Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mikorra sikerült fórum

Kinek mikorra sikerült (beszélgetős fórum)


2013. jún. 8. 17:30
hát én már több hónapja abba hagytam mert 8 hónapos koráig szopizott és mos 24 hónapot töltötte és eddig ilyet nem tapasztaltam de ma társult hozzá még alhasi görcs olyan megjön érzés folyásom nagyon minimális mert a fehérnemün nem látszik semmi max pisilés után mikor megtörlöm
14. c9f9b53798 (válaszként erre: 13. - Ede71)
2013. jún. 8. 12:58

én négy hónapja hagytam abba a szoptatás, és még mindig spriccel a mellemből


számomra a fórumindításból úgy jött le, hogy első baba, ezért írtam, hogy a kimaradt menstruáció előtt egy héttel! mert most erről beszélünk nem valószínű, hogy van tej a mellben


nyilván, ha szoptatott előtte, és nemrég (egy éven belül) hagyta abba, akkor minden előfordulhat

13. Ede71 (válaszként erre: 12. - C9f9b53798)
2013. jún. 8. 00:03
2011 októberében hagytam abba a nagyobbik fiam szoptatását, de még hónapig volt tejem, 2012. májusában fogant a 2. fiam és végig a terhesség alatt ha megnyomtam a mellem kis tejcsepp jelent meg, mondtam a nőgyógyásznak, azt mondta nem kóros.
12. c9f9b53798 (válaszként erre: 11. - Kankalin84)
2013. jún. 7. 20:52
Jah, így más! Így előfordulhat, hogy tényleg van tej rögtön! azt hittem az első gyerkőcre készültök!
2013. jún. 7. 18:30
na majd kiderül hamarosan.majd hétfőn tesztelek.bár összintén megmondom hogy második gyerköcömnél már ugy tele voltak a melleim hogy a 16 héttől fejnem kellett mert begyuladt volna és a doki szerint akkor már nem tudtam volna a kicsit sem kihordani.pedig a két gyerköcöm közt 8 év van szoval bizti nem az előzőtöl maradt bent.második gyermekem meg 2 éves és ő 8 hónapos koráig szopzott és csak azt kapta addig semmi mást
2013. jún. 7. 14:15
ilyen korán még nincs előtej, max. félidőtől, de sokaknak inkább csak a szülés előtt jelentkezik
2013. jún. 7. 14:03
tegnap nyomás hatására tejváladékozott a melleimből vajon összejöhetet
8. kankalin84 (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2013. jún. 6. 14:39
igen ezt mondta a doki is hogy ugye egy két napos késés miatt nem szaladunk egyből tesztelni és közben meg van hogy azért késik.pedig már vérzés elmaradása előtt pozitivam volt.na mindegy mert közben azután hogy vérezni kezdtem volt peteérésem és ovum is szoval hátha összejött majd 14 én kiderül mert akkor jön ismét a nem várt
2013. jún. 6. 00:13

Nem szép amit írni fogok, de sajnos ez nagyon gyakori, csak sokszor nem is tudunk róla:(

Én az ezelőtti ciklusban jártam így. 3 pozi teszt után lett egy negatív.


Mi most abba hagytunk a próbálkozást picit, mert úgy érzem, hogy a szervezetem nem áll készen. Fogynom kell picit és hátha a hormonjaim is javulnak majd.

Szerintem nyugodtan próbálkozhattok a babával, akár már a mostani ciklusodban is sikerülhet.

6. Ede71 (válaszként erre: 1. - Kankalin84)
2013. jún. 5. 23:59

szia, szerintem is túl korán teszteltél. megértelek hogy szeretnél kisbabát, de ennek időt kell adni. az első terhességemnél 2009-ben amikor megtudtam hogy terhes vagyok, 6 hetesen már mentem is dokihoz, csak petezsákot látta, majd nyolchetesen túl kicsi volt az embriót, visszarendeltek a 10. hétre, nem volt szívhang, miss.ab lett. akkor megfogatam hogy legközelebb másképp csinálom.

2010-ben (rá 1 évre az előző terhességemnél), mikor tudtam hogy terhes vagyok vártam pár napot és teszteltem, csak a 10. héten mentem dokihoz, a torkomban dobogott a szivem, de minden oké volt.

a második babámnál hasonlóan tavaly 1 teszt, 2 csík, 10-11 héten doki és minden rendben volt.

drukkolok hogy mihamarabb pocaklakó hozzátok is beköltözzön:)

2013. jún. 4. 18:50
akkor meg próbálkozzatok rögtön, lehet a következő ciklus sikeres is lesz
2013. jún. 4. 18:25
beszéltem a dokival de azt mondta felesleges mert ha maradt volna valami akkor még 21 én mutatott volna pozitivat a teszt ja és hozzá teszem hogy egy nap késés után csináltam tesztet.és ő erre azt mondta hogy feleslegesen dobtam ki a pénz és ha nem csináltam volna tesztet nem is tudnék arrol hogy terhes voltam
2013. jún. 4. 18:23
viszont menjél el uh-ra, hogy minden kiürült-e, hétvégén vetéltem el spontán, hétfőn mentem uh-ra
2013. jún. 4. 18:19

első baba így ment el, de nekem a hatodik héten, egy hónapot kihagytunk, majd a harmadik ciklusban megfogant a Kislányom


most újra próbálkozunk, de már egy ideje... eddig sikertelenül

2013. jún. 4. 18:12
szasztok tapasztalatokat szeretnék .babát szerettünk volna de sajna magátol spontán elment.kb 4 hetes lehettem nem voltak görcseim se meg semmi hasonlok.röviden leirom:május 14 én pozitiv teszt után 6 nappal megjött.végül is nem volt semmi komoly gondom se és ugyan ugy volt vérzés mint mikor megjött.tehát négy gyenge nap és egy erős.20 án megjött és 21 én már negativ teszt volt.ha valaki járt már igy mikor sikerűlt ujra pozitivat tesztelnie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook