Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekszobába keresek, bézses, barnás festéket! Tudnál segíteni, hogy melyiket válasszam? fórum

Gyerekszobába keresek, bézses, barnás festéket! Tudnál segíteni, hogy melyiket válasszam? (tudásbázis kérdés)

2013. jún. 3. 23:25
nagyimék (újhullámos nagyiék) egyik szobájában bodza van, mikor mutatták a színkatalógusban nekem nem tetszett; aztán a végeredmény nagyon szép lett; olyan púderbarna; nem túl sötét, nem túl világos, nem túl barna, hanem olyan pont jó
11. kszb (válaszként erre: 7. - Bella 13)
2013. jún. 3. 19:43
érdekes egy szín, mert tényleg olyan, mintha attól függően, h miylen fény éri, úgy változtatja az árnyalatait :) De sztem nagyon finom, meleg szín :)
10. Hedi13
2013. jún. 3. 18:26
Héra: fahéj. Nagyon szép, mi ezzel festettünk, egy rétegben is elég.
2013. jún. 3. 18:13
Nekünk pont ilyen az egyik szobánk, ha jól emlékszem, az is polifarbe. Bodza volt a fantázianeve. Hasonlít a barnás púderek színéhez.
8. 645b490433 (válaszként erre: 7. - Bella 13)
2013. jún. 3. 16:22
Nekünk az árvalányhaj rózsaszínes de kislánynak nagyo szép, a gyékénybe van barnás szín meg rózsaszín szépen mutat a bézsszinű csempe és a cseresznye színű bútor mellett.
7. Bella 13 (válaszként erre: 4. - Kszb)
2013. jún. 3. 15:52

Nah, pont ez akartam írni, hogy a sógornőmék árvalányhaj előszobája nekem teljesen rózsaszín, semmi barnát nem látok benne! :D

Nálunk mindenhol polifarbe van, a festő mondta, hogy ez a legjobb. Ezekhez van álltalában az üzletekben színkatalógus, ott érdemes megnézni.

2013. jún. 3. 14:19
polifarbe-t vettünk,azzal festettük az e lőszobát, nagyon jó. Árban is, és egy rétegben fed!semmi szaga, hamar szárad.Mi komló színt vettünk, az is olyan homok színű.
2013. jún. 3. 14:01

Szia!


Az alábbi linken találsz színkatalógust. Van benne külön bész, barna rész

[link]

4. kszb (válaszként erre: 3. - Kszb)
2013. jún. 3. 14:00
és ez olyasmi szín. Bézses- barnás, és ha a napfény úgy esik rá, nagyon haloványan, mintha rózsaszínes beütése lenne.
3. kszb
2013. jún. 3. 13:59
mi tavaly a nappalit festettük árvalányhaj színűre. polifarbe :)
2013. jún. 3. 13:51

Azt olvastam, hogy jó választás gyerekszobába, mert melegséget áraszt, nyugtat.

Ez eddig jó, de annyi barna árnyalat létezik, hogy még, ennél csak a fantázianév a több.

Tudnál nekem olyan festéket ajánlani, elég a fantázianév, ami tényleg szép barna, v. bézs?

Köszönöm:)

2013. jún. 3. 13:50
Gyerekszobába keresek, bézses, barnás festéket! Tudnál segíteni, hogy melyiket válasszam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook