Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Babydream (Rossmanos) tápszerről? fórum

Mi a véleményetek a Babydream (Rossmanos) tápszerről? (beszélgetős fórum)


2016. aug. 9. 18:57
Teljesen jo. Semmivel sem rosszabb mint a tobbi.Ezt adom neki az elejetol fogva. Sajnos az orvost nem erdekli,h amit o ir receptre az dupla annyiba kerul. Akkor inkabb ebbol veszek kettot es tovabb tart. :)
2013. okt. 21. 09:16
Nekem hugom azt ette :) szerette teljesen egézséges. A tejpépet még én is megettem xD
2013. okt. 20. 20:01
Kipróbáltuk (Babydream 3-as tápszer), nem szereti, kb a fele megmaradt, nem itta, be sem tudtam egy idő után tenni a cumit a szájába. Pedig nem egy válogatós típus a kisfiam. Idáig bármilyen fajta tápszert adtam Neki, mindet megitta. (Hipp, Humana, Sinlac) Többet nem veszek.
26. EsztyMorgan (válaszként erre: 25. - Ede71)
2013. jún. 10. 09:34
Nálunk valahogy kialakult. Cumi nem kell neki. Nyolc fogunk van és már most mossuk a fogacskákat.
25. Ede71 (válaszként erre: 24. - EsztyMorgan)
2013. jún. 8. 21:36
nem akarlak elijeszteni, de van egy ismerősöm akinél a nagyszülök megengedték ezt a cumisüveg egész éjjel- nappal ügyet, a gyereknek már 2 évesen feketék voltak a fogai, most 7 éves, remélik hogy a maradanadok nem sérültek meg.
24. EsztyMorgan (válaszként erre: 23. - Ede71)
2013. jún. 8. 13:39
Én cserélem, mert ha nem, akkor reggelre vizes marad. Mondjuk az én lányom éjszakára magához veszi a teás üveget - már nem cumizik - és kortyolgat belőle.
23. Ede71
2013. jún. 7. 23:27
én pelenkát sem cserélek soha, kisebbik fiam 4,5 hónapos, nem emlékszem hogy éjjel egyszer is kicseréltem volta a pelusát, soha nem ázott át.
22. Ede71
2013. jún. 7. 23:25
sajnálom hogy nektek ilyen küzdelmes a fogzás, nagyobbik fiamnál soha egy pisszenés nem volt, csak kibújtak a fogacskák.
21. EsztyMorgan (válaszként erre: 20. - Ede71)
2013. jún. 7. 09:08

Az a baj,h ilyen téren nincs türelmem. Most jött ki 3 fogunk 3 hét alatt. Na ezek a hetek borzalmasak voltak. Éjféltől 15percenként kelt, sírt, tekergett. Tudom, hogy az én hibám valahol, meg a lustaságomé, de most,h végre alszik és ha csak tápi baja van, akkor odaadom neki, már ugye egyedül megissza, közben pelust cserélek, és utána alvás reggelig.

De aztán lehet,h erőt veszek magamon... hosszú távon jobban járnék az biztos.

20. Ede71 (válaszként erre: 18. - EsztyMorgan)
2013. jún. 6. 22:36
szerintem nagyon szép a kislányod súllya, nem hiszem hogy szüksége van a tápszerre éjjel, valószínűleg egy rossz beidegződés. Végül is két lehetőséged van, vagy hagyod még, ameddig bírod, vagy érzel magadban annyi erőt, hogy egy-két hisztis éjszakát átvirrasztva leszoktasd, de ez csak az én véleményem. egyébként meg kitartás:)
19. EsztyMorgan (válaszként erre: 17. - Banya28)
2013. jún. 6. 11:12
Szerintem én is teszek egy próbát. Végül is nem egy nagy összeg.
18. EsztyMorgan (válaszként erre: 16. - Ede71)
2013. jún. 6. 11:10
Hát nem bánnám ha nem kelne :) már próbáltam, h főzeléket adtam fürdés előtt, vagy valami más szilárdabb ételt. Az étvágya amúgy sem a legjobb mostanság, mondjuk előtte sem, viszont szépen hízik. Most 9130kg és 72cm. Az esti pancsi után tápszer kell neki, néha - ha előtte már evett - 2 részletben de megissza.
2013. jún. 5. 23:05
Én tegnap vettem Babydream tápszert. A pici lánykámnak ízlett, és nem éreztem, hogy büdös lenne. Ő vacsorára, és éjszakat tápszert eszik. 7 hónapos, de még ébred éjjel kajcsizni 1-szer, de van, hogy 2-szer. Pedig örülnék, ha már átaludhatnánk az ájszakákat. :-)
16. Ede71
2013. jún. 5. 22:55
egyébként szeretnéd leszoktatni az éjjeli evésről?
15. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - Ede71)
2013. jún. 5. 15:06
Próbáltam már,h teát adok de azt nem kéri: elfordítja a fejét és ordít. Meg az éhes sírását már ismerem. :))
14. Ede71 (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2013. jún. 5. 14:55

kell még neki éjszaka kaja?

a nagyobbik fiam 1 évig szopott, hajnal 4 volt a legkorábbi, de 1 éves volt leszoktattam, nagyon nehéz volt, 1 hétig sírt, vízet adtam neki,aztán elmaradt a felkelés, azóta is szerencsére átalussza az éjszakát.

a másodikfiam 4,5 hónapos, kezdettől fogva átalussza az éjjelt, ebből látszik mennyire eltérőek a babák.

13. Ede71
2013. jún. 5. 14:51
nekünk először beba ha-t írt a doki, receptre volt 1 doboz 2200Ft, ki is voltam miatta nem akart mást adni, pedig a fiam sírt, nem tudott kakilni tőle, de szerinte a legjobb a babáknak. nagy nehezen írta ezt amit most eszünk, igaz én szoptatok is, kb felét pótlom.
12. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - Ede71)
2013. jún. 5. 12:32
A Fermentálból nekünk a múlt hónapban 3,5 doboz fogyott el. Oké, receptre nem sok: 940ft egy doboz. Csak hát akkor is.
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Ede71)
2013. jún. 5. 12:29

Köszönöm a véleményedet :)

még gondolkodom.. Tegnap majdnem vettem, de nem volt 3-as tápszer - 10 hónapos kortól - így nem vettem. De a jövőhéten talán megpróbáljuk. Mi még Fermentált eszünk - bukós és hasfájós babuci volt a lányom sokáig. Már 11 hónapos, de ált. éjszaka 1x még kér tápit. Ezért is próbálnám meg a másfajta tápszert, most már ugye iszik gyümölcslevet - babásat - így könnyebb már a kaki. Meg hátha jobban bírná vele az éjszakákat.

10. Ede71
2013. jún. 5. 12:23
Ja kb 2-2,5 doboz fogyott el 1 hónap alatt, úgy hogy reggel és este ivott 2-2 dl belőle.
2013. jún. 5. 12:22

Sziasztok!

A nagyobbik fiamat 1 évig szoptattam, majd utána 1 évig itta a Rossmann-os tápszert (igaz bölcsibe járt és kapott rendes tejet) mert sok vitamin volt benne, soha nem tapasztaltam hogy büdös lenne a tej, ő szerette. Néha vettem milupa-t is ha akciós volt és jobban megérte, sőt néha a dm-s saját márkást is ittuk, soha nem volt semmi probléma. Könnyen elkészíthető és nem volt csomós.

A kisebbik fiam 4,5 hónapos Lactogén Harmony-t kap kiegészítésként, nagyon nehéz elkeverni és tényleg furcsa szaga van, ez mondjuk úgy írja fel a dokinő és így 800 gr 957 Ft, 1 éves korig kaphatja majd receptre.

Ja nem kell megijedni a saját márkás termékektől, mert lehet hogy úgyanabba a gyárba készül mint a márkás, csak éppen valamelyik üzletlánc neve alatt kerül forgalomba, azért olcsóbb.

2013. jún. 4. 11:20
Én tápszert még nem vettem saját márkás Rossmanosat, viszont tegnap kipróbáltuk a tejpépet. Még jobban ízlett Neki, mint a Milumil. Össze is hasonlítottam a kettőt, lényeges különbség nincsen köztük, csak az ár. Ráadásul, most a Rossmanos akciós.
2013. jún. 4. 09:46
Mi használtuk addig, amíg a kislányom nem lett tejallergiagyanús, utána már a gyógyszertári milumil pepti plus 2-t. Az én lányom szerette.
2013. jún. 4. 09:42
Én tejpépet vettem a kislányomnak. Ízre meg sem közelíti a Milupát/Nestlét. Az én gyerekemnek nem ízlett...
5. málnabogyó (válaszként erre: 4. - Valakivagyok1984)
2013. jún. 4. 08:45

Köszi a választ :) Valaki :D

Úgy tűnik, nem sokan használják. Gondolom nem véletlen.

2013. jún. 3. 12:46

Én anno vettem a kislányomnak,gondoltam kipróbálom.

Olyan büdös volt komolyan mondom,hogy oda se mertem adni neki.

Én a milupát szerettem a legjobban neki adni.

A beba meg nagyon csomós nehéz felrázni.

3. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Málnabogyó)
2013. jún. 3. 08:49
Úgy látszik,h nem kapunk választ :))
2013. jún. 2. 20:50
Engem is érdekelne! Valaki?
2013. jún. 2. 20:10
Mi a véleményetek a Babydream (Rossmanos) tápszerről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook