Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha neked is fáj a buta magány... fórum

Ha neked is fáj a buta magány... (beszélgetős fórum)


11. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. jún. 6. 01:09

Létezik férfi, aki képes nem megbántani egy nőt?

Nem. Mivel tökéletes ember nincs a Földön.

Aki becsüli, őszinte vele, tiszteli?

Van ilyen férfi, csak kevés. Jót, Jókor, jó helyen kell keresni.


Miért nézik sokan a származást, egzisztenciát egy nőnél?

Származás: Mert két különböző kltúrájú embernek sokkal nehezebb a hosszantartó, boldog kapcsolat fenntartása, mint az azonos kltúrából jövö embereknek.

Egzisztencia: Az embereknek egyre kevesebb a pénzük. Jó ha van anyagi biztonság! Átgondolják, hogy kivel házasodnak össze, ha egyeltalán összeházasodnak. Ez így volt régen is, és most is. De tény, hogy sokan akarnak meggazdagodni befektetett munka nélkül, egy jó házasággal

.

Miért a nő életvitelébe szeretnek bele a férfiak és miért nem önmagába?

Biztosan ez alól is van kivétel. Bár ezt a kérdést nem teljesen értem. :)

10. Regin_a (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. jún. 5. 22:00

A származással szokások is járnak amit nem onnan származó nem tud elfogadni

Életvitelbe meg a kosz mocsok, italozás és tsai. is beletartoznak


Vagy hogy is gondolod?

2013. jún. 5. 21:57
Itt páran az életszínvonalat és az életvitelt keverik, ami bár összefügg, nem ugyanaz. Így került ide a sznobizmus is.
8. b62e6311d6 (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2013. jún. 5. 18:15

Szerintem az életvitel azt jelenti, hogy "hogy viszi az életét".

Az alapok: mennyire igényes, ápolt, tiszta, stb.

Következő szint: a kulturáltság.

Hogy beszél, mit olvas (falukönyvtárak is vannak, minden környezetben van könyv), milyen zenét hallgat, stb.

Gondolatilag: mi a véleménye a világról, abban elfoglalt helyéről, társadalmi kapcsolatairól (és ide már a gyereknevelés is beletartozik, munkahely, lakóközösség).

Nagyjából szerintem ez az életvitel.

Nem, hogy melyik diszkóba jár valaki:))

7. Krisz42 (válaszként erre: 4. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 5. 18:07
Szerintem az életvitelt befolyásolják környezeti és egyébb tényezők,tehát az életvitele nem önmaga,hanem alkalmazkodás a pillanatnyi helyzethez.Persze vmennyire önmaga is benne van-szerencsés esetben-,de az nem mindig tükrözi a belsőt.
6. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 5. - B62e6311d6)
2013. jún. 5. 17:57
Akkor megnyugodtam!:)
5. b62e6311d6 (válaszként erre: 4. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 5. 17:49
De!:)
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. jún. 5. 17:34
Na de az életvitele,az nem önmaga?:)
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. jún. 5. 17:11
Ez sajnos fordítva is igaz.Azért,mert manapság az szâmìt sok embernek,h mit tehet a kirakatba,nem az,h ő személy szerint lelkileg-testileg kivel boldog.Ennyire felszínes lett az értêkrend.Párom szerencsére magamért szeret,mert pl.több gyerek mellett vagy a gyerekekkel foglalkozol vagy egzisztenciát teremtesz.Persze van,akinek mindkettő megy,de az a ritkább.Viszont vmelyik ffinek nem családi élet kell,hanem hogy mindenhol mennyire tud felvágni olyan értékekkel,amit mások is megértenek,akiknek az érzelmi intelligenciája is a nullához közelìt.
2013. jún. 5. 17:08

Borzasztó komoly kérdések! Szerencsére nem volt olyan pasi az életembe, aki az egzisztenciát, életvitelt nézte volna ... Fogalmam sincs, létezik-e az, akiről írsz, idealistaként bízom benne, hogy igen, de szarkasztikusan azt gondolom: valószínűleg meleg. :P

Viszont imádom azt a dalt, amit a címben idéztél! :)

2013. jún. 5. 17:04

Létezik,él FÉRFI,aki képes nem megbántani egy nőt?

Aki becsüli,őszinte vele ,tiszteli?

Miért nézik sokan a származást,egzisztenciát egy nőnél?

Miért a nő életvitelébe szeretnek bele a férfiak és miért nem önmagába?

..... Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook