Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezd elegem lenni! fórum

Kezd elegem lenni! (beszélgetős fórum)


21. 16f581fad6 (válaszként erre: 20. - 16f581fad6)
2017. jan. 3. 23:03
Szívesen leírom neked tapasztalataimat.
20. 16f581fad6 (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2017. jan. 3. 22:54
Te is fel szoktál puffadni?
19. Guruljka (válaszként erre: 17. - C6560fb39d)
2017. jan. 3. 22:44

Örülök, hogy Te is népszerűsíted! Nekem is csak jó tapasztalataim vannak.


Viszont van, akit meghajt, és olyan is van, aki nem bírja lenyelni.

18. JanaW
2014. jan. 13. 17:21
Az anaflat hatekonyabb, mint az espumisan. Kivancsi vagyok, helyrejott-e a topic indito.
2014. jan. 13. 16:54

Nekem a MUSTÁRMAG jött be.

Minden reggel egy kávéskanálnyi éhgyomorra,2-3dl.vízzel.

Rengeteg jótékony hatása van!!


A lányom császárral született, összenövéseim vannak a beleken,voltam már sürgősségin is a bélpanaszaimmal...tanuljak meg ezzel élni mondták az orvosok,a mustármaggal elvagyok, nem fújnak fel az egyébként fújós dolgok,mondjuk a tejet már régen nem iszom.

16. grizus
2013. jún. 4. 21:15
Dehát pont azért próbáltam ezt is, mert változtatni akartam. De nem működött. Akkor mit változtassak?
2013. jún. 4. 15:11
változtass
14. grizus
2013. jún. 3. 21:38
Engem a keserűsós kúra egyáltalán nem pucolt ki, pedig sokat reméltem tőle. Úgy csináltam ahogy kell, fekvés, grapefruitlé és semmi. Nálam úgy látszik semmi se működik.
13. Fidus (válaszként erre: 11. - Grizus)
2013. jún. 3. 21:29
Ilyet ne mondj.Mindenbe van valami jó,csak vedd észre.Pozitív hozzáállás és rájössz lehetne rosszabb is!
2013. jún. 3. 20:52

amikor sokszor puffadt a hasam, ráálltam a jó étkezésre! hust nullára csökkentettem, illetve heti 1x max, mert az RETTENETESEN puffaszt!

nekiestem egy egynapos keserűsós kúrának! nem ittam emg mind a 100g-ot belőle, viszont kipucolt nagyjából, és utána csak akkor puffadtam legközelebb ha rossz szénhidrátot ettem vagy húst...most már tudom :)

11. grizus
2013. jún. 3. 20:37
Nekem is. Nincs munkám és egyre rosszabbul viselem, hogy öregszem. Semmi az életem.
10. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 4. - Garnier24)
2013. jún. 3. 19:41
Degasin-t vegyél, az olyan mint az Espumisan, csak több benne a hatóanyag! Nekem gyógyszerész ajánlotta, egyébként én sem ismertem.
9. fcd94cc8c4 (válaszként erre: 8. - Garnier24)
2013. jún. 3. 19:26
Reggel előjöhet az azelőtti napi ételtől is. Úgy szokták ezt jópáran csinálni, hogy kb. egy hétig nem esznek tejterméket és ha akkor megszűnik, akkor attól volt. Nekem már aznap egyértelműen jót tett, amikor először nem ettem/ittam tejeset.
2013. jún. 3. 19:23
Én is gondoltam már arra,hogy valami ételre allergiás vagyok.... De van amikor reggel felkeléskor is előjön amikor még nem ettem és nem is ittam semmit.. Lehet elmegyek egy allergia vizsgálatra....
7. fcd94cc8c4 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. jún. 3. 19:18
Így voltam kb. 15 évig, amikor abbahagytam a tejivást és 1 nap alatt megszűnt a hasgörcsöm, puffadásom, meg a napi több tíz szellentésem kb. 5-re csökkent.
2013. jún. 3. 19:15
Nekem is rettenetesen pukkadt a hasam , nem találtak nálam se semmit . De annyira rossz az emésztésem , h 4-5 naponta megyek wc-re . Nem lehet , h valamit nem bírsz , tej , liszt .... én , ha megállom , h csak levesfélét egyek , akkor semmi bajom , az könnyen emészthető , de fogalmam sincsen róla , mi a manótól lehet ez . Én is kaptam normaflort , meg fene tudja már miket , de nem változott semmi . 5 évvel ezelőtt voltam vele kórházba , de nem találtak semmit , gyenge voltam , állandóan hullafáradt , most szedek vitaminokat , de én már nyögdíjas vagyok , ahogy lesz , úgy lesz , ha fiatal vagy , akkor a végére kellene járni , mire lehetsz allergiás , ami felfúj .
2013. jún. 3. 19:12

Majdnem így néz ki.de nekem csak alulról van..felül nincs...:S


[link]

2013. jún. 3. 19:11
Azt még nem..:S Holnap veszek egyet. De azt mindig lehet szedni?? lehet egész életem során szedni kell?? És vajon normális ez,hogy ilyen durván kijön a hasam... ?:S
3. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. jún. 3. 19:10
Az Espumisan gyöngyöt próbáltad már? Az kifejezetten haspuff.-ra van!:)
2013. jún. 3. 19:09
Espumisan?
2013. jún. 3. 19:06
Sziasztok! Már nagyon rossz.. Sajnos ez már évek óta tart de nem mindennapos ezért sokszor el is felejtem. Olyan erős haspuffadásom van,hogy belenézek a tükörbe és mint aki több hónapos terhes... órási a hasam.. de most 2 napja tart.. eddig elmúlt pár óra alatt de most nem.. szúr is a hasam alja. Mitől lehet ez?? Már voltam hasi ultrahangon is kb 1 éve. Semmi.. Háziorvos, bőr gyógyász semmi... Már nem merek orvoshoz menni mert mindig azt mondják semmi bajom. Persze akkor nem is jön elő így mint most... Vettem be qamatelt, meg dipangrint, ittam normafloret..és nem nagyon múlik..:S SOS akinek van valami ötlete vagy járt már hasonló cipőbe kérem segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook