamivel meghaladja a közepet, és nekem magasabbra lenne szükségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook