Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet véres? fórum

Mitől lehet véres? (tudásbázis kérdés)


16. globus (válaszként erre: 10. - Maku2434)
2013. jún. 5. 17:28
Tamarin a neve.
2013. jún. 5. 17:12
Koszonom a sok tanacsot:-)
14. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. jún. 5. 15:15

Lehet aranyér is,de szerintem csak felszíni sérülés.Nekem volt mindkettő és ha a wc papír kicsit volt csak véres,akkor tudtam,hogy vagy erős törlés vagy kemény széklet miatt kicsit berepedt a bőr.

Lehet rá kenőcsöket kapni.

Ha sejted,hogy az étkezéstől/folyadék beviteltől van,akkor próbálj meg változtatni.

13. youlcsi (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. jún. 5. 14:36

sokmindentől. aranyér, repedés... és ennél sokkal durvább dolgoktól is. ha ismétlődik, menj orvoshoz!

(mondom én :D aki nem emgy :D)

2013. jún. 5. 14:26

Ajánlottak itt már kenőcsöt, de ajánlom a Reparont

és tussoló erős sugárra kapcsolva , masziroztatni a vízsugárral, orvos tanácsolta

Ez aranyérre

de

barátnőm is nyűglődött ilyennel, nem szorulás hanem vérzés.

Aranyér, mondták

Aztán polip levétel lett valahonnan a bélszakaszbol, kétszer is.

Há' miért csak most jön, mondták neki

11. 32fab46f2a (válaszként erre: 10. - Maku2434)
2013. jún. 5. 13:48
Igen, meg még dm-ben is ha jól tudom.
2013. jún. 5. 13:39
Megnezem majd ezt a lekvart, gondolom rossmannba lehet kapni:-)
2013. jún. 5. 13:28

Állítólag van valami lekvár is, drogériákban is lehet kapni - szerintem aszalt szilva elven működhet - napi 1-1 kis kanál és rendbe hozza a székletet...Én még nem próbáltam, egy ismerősöm javasolta, neki bevált. Jah és nem szokik hozzá a szervezet mint a hashajtókhoz, hogy miután elhagyod magadtól már semmit sem tudsz produkálni...

Én amióta az eszemet tudom küzdök ezzel a problémával, van hogy egy hétig semmi sincs...

Pedig sok folyadékot iszom, minden nap eszem meleg ételt, nem eszem csokiféléket stb...

Szerintem ez hajlam is.

8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2013. jún. 5. 13:22
4-5 szemet akartam írni, csak kimaradtak a számok :)
7. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Maku2434)
2013. jún. 5. 13:22
aranyérre kérj krémet a gyógyszertárban és egyél naponta reggel- szem aszalt szilvát, amit előző este kevés vízbe beleáztattál.
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Maku2434)
2013. jún. 5. 13:21

Amíg a táplálkozásodon nem változtatsz, addig ne számíts javulásra, a krém a helyzetet nem oldja meg ugyanis, csak a külső tüneteket enyhíti.


Ha nem akarsz életed végéig így szenvedni a székrekedéstől, puffadástól, aranyértől és majd ezek szövődményeitől, akkor első dolgod, hogy a vízfogyasztásod 2 literre emeld.


Ezt a problémát senki nem fogja rajtad kívül megoldani, se kence, se más.

2013. jún. 5. 13:18
Hat nekem nagyon sok gind van vele..van amikor napokig nem tudok wczni es kemeny, fel vagyok puffadva..mondjuk a taplalkozasom sem vm jo...ezt a kremet gyogyszertarban lehet kapni? Kint vagyok Nemetorszagban es fogg sincs h itt milyen kremek vannak amik jok erre
2013. jún. 5. 13:13

Szerintem ne testápolóval kenegesd,- bár ártani nem árt az sem - hanem vannak direkt erre való kenőcsök. Pl. hemorid

Az is csípni fog először, aztán hűsíteni. Sajnos akinek emésztési problémái vannak - mint pl. nekem is - ez gyakran előforduló probléma...

2013. jún. 5. 13:11
Bekentem egy kucsut testapolival a vegbelnyilas kornyeket es kucsit csip is
2013. jún. 5. 13:07
Valószínűleg aranyér...enyhébb verzióban :)
2013. jún. 5. 13:06
Ma nagywc zes utan eszrevettem hegy kicsit veres a wc papir.a szekletembe nem volt ver csak a papiron. mitol lehet ez? Nem faj semmim, a vegbelnyilasnal eg egy kicsit.lehet megrepedt a bőr v ilyesmi? A szekletem eleg kemeny es sajnos nem iszom eleg folyadekot, ez napi kb fel liter v annyi sem:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook