Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsis ballagásra milyen ajándékot adjunk a gondozónőnek? fórum

Bölcsis ballagásra milyen ajándékot adjunk a gondozónőnek? (tudásbázis kérdés)


10. Dyus (válaszként erre: 8. - Gerlemama)
2013. jún. 6. 10:21
Nagyon szívesen, örülök hogy segíthettem.
2013. jún. 5. 10:03
mi most pedagógus napra filc virágot (különböző színű és méretű virágokat vágtam ki filcből, a Muki összeválogatta, hogy melyikre melyiket tegyük, választott hozzá színes gombot, azzal összefogtam 2 öltéssel, hátuljára hurkapálca, levele rácsomózott szalag... kész!) csináltunk a kisfiammal... amúgy meg csak lesem a topicot :) még egy évig bölcsiben marad a Mukim. jövő nyárig meg gyűjtöm az ötleteket :D
8. gerlemama (válaszként erre: 7. - Dyus)
2013. jún. 4. 18:25

A mézeskalács szuper ötlet, köszi.!!

A kovácsolt vas rózsára én is gondoltam, de az árban sok.

Ez viszont tetszik, egyszerű mégis szép ajándék lehet. Köszi!!!

7. Dyus
2013. jún. 4. 14:46
Nemrégiben kapott az egyik volt kolléganőm egys zerintem nagyon ötletes, és szép ajándékot.Mézeskalácsből készítettek egy téglalap alakú formát, amit úgy díszítettek, mintha egy kis könyvecske volna.Beleírták hogy nagyon köszönik az ott eltöltött időt,és a szép emlékeket.Nagyon kreatív és nem is egy nagy összeg szerintem.Vagy az egyik ismerősöm anno koácsoltvasból készült rózsát ajándékozott a tanító néniknek.szerintem az is maradandó és nagyon szép.
2013. jún. 4. 12:48
Én sütök nekik..nemtudom jó ötlet e,de szívből lesz..márcsak azért is mert nagyon ritkán sütök sütit..
5. 117b1693d0 (válaszként erre: 1. - Gerlemama)
2013. jún. 3. 20:02

Elvileg a színeknek van jelentése, de nem koncentrálnék egy színre, hanem egy nyárias, színes csokrot készíttetnék. Vagy, ha van kedvenc színe a gondozónőnek, akkor meg adott.


Ahogy Hoxa is mondta, legyen a virág mellé valami kreatív apróság, ami a gyerek keze nyomát viseli (kaspó, képkeret, dobozka, levélnehezék, mappa stb.)

2013. jún. 3. 19:49
Igyekszem valami egyedit kitalálni. Ami maradandó emlék, hisz nekünk is az lesz ez a pár bölcsis hónap.
2013. jún. 3. 19:21
mi utalványt adunk, mellé egy csoportképet a gyerekekről és cserepes virágot! ennek mindig örülnek és bármire fel tudják használni :)
2. Hoxa
2013. jún. 3. 18:45

3 éves a kisfiad? Valami egyedi, de egyszerű dologban gondolkozz, esetleg amiben a kisfiad is részt tud venni. Pl. egy cserepes növényt ajándékoztok, aminek a kaspóját a kisfiad festi ki és te a végén lelakkozod, hogy bírja a nedvességet.

A virág fajtájának szerintem nincs jelentősége.

2013. jún. 3. 18:34

Kisfiam hamarosan búcsúzik a bölcsitől és a gondozó néniktől. Szeretnék valami ajándékkal kedveskedni nekik.

Ötleteket várnék. És azt is szeretném megtudni , hogy milyen fajta és milyen színű virágot illik ilyen alkalomra adni. Vagy van-e ennek egyáltalán jelentősége.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook