Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nst-re a debreceni klinikára megyek, mire számíthatok? fórum

Nst-re a debreceni klinikára megyek, mire számíthatok? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 5. 13:38
Köszi,mindkettőtöknek, így már világos.
2013. jún. 5. 13:38
Szia. Érdemes korán menni 8 előtt és szinte egyből behívnak! Az előttem szóló jól írta a menetét.
2013. jún. 5. 13:25
Ha van időpontod (először telón kértem utána mindig megbeszéltük a következőt), nem vészes.
2013. jún. 5. 13:20

A terhesambulanciára kell menni. Ott leadod a kiskönyved, papírokat, amit kérnek. Kapsz egy kartont és utána várni kell, míg behívnak.

Nekem sem volt szülésznőm, de 15 percnél tovább soha sem vártam. Hívd fel a klinikát és kérjél időpontot nst-re. Így a leggyorsabb. Aztán az ott lévő orvos kiértékeli az eredményed, ha nincs fogadott orvosod.

2013. jún. 5. 13:17

Második terhességem,elsőnél volt fogadott szülésznőm. Most nincs és nem tudom lesz-e. Amikor NST-re jártam,csak az ő utasításait követtem és soron kívül bevitt. Mi a menete,ha nincs fogadott orvos/szülésznő?

Hová kell menni,mennyit kell várni?

2013. jún. 5. 13:14
Akkor jársz legjobban, ha felhívod őket és kérsz időpontot. Amúgy sokan szoktak lenni, általában órára adnak időpontot. Mire gondolsz még?
2013. jún. 5. 13:13
Nst-re a debreceni klinikára megyek mire számíthatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook