Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet elérni, hogy a békák "fogságban" szaporodjanak? fórum

Hogyan lehet elérni, hogy a békák "fogságban" szaporodjanak? (tudásbázis kérdés)


13. emagdi (válaszként erre: 12. - Szegedmánia)
2013. jún. 3. 08:15

ez örvendetes hír.

ha ennyire érdekel a téma, akkor javaslom olvass utána megbízható forrásokból, ebben segíthet gugli barátod, vagy ha ellátogatsz egy nagyobb könyvtárba :). ott egyrészt sokkal több hiteles információhoz juthatsz, másrészt elkerülheted hogy bárkit a békák molesztálására buzdítanál (akár akaratlanul is) a topikjaiddal.

2013. jún. 2. 14:54
Egyáltalán nem akartam szaporítani,sőt,már nem is ott vagyok,ahol a békák! Csak érdekelt! Egyáltalán nem csináltam meg! Mind az 5 topicot feltételes módban akartam írni,lehet ,hogy közben elfelejtettem. De panelban lakok,és NEM FOGTAM BE BÉKÁKAT,NEM ÉRTITEK?
2013. jún. 2. 14:37
Legközelebb olyan dologban fogadj, amit meg is tudsz valósítani. A békák befogását, mentését vagy szaporítását meg bízd a szakemberekre, na meg a természetre.
10. Incó (válaszként erre: 6. - Szegedmánia)
2013. jún. 2. 14:37
A jelenleg hatályos természetvédelmi törvény értelmében Magyarországon minden hüllő és kétéltű védett. Tilos befogni, háborgatni őket! Nem egy nyílvános fórumon kellene ilyen butaságokat kérdezni, nagy bukta lehet, ha pár állatvédő (mint mondjuk én is) értesítem a hatóságot...
2013. jún. 2. 14:27
szegény békák, mindenképp ki akarod őket nyírni :S
2013. jún. 2. 14:27
jah, látom hogy ez már az ÖTÖDIK fórumod ugyanebben témában... elég megszállott lehetsz :D
2013. jún. 2. 14:25

látom, nem adtad fel a "békamentést" :S

nem volt elég a másik topik amit múlt héten indítottál?

2013. jún. 2. 14:04
Hogyan kell?
5. kristo_f (válaszként erre: 4. - Szegedmánia)
2013. jún. 2. 14:03
Inszemináció magyarul
2013. jún. 2. 13:59
Az mi?
3. kristo_f (válaszként erre: 2. - Szegedmánia)
2013. jún. 2. 13:56
Mesterséges +termékenyitést próbáltad?
2013. jún. 2. 13:55
Nem akarom szaporítani,és nem is fogtam be békát. Csak érdekel!
2013. jún. 2. 13:50
Csak úgy érdekel... Hogyan lehet elérni, hogy a békák "fogságban" szaporodjanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook