Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vaterán a túl sok negatív értékeléssel mit tehetek? fórum

Vaterán a túl sok negatív értékeléssel mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


24. noozimanoo (válaszként erre: 22. - Próbaszerecsen)
2013. jún. 2. 19:12

Probléma megoldva!!!

Én hülye, ahelyett, hogy kérdezősködök itt, annyi a titok, hogy új mailcímet kértek az új regihez.

Nem tudom, mire emlékszem akkor a telefonszámmal kapcsolatban, de így már mindegy is! ;)

23. noozimanoo (válaszként erre: 22. - Próbaszerecsen)
2013. jún. 2. 19:06
A regivel nincs is gond, de mikor regiztem, kértek egy telefonszámot, és úgy tudom, ugyanazzal a számmal csak 1 nick lehet.
2013. jún. 2. 17:43
nem értem miért ne lehetne újra regizni és tiszta lappal indulni. Az pedig butaság, hogy másik számítógép kell, mi van akkor, ha egy családból (anya, apa, felnőtt gyerek) mindenki egy gépről netezik? Vagy büntetik az egész familiát?
2013. jún. 2. 16:12

A kiságy összeszerelhetőként volt hirdetve, 4 csavarral kaptam meg. Jeleztem az eladónak a gondomat, de még csak vissza se szólt. Amikor negatívot adtam, ő is azt adott. Az indoklása utolsó mondata: 'még egy negatív valami baromtól és perelek'.

A kupon 1 ft-ért volt hirdetve, véletlenül rálicitáltam. Persze annyi eszem nem volt, hogy írjak az eladónak, hogy tévedésből kattintottam, tehát az ő negatívjával nincs is bajom.


Igazság szerint a másik se hat meg nagyon, de mivel ha a vásárlások X %-a negatív korlátoznak, hát kevés vásárlásnál hamar összejön az a %. Most nem vásárolhatok. :(

Írtam a vaterának hetekkel ezelőtt, de semmilyen választ nem kaptam azóta sem. :(

Ezért kérdeztem meg itt, hogy mit tehetek ilyen esetben.

20. kristo_f (válaszként erre: 18. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 15:53

Kiságy jogosnak tűnik, mert gondolom azok nélkül nem lehet összerakni


Kupon 1 Ft-ért

Nem értem mi volt a gond

1Ft-ért hirdette, annyi az ára. Nem tudott visszadni 5Ft-bol? :)


Miért nem fordultál a aterához, leirva részletesen az okokat?

Ki vag tiltva ezért?

Talán még most is lehetne reklamálni, ha nem régen volt

A tel.számot meg nem ellenőrzik, tudom.

19. trapiti (válaszként erre: 18. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 15:14

Az kiságynál te voltál a vevő és bosszúból kaptál negatívot? Mert akkor tényleg nem jogos :( Ezügyben lehet írni a kapcsolatfelvételre és a törlést kérni.


A másiknál nem értem... az 500-as kupon 1 Ft-ról volt hirdetve, és megnyerted? Mert ezért sem jogos negatívat adni a vevőnek...

18. noozimanoo (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2013. jún. 2. 14:34

Ami szerintem nem jogos, az egy lapraszerelt és állítólag mindennel ellátott kiságy volt 4 db speciális csavarral. 16 kellett volna hozzá, ez az egyik negítívom.

A másik, ami jogos, hogy véletlenül rányomtam egy 500 ft-os dm kuponra 1 ft-ért.

17. 17aadc1082 (válaszként erre: 15. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 14:34

Totál mindegy, miért van negád. Nekem több százból egy sincs pl.


Javasoltam, vaterázz anyád nevén. Vagy bárki másén. Másképp nem fogsz tudni, mindent tárol a rendszer, még a MAC címet is, szal másik gép is fog kelleni, nem elég az új ip, ha a gép ugyan az.

16. kristo_f (válaszként erre: 15. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 14:31

Ird le és lehet máris más lesz a vélemény

Nekem is van negativom, ami maximálisan nem volt jogos , de tettem rá nagy ívben


És mi van a jogossal?

2013. jún. 2. 14:26

"tisztességes legyél legközelebb, akkor nem kapsz negatívat." -6-

"Korrekt vevő lehetsz ha ennyiböl begyűjtöttél" -14-


Azt senki nem kérdezi meg, mire van a negatívom, ugye? Csak egyből annyi, legyek tisztességes meg korrekt.

Köszönöm a segítséget, részemről a kérdés lezárva...

14. kristo_f (válaszként erre: 3. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:52

Korrekt vevő lehetsz ha ennyiböl begyűjtöttél

Ha egy értékelés nem jogos, lehet a Vaterához fordulni a törléséért


Minek is kellene új tel.szám?

Mert letiltottak?

Nem hinném hogy vevő esetén tel.számra rendeznék az adatbázist és kibukna hogy letiltottak

13. kszb (válaszként erre: 9. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:49
megoldási javaslatot kaptál, de te leugattad a neked válaszolót. És mellesleg értelmezési gondok adódhattam, mert nme minősített..... csupán javasolt.... Minősíteni te minősíted magad. Biztosan sokan akarnak majd válaszolni ezek után...
2013. jún. 2. 13:48
Ha lehetne, itt is adnék egy negatívat erre a stílusra!
11. 17aadc1082 (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. jún. 2. 13:46
na igen :) vicceske.
10. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:46
Hát, másképp pedig nem fogsz tudni szvsz.
9. noozimanoo (válaszként erre: 8. - Kszb)
2013. jún. 2. 13:41

OldD 2 dd!

Mondom újra, nem minősítést kértem a 2 negatív miatt, hanem megoldási javaslatot.

8. kszb
2013. jún. 2. 13:36
de jó, h te kérsz segítséget, aztán meg amikor más válaszol, leugatod.... old meg akkor magad... Pfff....
7. noozimanoo (válaszként erre: 6. - 17aadc1082)
2013. jún. 2. 13:21

Nem a véleményedre vagyok kíváncsi!

Mint mondtam, az egyik jogos, a másik nem, de közöd sincs hozzá.

Jahh, és nem 'anyám' nevén akarok vaterázni, akkor nem tettem volna fel a kérdést!

6. 17aadc1082 (válaszként erre: 3. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:19
Hát, ez azért nagy művészet! Regelj anyád nevében, és vigyázz, hogy tisztességes legyél legközelebb, akkor nem kapsz negatívat.
5. b4b1d52444 (válaszként erre: 3. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:14
:D Ja értem!
4. noozimanoo (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2013. jún. 2. 13:13
:)
2013. jún. 2. 13:12

Keveset vásároltam a vaterán, szám szerint 4-et, és sikerült begyűjtenem 2 negatívot. Az egyik jogos, a másik nagyon nem, de ez lényegtelen.

Mit tehetek, hogy újra vásárolhassak?

Új regihez ugye új tel-szám is kellene...

2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Noozimanoo)
2013. jún. 2. 13:12
Mármint a negatív emberekkel a környezetedben? Én ilyenkor mindig beveszem a leszarom tablettát, és máris könnyebb elviselni őket.
2013. jún. 2. 13:11
Túl sok 'negatívval' mit tehetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook