Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az NKE » NKE-RTK » bűnügyi igazgatási [bűnügyi nyomozói] szak esetén a crohn betegség kizáró ok lehet? fórum

Az NKE » NKE-RTK » bűnügyi igazgatási [bűnügyi nyomozói] szak esetén a crohn betegség kizáró ok lehet? (tudásbázis kérdés)


6. Vitust (válaszként erre: 5. - Kszb)
2013. jún. 3. 11:57
Nagyon köszönöm.!:)
5. kszb (válaszként erre: 4. - Vitust)
2013. jún. 2. 20:50

biztos, h nme! Ha a fizikai alkalmasságin nem befolyásol, és a pszicho teszten is átmész, akkor az Isten se ment meg attól, h nyomozó légy :)

(párom legjobb barátja is az :) )

2013. jún. 2. 20:48
Csak inkább megkérdezem hogy kb mikre számíthatok ezzel. Befolyásolni nem befolyásol már majdnem hogy semmibe gyógyszert szedem néha amikor kell szurit azt mindig kapok panaszok most nem jellemzőek. Fizikailag meg teljesen okés vagyok. Köszönöm a válaszokat. Tényleg inkább informálódni akartam hogy tényleg nem baj-e.
2013. jún. 2. 20:08
Ha fizikai alkalmasságban nem befolyásol, akkor miért ne? A kérdés, azt bírod-e? Jelenleg van panaszod? Gyógyszert folyamatosan szeded, nem? Én szerintem sem kizáró ok.
2. kszb
2013. jún. 2. 20:02
a chron betegség miért lenne kizáró ok???? Nem értem az összefüggést? Még ha vmi pszichiátriai betegséget kérdeztél volna ok, de a chron?
2013. jún. 2. 20:00
Helló.! NKE » NKE-RTK » bűnügyi igazgatási [bűnügyi nyomozói] szakra crohn beteg mennyire valószínű hogy az egészségügyi részen átmegy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook