Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házibulba pajzán játékok? fórum

Házibulba pajzán játékok? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 3. 16:43

Gyufásdoboz a homlokok közé, így táncolni.

Kirakni székeket, szól a zene séta a székek körül. Elhallgat, gyorsan lekell ülni.

De 1 székkel kevesebb van mint amennyien vannak.

2013. jún. 3. 15:37

A szokásosak szerintem az Activity és a Twister,meg üvegezés talán. Bár ahhoz mi már idősebbek vagyunk szerintem. A twister azért menni fog mert az tetszik mindenkinek.

Az ötleteket köszi eddig, lehetséges, hogy megfogadom:)Még szerveződik

2013. jún. 3. 08:48

Nem pajzán, inkább ügyességi játék. 2 azonos létszámú csapat. 2 db 1,5 l vagy 2 l es ásványvizes palack. 2 azonos méretű pohár. 1 veder víz, kb legalább 4 m - re a starttól. ;)

Melyik csapat tölti fel hamarább a palackot vízzel?

Kötélhúzás.

Szellemi teszt. Talán az általános suli, max a gimibe tanultak. Vagy kötelező olvasmányokról.

Pl Szereplőt írni, és legalább 3 regény cím.

Ebből akár 4 kérdés is bekerülhet.

Fizika " Minden vízbe mártott test annyit veszít a súlyából, amennyi az általa kiszorított víz súlya."

Ki mondta ezt. Szintén 3 max 4 név. Itt poénból szinész, vagy akár politikus nevet is lehet írni, a társaságtól függ.

Kémia " Mit csinál a hipo és a sav keveréke "? Itt is 3 max 4 válasz.

13+1 totó...

Elindult egy zene, ki kellett találni melyik együttes.

Ha tatszik a zene társaságnak, sokára találják ki. Vagyis addig kell játszani amíg valaki ki nem találja.

Pl Kék Duna keringőt, úgy érzem illő mindenkinek ismerni. Pár komoly zene. ( nem szeretem annyira, de azért pl a 4 évszakot is alapműveltség ).

Kerti partin voltam. Bizonyos betegség hozott össze minket. Alapítvány is van. Mi esetünkbe sok kérdés szorosan ehhez a témához kapcsolódott. Alapító neve, mi a jelképe stb..

Ország, város, fiú lány stb egy bizonyos kezdő betükkel. ( itt akár kidobásra ítélt papír, egyik szabad oldala, környezet védelem.. és mehet ezek után már tényleg az irat semmisítőbe )

2013. jún. 2. 20:42

Lehet, hogy gagyi ötletek, de azért próbálkozok:


1. aktivity vagy twistert is át lehet alakítani

2. "sorverseny": pl a másik nadrágján kell átvezetni egy pinponglabdát, vagy szájjal átadni valamit, bekötött szemmel kitapogatni, hogy ki a másik

3.Mondod vagy mutatod játék

2013. jún. 2. 20:29
Vetkőzős póker ;)
2013. jún. 2. 20:19

Mi tegnap ilyennel játszottunk:

[link]


Voltak nagy röhögések is.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kinyda)
2013. jún. 2. 20:13
Melyek a szokásosak? Üvegezés?
2013. jún. 2. 20:05

Sziasztok!


Házibulit rendezek, méghozzá szülinapit. Szeretnék gyűjteni pár aranyos pajzán játékot rá, a szokásosak mellé, hogy kicsit izgibb és mókásabb legyen. Remélem tudtok segíteni:).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook