Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki egyszer megcsalta a párját, utána többször is megteszi? fórum

Aki egyszer megcsalta a párját, utána többször is megteszi? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 13. 07:45
nem biztos.
42. 20e8f501cd (válaszként erre: 41. - Tavirózsa :))
2013. jún. 15. 21:52
hmmm
2013. jún. 11. 11:59
Szerintem az esetek 90%-ban igen.
2013. jún. 11. 11:54

[link]

Nem tudom ezt ismeritek-e, sok videó van fent Mark Gungor előadásában arról, hogy milyenek a férfiak és a nők, hogy gondolkodnak. Szerintem nagyon szórakoztató.

2013. jún. 11. 06:21

Egy férfi az utolsó leheletéig forog a szoknya után...még akkor is, ha már nem az.

(ezt mérte rá az evolúció)

2013. jún. 9. 20:22
Így van, az élet teszi a dolgát. :)
37. mosolyka1111 (válaszként erre: 35. - D367380be5)
2013. jún. 9. 20:20

Ebben én is hiszek. A 18. hsz-ban említett csaj most éppen gyesen van, két kisgyerek nyűvi az idegeit, plusz a doktoriját írja.

Fog még ő dolgozni, lesz még pár kilóval vékonyabb, csinos kis nőci (most is csini, de ugye már 6 éve otthon).

Na, majd akkor eljöhet az ő ideje is:))))

2013. jún. 9. 20:14
Vagy éppen két szék közé esik. :) Talán ez a legjobb kimenetel...:)
2013. jún. 9. 20:12
De majd egyszer az, aki megcsalta s párját, az is visszakapja az élettől, hiszen, semmi nem marad büntetlen. Én ebben hiszek.
34. mosolyka1111 (válaszként erre: 28. - Ittmost)
2013. jún. 9. 19:27
Igen, simán visszafogadta, szóval valszeg jól logikázol.
2013. jún. 9. 19:27
Isten útjai kifürkésztethetetlenek...
2013. jún. 9. 19:26
nagyon valószínű, h igen...
2013. jún. 9. 19:08
Naná! :)
30. o.andi
2013. jún. 8. 22:16
persze hogy meg...ha lesz rá alkalma mindenképpen
29. Lara1984 (válaszként erre: 19. - 285e2ca326)
2013. jún. 8. 22:15
Halkan megjegyezném (a legcsekélyebb kötekedés nélkül), hogy a szeretöt megcsalni lehetetlen; a szeretönek semmi joga nincs, ezért jogtalanságot nem lehet elkövetni ellene.
28. ittmost (válaszként erre: 18. - Mosolyka1111)
2013. jún. 8. 06:35
Az asszonyka valószínűleg nagyobb hangos szó ,vagy bármi továbbiakra szóló megállapodás nélkül visszafogadta.Ebből jogosan következtethet arra a ffi,hogy megteheti,h máskor is kikacsint.
27. ittmost (válaszként erre: 8. - 20e8f501cd)
2013. jún. 8. 06:32

Ilyen előzmények után én nem tudnék bízni benne. Neki be van építve a fejébe,hogy lehet megcsalni a párunkat,és oda-vissza röpködni,ahogy épp kellemes.


De vannak másfajta gondolkodású emberek,akiknél tényleg előfordulhat egyszeri botlás valami kivételes helyzet hatására,sok éves kapcsolatban,és akik utána rájönnek,hogy nem is volt oylan jó csalni,hogy nagyobb bennük a lelkifurdalás,mint az öröm volt,és nagy az aggodalom,hogy nehogy kiderüljön,hogy nehogy megbántsák vele azt,akit szeretnek..Ilyen esetben el tudom képzelni,h abban a kapcsolatban nem valószínű,h lesz következő megcsalás.

26. Cessi
2013. jún. 7. 23:03

Nem tudom, hogy egy alkalmat meg tudnék-e bocsájtani, de biztos, hogy ennyit nem.

Valószínűleg te sem, mert ha igen, akkor nem itt tennél fel kérdéseket.

Nem hiszem, hogy az a férfi megváltozna. Csak idő kérdése, hogy mikor lép félre megint.

25. Miss Sárika (válaszként erre: 24. - Kristo_f)
2013. jún. 7. 15:45

Az adottság, az egy képesség, készség, kompetencia, ami általában velünk született, öröklött, és természetesen fejleszthető. Például léteznek zenei, manuális, intellektuális, művészeti és egyéb adottságok. Ez más.


Mindenkiből lehet megcsaló fél. A felfedező hajlam és a csábítás ösztöne ott bujkál mindenkiben. ...DE vannak korlátok, és megszólal a vészharang, ha az elme határsértést jelez, ami némely embert megakadályoz abban, hogy bűnbe essen. ..Mert az elhatározása erősebb mindennél!

Az pedig, hogy milyen ember válik belőlünk (csalfa, vagy hűséges), nagyban függ a neveltetésünktől, környezetünktől és kultúránktól is.

24. kristo_f (válaszként erre: 23. - Miss Sárika)
2013. jún. 7. 14:54

Ebben nem értek egyet

Az adottség, ha azon jár a feje hogy kevés , vagy egy se, barátnője volt házassága elött

Most meg azon rágódik állandóan, aztán belevág



Indult itt egy topik, mintha nő inditotta volna

Valami olyan hogy "most már egész életemben csak egygyel leszek?" vagy hogy.

Éppen erröl ment a duma

2013. jún. 7. 14:30
A hűség nem adottság, hanem elhatározás..
22. lilibe
2013. jún. 7. 14:24
Abban aki egyszer megtette, abban én már nem bíznék meg. Erősen jellemhibás egyénre utal, már bocsánat. Ha mással is akarja akkor ne kezdjen kapcsolatba és lehet szabadon élni.
21. lilibe (válaszként erre: 9. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 7. 14:20
Egyetértek. :)
20. kristo_f (válaszként erre: 18. - Mosolyka1111)
2013. jún. 7. 14:19

Mi lett a normális, családcentrikus, alapból hűséges pasiból,"


Meert hulyén elvette az első csajt aki az utjába esett

Nem értik meg az emberek a nagy szerelem közepette, hogy ki kell próbálno több nőt/férfit és majd később házasodni

Mindenki meg akarja erőszakolni a természetet

Az ember, főleg a férfi nem monogám tipus, de ezt nem fogadják el.

És azt sem, hogy sokszor tényleg semmit nem jelent egy férfinál ha felszed egy nőt egy "tornázásra"

Attol még igencsak sóereti a családját, a feleségét

Egy férfi jellemzően másképpen működik, mint egy nő

2013. jún. 7. 13:55
Igen.Az én ex férjem csalt engem ,de közben már a szeretöjét is csalta egy másik növel :)
2013. jún. 7. 09:05

Pont van egy érdekes eset a környezetemben: 36 éves hapsika, 33 éves a felesége, helyesek, két szép gyerek van, és jómódban élnek. (bár ez mindegy a lényeg szempontjából).

A pasi mindig szeretettel beszélt az asszonykájáról, rajongva beszélt a két kisgyerekről.

Aztán derült égből jött az ifó, hogy elköltözött otthonról egy másik nőhöz, és el is fognak válni, stb..stb...

Aztán mégis visszament a feleségéhez (csalódott az új nőben, együtt élve már nem volt olyan rózsás a dolog.)

Beszélgettem a pasival négyszemközt, és ami megdöbbentett, az az volt, hogy (ismétlem, ő egy igazán monogám típus volt, egyetemen jöttek össze, és azóta sem csalta meg a feleségét, kivéve ezt az esetet), szóval azt mondta a pasi, hogy most jól megvannak a feleségével, de "ki tudja, lehet, hogy még elcsábulok valamikor".

Nálam ez verte ki a biztit:(

Mi lett a normális, családcentrikus, alapból hűséges pasiból, megérezte az idegen nuni ízét, és innentől már simán elfogadhatónak tartja, hogy ő esetleg még félrelép máskor is?

Ilyenkor nem a szőnyeg alatt kellene visszaosonni az asszonykához, és hálát rebegni, hogy visszavette???

17. vberni01 (válaszként erre: 8. - 20e8f501cd)
2013. jún. 7. 08:49
nem hiszem, hogy akarnék egy olyan férfival lenni, aki csak heccből, érzelmek nélkül képes sexelni... akkor képes csak úgy, mert ahhoz tartja kedve, vagy mert unatkozik, félrelépni.
2013. jún. 7. 08:48
nem
2013. jún. 7. 06:38
természetesen
14. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - 20e8f501cd)
2013. jún. 7. 02:51

Szereintem aki egyszer megteszi az tobbszor is megfogja...

En mar alapbol nem jonnek ossze valakivel akinek van baratnoje es megcsalja velem, mert az kesobb velem is ezt fogja csinalni...

Persze soha nem lehet tudni...

A volt baratom 5szor csalt meg, mindig is tudtam (vagy is sejtettem) ez akkor volt mikor osszejottunk, en voltam az elso komoly kapcsolat stb, szoval mind az 5 az elejen volt, amirol persze nem tudtam es majdnem 3 evig voltun egyutt, mikor mar a vegen csak ugy oszinten nyugodtan beszelgettunk, akkor mondta el, hogy 3 eve megcsalt, de tudom, hogy utana nem tette. Semmi se tortenik indok nelkul.... ha akkor elmondja, valoszinuleg padlot fogok (mivel elotte senkirol nem derult ki, hogy megcsalt) es elhagyom, es akkor most nem Floridaba elek, nem megyek ferjhez stb stb.... De jobb is, hogy a vegen tudtam meg, mert akkor mar nem is fajt :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook