Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pasi észreveszi, ha bejön egy lánynak? fórum

A pasi észreveszi, ha bejön egy lánynak? (beszélgetős fórum)


2015. dec. 20. 23:39
Én szerintem inkább a lány veszi észre ha bemegy a pasi.
19. c6973617d3 (válaszként erre: 12. - Kiera Lie)
2013. jún. 3. 07:49
Ha ilyen fiatal vagy, akkor felejtsd el, és az alkohollal is csínján kellene bánnod, arról már nem is beszélek, hogy ide 18 éven aluliaknak nem szabad regisztrálnia sem :S
18. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. jún. 3. 07:47
Lehet a fiúkat szereti? :S
17. Kiera Lie (válaszként erre: 16. - 9b68993820)
2013. jún. 2. 23:11
:)
16. 9b68993820 (válaszként erre: 15. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 23:08
Sztem annyi időt töltöttetek együtt, hogy felkeltsd az érdeklődését, ha ennyit beszélgetett veled, valószínűleg nagyon is jólérezte magát. :) Ha csak nincs akadálya, biztosan keresni fog. :) (Ha nem keres, fogjuk rá, hogy meleg, és úgy kell neki. :))
15. Kiera Lie (válaszként erre: 14. - 9b68993820)
2013. jún. 2. 23:04

Teljesen igazad van. :)

Nem is akarom ennél jobban beleélni magam.

Azért az estéért megérte minden. :)

14. 9b68993820 (válaszként erre: 12. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 23:04
Ha tetszel neki, és szeretne jobban megismerni, közelebb kerülni hozzád, úgyis hamar keresni fog. :) Kár ezen előre agyalni. :) Ha pedig nem keres, akkor úgysem lehet erőltetni, legalább volt egy kellemes estéd. :)
2013. jún. 2. 23:02
Akkor szólogatott be, amikor mással voltam, mással beszélgettem. :) Olyan volt, mintha fel akarná magára hívni a figyelmem, de lehet, hogy csak beképzelem. :/
2013. jún. 2. 23:01

17 éves vagyok, ő 23. :)


Nem beszélgettem vele személyes dolgokról, csak a röplabdáról. Nem mertem felhozni semmit, nem akartam elrontani. De most, hogy visszagondolok, emlékszem, kétszer beszólt valami vicceset, viszont hogy mit, nem tudom már és mikor valaki bejött a szobába, akkor vagy kiküldte, hogy kettesben legyünk vagy mi mentünk el kiülni a teraszra. :) Azt nem értem, miért kellett kettesben lennünk, hiszen nem volt olyanról szó, amit más ne hallhatott volna. :)

11. 9b68993820 (válaszként erre: 9. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 22:57
Hány éves vagy? :)
10. 9b68993820 (válaszként erre: 6. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 22:56
Nem biztos, hogy egy haver orrára köti. :) Ha csak nem erősen kiskorú, biztos van oka, hogy még nem látták lánnyal sosem. :) Arra utaló jelet, magatartást tapasztaltál tőle, hogy biztos hetero? :)
2013. jún. 2. 22:55

Nekem nem volt még igazán komoly barátom, pasival se láttak még szinte, csak haverokkal, ds nem vagyok leszbikus.


Szerintem ő nagyon válogatós...

8. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 22:54

Észreveszi, egyik sem vak, csak mindegyikben ott van bekódolva a vadászösztön és inkább olyanra hajtanak, akiért meg kell dolgozni :)

Biztonsági háttérnek, majd ott leszel te :)

sajnos evvan, de ezt a barátaimtól hallottam, és némi baráti háttér is van benne :)

7. sweetie-pie (válaszként erre: 3. - 9b68993820)
2013. jún. 2. 22:53
Tenyleg, ez eszembe se jutott.. de ebben az esetben is ESZREVESZI, ha bejon egy lanynak, max.nem reagal, mert ugye..
6. Kiera Lie (válaszként erre: 3. - 9b68993820)
2013. jún. 2. 22:53
Semmi sem kizárt sajnos, de hülyéskedett vele az egyik haverja, és azt mondta neki, hogy nem az. Persze az egy dolog, hogy mit mond, de én semmi arra utaló jelet nem találtam, amiből azt vonhatnám le, hogy meleg.
5. gkreka (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 22:52
Simán lehet homoszexuális is, ha sose látták még nővel...
4. Kiera Lie (válaszként erre: 2. - Sweetie-pie)
2013. jún. 2. 22:51
:) Akkor most az a dolgom, hogy várjak. Úgy gondolom, ha tetszem neki, meg fog keresni. :)
3. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Kiera Lie)
2013. jún. 2. 22:50
Nem lehet, hogy meleg, ha még soha nem látták nővel a barátai sem? :)
2013. jún. 2. 22:49

F.kerdesre valaszolva: IGEN!

Kiveve ha vak, suket, es nagyon hulye, ez igy 3 az 1-ben :-)))

2013. jún. 2. 22:46

Röplabda versenyen voltunk 5 napot, meghívtak régi ismerőseim, hogy menjek én is. Természetesen elmentem velük, pláne amikor megtudtam, hogy ott lesz az a pasi, aki már évek óta bejön, de soha nem mertem vele még csak beszélgetni sem.

Szombaton picit többet ittam a kelleténél, de szerencsére csak annyira, hogy bátrabb, felszabadultabb legyek. Nem részeg voltam, csak be voltam csípve.

Sűrűn néztem, sokszor észre is vette... Aztán egyszer megszólaltam, hogy beszélnem kell vele.

A röplabdáról beszélgettünk. Elmondtam, milyen jó játékos, dicsértem, de azért nem estem túlzásba.

Nem emlékszem, hogy mondtam volna olyat, ami arra utal, hogy bejön, de nem tartom kizártnak. Persze miért is akarok én becsiccsentve vele kettesben beszélgetni - a többieket kizavarva a szobából, ha nem másért, mert bejön? :)

Azon az este órákon át vele voltam. Hihetetlenül boldog voltam. Annyira elérhetetlennek tűnik. Tipikusan az a pasi, aki jól néz ki, és tisztában van vele.

A barátaitól tudom róla, hogy még egyszer sem látták csajjal... ledöbbentem. Tényleg jól néz ki, normális, nem értem.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek egy pasi ilyen apró jelekből észreveszi, hogy tetszik egy lánynak? :) Kettesben akarok vele beszélgetni, bókolok neki, sokat nézem...

Kezdek reménykedni, viszont mégis bennem van az, hogy egy ilyen jó pasinak nem egy olyan lány kell, mint amilyen én vagyok.

A kisugárzásomon egyébként nem látszik, hogy ennyire önbizalomhiányos lennék. :)

Köszönöm, hogy szakítottatok rám időt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook