Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges a terhesség? fórum

Lehetséges a terhesség? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 6. 18:19

a 10es erősségű teszt ami am. 50ft vaterán már a nem várt előtt 3-4 nappal megmutatja,hogy terhes vagy e,nálam is így volt.Egy szombati napra nem vártam és kedd du. már halvány pozitív volt.


Egyébként sztem sem érdemes aggódnod,a pharmatex megszakítással szerintem is elég védelmet nyújtott,hogy ne ess teherbe.

2013. jún. 6. 18:11
Ha meg nem jön meg,akkor hivatalosan a késés után 5-7 nappal érdemes tesztet csinálni,hogy terhes vagy e.Bár itt hoxán sokan írják,hogy lehet kapni nagyon érzékeny teszteket is,amik már aznap kimutatják,amikor meg kellett volna/kellene jönnie.
4. 937a2a883a (válaszként erre: 3. - 937a2a883a)
2013. jún. 6. 18:09
*nem használtam
3. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Nyunnyer)
2013. jún. 6. 18:09

A pharmatex önmagában nem megbízható,de megszakítással együtt szerintem igen.

A hormonokra nem tudom,hogy rá lehet e fogni,de szerintem nem.Bár nem ismerem annyira a nuvaringet,de ha jól tudom,akkor nem kerül vérbe,hanem helyileg hat,így az nem keverheti meg a menstruációdat.De lehet,hogy tényleg rosszul tudom,mert csak olvasgattam róla,de használtam és nem is használja senki a környezetemben.

Ha jól számolom,akkor még meg sem kellett jönnie,ne idegeskedj előre! :)

Nekem évekig fájt és feszült a mellem mielőtt megjött,aztán egyszercsak nem.Én is jól beijedtem,de nem volt semmi gond.Egyszerűen ez a tünet elmúlt és örültem is neki.Erre 2 hónapja megint visszajött.

2013. jún. 6. 18:07
Barmi lehetseges. Esetleg orvos?
2013. jún. 6. 18:00
Nuvaringet használtam 1 hónapig, de abbahagytam a sok mellékhatása miatt.máj.9-én vettem le 13-án kezdtem el vérezgetni.25-én együtt voltam a párommal és pharmatex krémmel valamint megszakítással védekeztünk.Szerintetek lehetek terhes?Még semmi jele annak,hogy megakarna jönni, pedig ilyenkor már mellfeszülés, barnázás szokott lenni.Köszönöm a válaszotokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook