Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkohol, randi előtt? fórum

Alkohol, randi előtt? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Miss Sárika (válaszként erre: 38. - F1e23b97ee)
2013. jún. 8. 14:29
Ó..! :o)
38. f1e23b97ee (válaszként erre: 36. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 8. 13:49

Én így hallottam:


Az anyjuk papucsa még nagy, de az apjuk f.@sza már kicsi.

37. Miss Sárika (válaszként erre: 36. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 8. 13:37
Ezt még nem hallottam..
36. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 34. - Miss Sárika)
2013. jún. 8. 09:25
Van egy masik mondas is, ami ugy kezdodik, hogy az anyja papucsa kicsi...
35. Miss Sárika (válaszként erre: 25. - De Luca)
2013. jún. 6. 19:28

..Majd, miközben részegen fogja a csokrot, bókol,

s nem veszi észre, hogy közben egy bokrot csókol..


:o)

2013. jún. 5. 14:31
Régen a lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk, most pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk!
33. de Luca (válaszként erre: 30. - Krisz42)
2013. jún. 5. 13:27
Olyan pali nekem se, de a fórumindító egy félénk lány :-)
2013. jún. 5. 13:18

Tényleg nem megoldás az önbizalomhiányodat ezzel megoldani.De azért egy-két hozzászólást is túlzásnak érzek, hiszen az ember ha alkalmanként megiszik egy-két pohárral, attól nem lesz alkoholista...

Mértékkel szerintem bármit lehet fogyasztani. Ha meg valaki lecsúszik azon a bizonyos lejtőn, az nem azért lesz mert néha becsípett egy kicsit...

Ennek ellenére én sem javasolnám, hogy a randi előtt igyál, mert az tényleg gáz ha észreveszi a másik...és lehet, hogy te enyhén spiccesen azt hiszed, marha természetes és vicces vagy, de ugye van ott egy józan fél is, aki látja a furcsaságokat is :)

31. grizus
2013. jún. 4. 21:05
Szerintem nyugodtan megihatsz egy kis pezsgőt, de ne energiaitallal. Egyébként miért nem kettesben pezsgőztök? Úgy sokkal jobb. Nem kell szégyellni, csak feldobnád a hangulatot vele.
30. Krisz42 (válaszként erre: 28. - De Luca)
2013. jún. 4. 19:47
Na nekem ilyen pali nem kellene.Minek egyáltalán inni?Ên mêg senkit nem láttam,aki az alkoholtól jobb lett volna,viszont az ellenkezője nagyon sokszor bejön.
29. 9b68993820 (válaszként erre: 28. - De Luca)
2013. jún. 4. 16:32
Attól függ, mit jelent, hogy "összemelegedtek". :) Ha azt, hogy az ismerkedésből elindult egy románc, akkor kiábrándító lehet egy piaszagú lány. :) De ha egy kis etyepetyét jelent, lehet, azt gondolja, már elő van készítve a terep. :)
28. de Luca (válaszként erre: 27. - 9b68993820)
2013. jún. 4. 16:29
Azt gondolhatná, hogy "bakter, ha korábban jöttem volna, együtt ihattunk volna" :-D
27. 9b68993820 (válaszként erre: 25. - De Luca)
2013. jún. 4. 16:21
Sztem sem az alkoholizmus útjára való lépés miatt kell aggódni. :) De kiábrándító, ha egy lányon érezni az alkoholszagot, mit fog gondolni a srác, hogy otthon magában iszik? :)
2013. jún. 4. 16:17
Életem első randija előtt én is gondban voltam hogy kellene, de végül rájöttem hogy minek? Mindig úgysem ihatok ha találkozunk, meg minek játsszam meg magam? Én olyan vagyok amilyen, ha nem tud engem "feloldani" a srác, akkor mindegy is az egészért.
2013. jún. 4. 16:12
Igyatok valamit együtt és kacagjatok nagyokat! Az aggódók kedvéért: az alkoholizmus nem itt kezdődik sem mennyiségileg sem minőségileg.
2013. jún. 4. 15:54

Szerintem semmiképp sem igyál. Egyrészt én már randiztam olyan lánnyal, akin éreztem, hogy ivott. Egyáltalán nem zavart volna ha félénk vagy csendes vagy zavarban van, de az alkoholszag (még ha nem is volt olyan erős, de érezni lehetett) nagyon kiábrándító volt, gyorsan vége lett a randinak.


Másrészt pedig ahogy már írták is: ez a lehető legrosszabb módja az önbizalomhiány kezelésének. Az egy pohárból könnyen kettő lesz, aztán három, aztán sok. Ha ennyire félénkek vagytok, akkor lehet nem a legjobb megoldás ennyire az elején nálatok talákozni, inkább keresnetek kellene valami olyan programot, ami kicsit elvonja a figyelmeteket arról, hogy ez most egy randi.

23. honeywald (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2013. jún. 4. 15:49
szeintem is!
2013. jún. 4. 15:46
Annál nincs kiábrándítóbb dolog, ha bűzös alkohol szag árad egy emberből! ..Sem randi alkalmával, és más esetekben sem célszerű az agysejtjeinket ritkítani..
21. spinneli (válaszként erre: 17. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 4. 15:29
Jaj ugyan már, az emberek többsége kulturált alkoholfogyasztó.
20. spinneli (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. jún. 4. 15:28

Inkább üljetek be együtt valahova, és igyatok együtt egy kis bort.

:)

19. honeywald (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. jún. 4. 15:25

Meg fogja érezni. én tudod mit csináltam? :D


A pasi akivel összejöttem végül nagyon csöndes típus..végülis elmentünk egy kocsmába, ami csak névről volt kocsma meg azért mert alkoholt lehet ott kapni, de amugy egy kultúrált hely, alig voltak, csend volt és halk zene.


ott ittunk és hatalmas szerelem lett :D na nem az alkoholtól, de ezzel ő is feloldódott :)

azért is mentünk oda, mert a srácot ismertem már előtte 2hónapja és beszélgettünk neten sokat, és ennyire már megismertem, hogy ez lesz az ideális beülős hely! :P


Szerintem menjetek el valahova!

18. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. jún. 4. 15:20
Hidd el, hogy ő legalább annyira izgulhat, mint te. :) Ne igyál előtte, semmire sem megoldás, inkább tönkre teheted vele az egészet. Majd feloldódtok az első zavartság után. :)
2013. jún. 4. 10:27

Felejtsd el az alkoholt egyszer és mindörökre!

Mindig az elsô pohaáral kezdôdik!

Aztán mindig lesz ok, ürügy, indok 1-1 pohárra.

2013. jún. 4. 10:24
Köszönöm szépen nektek!!! :)
15. inta (válaszként erre: 12. - Patiricia)
2013. jún. 4. 10:22
Nyugi! Rendben lesztek, ha kedvel, ilyennek kedveljen, mert ilyen vagy. Oldódik majd a dolog magától is, idővel- tapasztalattal.
14. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Patiricia)
2013. jún. 4. 10:21

Annyira azért beszari nem lehetsz!

Én attól félnék inkább,hogy ilyet tegyek,38 éves vagyok de még SOHA nem ittam...

13. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Patiricia)
2013. jún. 4. 10:21
Ha mindketten ilyenek vagytok,akkor nem vethettek semmit egymás szemére.Ne igyál,mindig nem ihatsz,ha találkoztok,így legalább tudja,milyen vagy.Most derüljön ki,de szerintem ennyire nem kell félned,nem hiszem,h konkréan abba a tulajdonságodba szeretett bele,h beszédesebb,magabiztosabb lettél.Különben se jó párosítás,ha a lány pörgósebb.Én is az voltam,egyik barátomat ez lenyűgözte,de ő soha nem tudott igazán olyan lenni és egy idő után csak szenvedés volt a kapcsolatunk.Ő imádott,ezért nem akartam szakítani vele,de mentalitásban mások voltunk.Tehát ti tökéletesen passzoltok,tetszêl neki ìgy vagy sehogy.Hidd el,látszatot fenntartani nagyon nehéz és vagy az ószinteség hiányozna vagy te nem tudnál később olyan lenni,nem éri meg,mert nem lenne az igazi.
2013. jún. 4. 10:20
Igazatok van. Erőt kell venni magamon. A fejemben van baj sajnos. :(
2013. jún. 4. 10:20
én pölö minden alkohol megérzek, lehet akát vodka is. az orrodon kilélegezve is megérzem, nem kell hogy rám lehelj.
10. inta (válaszként erre: 7. - Patiricia)
2013. jún. 4. 10:19

Nem biztos, hogy megérzi, de lehet. Ne igyál emiatt.

Ha egy ilyen, alapvetően örömteli dolog arra sarkall, hogy 2 pohárral segíts magadon, akkor mi lesz, ha gondjaid is lesznek az életben? Nem tudom, hány éves vagy, de akkor majd vizsgák előtt is legurítasz egy pohárral, vagy állásinterjú előtt vagy szülés előtt, hogy feloldódj?

Azt se felejtsd el, hogy a szervezeted megszokja a kis gátlásoldó 1-2 poharadat, és egyszer majd 3 kell. Vagy 5.

Az önbizalomproblémádat ne ivással kezeld, mert könnyen lehet belőle meredek út.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook