Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell törölni a Skype megnyitásánál látszódó bejelentkezési nevem? fórum

Hogy kell törölni a Skype megnyitásánál látszódó bejelentkezési nevem? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 7. 14:32
tehat alma belep,majd kilep,skype sohajt egyet... Uj fok letrehozasa,mint korte....onnan is kilep,skype sohajt egyet... masnap pl gep bekapcsol,skype megnyit, kortet lat eloszor,de nem tudja a kortet eltuntetni,h csak az almat irja ki...
2013. jún. 7. 14:27
miert ne lehetne egy gepen 2 felhasznaloi fiok?egyikrol kilepni teljesen,majd uj fiok letrehozasa....en is igy csinaltam anno
18. kristo_f (válaszként erre: 17. - Kristo_f)
2013. jún. 7. 13:58
Lét név=két név
17. kristo_f (válaszként erre: 16. - Mesesajt)
2013. jún. 7. 13:58

Lét név hogy jelenhet meg egy Skypon? Ilyet még nem tapasztaltam

Olyan lehetséges hogy egy Skypot két néven használni, de csak külön felhasználói fiókban


Regina leirása korrekt volt, azzal mindent lehet törölni


Ha két név lenne , akkor ott két néven is van egy mappa

Ha azokat törlik, akkor uj bejelentkezés kell, és azt választ amelyiket akarja. Ha csak az egyiket, akkor a maradó egy név jelenik meg


És mintha uninstalnál, valami könyvtárak megmaradnának, amit ujra instalnál használ a Skype, tehát a probléma megmaradhat/nem biztos/

2013. jún. 7. 06:49
en sem jottem ra, h hogy kell,de valoban a lathatatlansaghoz nincs koze. Annyi tortenhetett, h csinalt meg egy skype nevet, mint en anno, igy mind2 felhasznalonev ott maradt,sot mi tobb,az uj nev maradt elol. Ez nekem sem lett vna jo, h latja vki,igy ki akartam torolni...nem jott ossze.. Nem belepes utan akar eltunni a forumindito,hanem elotte...mondom,annyi lehet,h valaki miatt kulon fiokot csinalt,akit a normalisra nem vehetett fel,most meg a dugi nevet nem lehet torolni... Es igen,sajat tapasztalat. szedd le az egesz skypot,es csak a normalis skype neveddel elesitsd vissza,talan jo lesz.
15. Regin_a (válaszként erre: 13. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 23:50

Látom még neked van nagy arcod!

Leirtam mindenféle variációt, mivel mit tudsz törölni

Az hogy te nem tudod, és nem is csinálod, attol még működik amit irtam.

OK. hagyd úgy ahogy van

14. kislany2009 (válaszként erre: 10. - Linksys)
2013. jún. 6. 23:47
Igen másképp vannak.. látom te érted a kérdésem.. csak azt nem tudom, h a skypnál, hogy lehet törölni.. de akkor szerinted sehogysem tudom.. csak akkor törlődik, ha újratelepítem a skypot.. hát mindegy akkor.. azért köszönöm a választ!
13. kislany2009 (válaszként erre: 11. - Regin_a)
2013. jún. 6. 23:42
Nem kavarok vagy keverek... azt a konyhába szoktam. Nem tudom, hogy jön ide a láthatatlan módra állítás... köze nincs az egészhez.. de köszz h segíteni próbáltál! Jó éjt neked!
12. Regin_a (válaszként erre: 10. - Linksys)
2013. jún. 6. 23:25
A szöveges előzményeket az Eszközök-Beállitások-szöveges üzenetek-részletes beállitás-nál lehet törölni kézzel vagy beállitani adott időre
11. Regin_a (válaszként erre: 8. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 23:17

Ne keverjél már!

Egyidőben semmi nem történik, csak egymás után

Törlöd az előzményeket aztán amit irtam, vagy amit az olvtárs/nő/ hogy láthatatlanra állitod magad

10. linksys (válaszként erre: 8. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 23:07

Lehet nem jól tudom,de a két dolog az két különböző. Mert az előzményeket a böngészőben törlöd és azzal mész fel a weboldalakra, a Skype az meg egy külön álló program, amiben másképpen vannak a dolgok.


A Freemailt is a böngászővel nézed meg, azért tudod törölni, mert az is akkor oda sorolható.

9. kislany2009 (válaszként erre: 4. - Linksys)
2013. jún. 6. 22:47
Igen, de nem akarom mindig letörölni és újra telepíteni, más módja biztos nincs?
2013. jún. 6. 22:43
Pl. ha törlöm az előzményeket, akkor freemail-nél is eltűnik a felhasználónevem ( mert ugye töröltem yz előzményeket ) De ez a skyp-nál nem történik meg a skyp nevem (amit a bejelentkezéskor kell beírni) ugyan ott marad (nem törlődik). Biztos be lehet állítani, hogy az előzményekkel egyidejűleg törlődjön, de nem jövök rá, hogy.
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 6. 22:26
Az is jó ideiglenesre
6. Regin_a (válaszként erre: 3. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 22:24

C:\Documents and Settings\a sz.gép neved\Application Data\Skype


Itt törlöd azt a könyvtárat aminek a neve a skype nick neved. Esetleg még a Picture könyvtárat is, bár az csak a logodat tartalmazza


Uninstall és ujratelepités esetén, persze ujra megjeleneki, mert önmagát a regisztrációt a Skype asatbázisa tartalmazza, az ő szerverükön

Persze adott esetben ezt is lehet kérni hogy töröljék

2013. jún. 6. 22:22

Arra gondolsz, hogy ne lássanak a bejelentkezésnél?


..ha igen, akkor a neved mellett van a saját állapotom beállítása és ott láthatatlanra állítsd be.

4. linksys (válaszként erre: 3. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 22:17
Szia. azt úgy lehet, ha leszeded a skype programot és újra telepíted,
3. kislany2009 (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2013. jún. 6. 22:15
Nem nem a nick nevem vagy a skyp regisztrációm szeretném törölni csak azt szeretném, hogy a amikor rákattintok a skyp ikonjára ne jelenjen meg a bejelentkezési nevem.
2. Regin_a (válaszként erre: 1. - Kislany2009)
2013. jún. 6. 22:13

Miért gondolod hogy törlődneie kelelne

Ha az előzményeket törlöd az IE vagy FF-böl, akkor se törlődik pl. a Hoxa nicked

A kettőnek semmi köze egymáshoz


De mit is akarsz pontosan?

Hogy ha inditod a Skypeot, ne lássák hogy indul és ne jelenjen meg a neved, nick neved,

vagy egyáltalán az egész skype regisztrációdat szeretnéd törölni?

2013. jún. 6. 22:01
Aki tudja légyszi írja meg. Arra gondolok kicsit pontosabban, hogy amikor pl. törlöm az internetes előzményeket akkor ezzel együtt miért nem törlődik a skypnevem is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook