Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki szült vagy fog szülni a tatabányai kórházban? fórum

Ki szült vagy fog szülni a tatabányai kórházban? (tudásbázis kérdés)


20. Regci
2015. jan. 29. 11:51
Sziasztok! Van valaki aki a Szent Borbala korhazban fog szulni vagy szult? Ha igen es lenne kedve beszelgetni akkor irj privit! :)
19. Vykusz
2013. szept. 7. 15:42

Nagyon ügyesek voltatok!!

Az én fiam 36 hétre született,2650-el,48 cm-el,most meg nagyobb mint a többi ennyi idős baba,akik sokkal nagyobb súllyal,meg hosszal születtek:)

Úgyhogy utolérik ám magukat!!

Ne bánkódj azon hogy nincs tejed,megnőnek tápszeren is.és nem lesz betegesebb,mintha anyatejet kapott volna,hidd el nekem!!!Én a katétertől kaptam egy jó kis felszálló fertőzést,amiből aztán hólyaghurut lett.Soha többet katéter!

Pihenjetek,gyógyuljatok,gyarapodjatok!

Még egyszer gratulálok!!!Puszi

18. süti-baba (válaszként erre: 17. - Vykusz)
2013. szept. 6. 20:28

Mentem NSTre a gép szerint 2 perces fájásaim voltak, 3 ujjnyira nyitva voltam, de ugye a gerincem miatt nem szülhettem hüvelyi úton, szólt a doki hogy telefonáljak haza mert 1 óra és szülünk, teljes sokkot kaptam, mert nekem csak úgy fájt a hasam mintha éhes lennék mert direkt nem ettem nem ittam mert busszal mentem esztergomból dorogra..:D de örülök hogy így történt nem előtte feltettek be paráztam volna. Másfél óra és megvolt a kislányom 37+ 5 napra 2850 gr és 48 cm-rel :) egészségesen.

A kórház az anesztes aki adta a szurit nagyon rendes volt végig beszéltetett , válaszolgattam neki aztán már a kezembe volt a baba :) Az előkészítőben a is nagyon rendesek voltak , pedig hisztiztem :D , hogy nem kell a katéter az volt a legroszabb az egészben:)

Viszont a kórház.. hát ez a látogatási rend nagyon rossz, nem tudtak látogatni mert mindig akkor volt vizit, vagy szoptatás... meg a babát is csak tv-n :( anyosómék soha nem értek oda fél 5 re .. akkor mutatják őket. Meg volt egy nővér.. mintha a katonaságban lettem volna.. Fél 5kor jött kelteni minket, de hál istennek, szerdán délután szültem, vasárnap reggel már mentünk haza, egy csecsemős nővér miatt sírtam 2 napig.. azóta sincs tejem sajnos.

17. Vykusz (válaszként erre: 16. - Süti-baba)
2013. szept. 5. 08:54

Oh,hát gratulálok!!!És rendesen született meg??Kislány,kisfiú?Mekkora?És milyen volt a kórház???

Gyorsan ment akkor!Gratula még egyszer,és ha tudsz írd meg!!! Puszi

16. süti-baba (válaszként erre: 15. - Vykusz)
2013. szept. 4. 17:24

Szia. mikor írtad másnap megszültem :)

Véletlenül bementem és 2 perceseim voltak délután már megvolt :)

15. Vykusz (válaszként erre: 14. - Süti-baba)
2013. aug. 27. 08:46

Igen,sajnos.Annyit lehet,hogy amíg előkészítenek és/vagy várnod kell,bent lehet veled.De azt is csak akkor,ha van kórházi ruhája,a gyógyszertárban lehet venni.Akkor viszont megkapja a babát is,miután megszületett.

Pedig nagyon jó lenne,ha bent lehetne,de ott sajna nem megy...

Mennyi van még vissza??

14. süti-baba (válaszként erre: 13. - Vykusz)
2013. aug. 26. 17:02
szülésnél igen, mert valamelyik kórházban engedik hogy az anyuka fejénél legyen, de gondolom tatabányán a folosón kell várakoznia..
13. Vykusz (válaszként erre: 12. - Süti-baba)
2013. aug. 25. 11:41
Szülésnél?
12. süti-baba (válaszként erre: 11. - Vykusz)
2013. aug. 24. 13:21

Köszi :)

Apukának a folyosón kellett várnia ? vagy bent lehetett ?

11. Vykusz (válaszként erre: 9. - Süti-baba)
2013. aug. 14. 13:56

Bocs,most vettem csak észre hogy írtál.

Én is rooming-in szobába készültem,de hely nem volt.Raktam pelenkát(azt adnak,de jó ha van)popsitörlőt,raktam bodyt,rugdalózot,törölközőt,bár azt is adnak.Kis sapkát,bár ez májusban volt zoknit,textil pelust.Talán ennyi.

Amúgy adnak mindent,de rá lehet adni a sajátodat is.

10. Andy79 (válaszként erre: 9. - Süti-baba)
2013. aug. 1. 17:47

Szia!

Írtam privit, de lehet, hogy elkerülte a figyelmedet. :) Van magánrendelése valahol Dr. Máténak? Valami elérhetőséget tudnál adni légyszi? Köszi

9. süti-baba (válaszként erre: 8. - Vykusz)
2013. júl. 29. 13:06
A babának kellett bevinni , pelenkát popsitörlőt, bodyt ? vagy azt kaptál? A 33 hétben vagyok, most gondolkodom hogy szép lassan összekéne csomagolnom...
2013. jún. 9. 14:56

Volt egy szobatársam,neki is a Máté doki volt az orvosa,irtó jó fej egy pasas:)

Ha tanácsolhatok valamit!Fogadj szót,és tényleg ne emelgesd a fejed amíg mondják.Én sajna nem foglalkoztam vele,és 5 napig olyan iszonyatos fejfájásom volt,hogy senkinek nem kívánom....A császár ahhoz képest leányálom.

Hányadik hétben vagy?

7. süti-baba (válaszként erre: 6. - Vykusz)
2013. jún. 5. 17:38

Köszi, hogy válaszoltál :)

Elvileg a Máté doki lesz, veleszületett betegségem van ami miatt nem szülhetek hüvelyi úton, ugyhogy már előre barátkozok a gondolattal, csak nem lesz semmi baj :)

6. Vykusz (válaszként erre: 5. - Süti-baba)
2013. jún. 5. 12:01

Szia!

A Hermándi doktor volt a fogadott dokim,igazából meg voltam elégedve mindennel.A szülésznők nagyon aranyosak,segítőkészek voltak.A csecsemősök már nem annyira,de bunkók ők sem voltak.Aki segít majd szoptatni a védőnő lesz,ő nagyon aranyos,csak az a baj hogy nincs ott éjjel-nappal:)

Szombaton délután született a babám,szerdán délelőtt már itthon voltunk.Pedig 36 hétre született,nem is volt nagy a súlya,de ha nem sárgul be,és megindul a súlygyarapodás is,és Te is jól vagy,mihamarabb kiraknak.

A császár meg olyan amilyen,nekem a második volt,tudtam hogy mire számíthatok.

Te kinél szülsz?Miért lesz császár?

Szép napot!

5. süti-baba (válaszként erre: 4. - Vykusz)
2013. jún. 4. 19:35

Szia, köszi hogy írtál énis császárral fogok szülni sajnos muszály :/

Kinél szültél? Fogadott dokid volt? Megvoltál elégedve mindennel? A csecsemősök segítenek? Milyen szobában voltál 5 ágyas? Hány napig kellett bent lenned?

2013. jún. 2. 17:34
Én alig 1 hónapja szültem császárral,friss az élmény kérdezz nyugodtan!:)
3. süti-baba (válaszként erre: 2. - Pocak25)
2013. jún. 2. 16:41
Köszönöm szépen, erre voltam kiváncsi , énis ott fogok szülni fogadott orvosom van , mindenkép akartam is mert nekem is ez a tapasztalatom sajnos :S
2013. jún. 2. 12:37
Én 3 gyermekem ott szültem,vagyis az elsőt a régiben.Én meg vagyok elégedve vele,most várom a 4.babám és öt is itt fogom szülni.Az orvosok között vannak rendes,kedves orvosok,de a tapasztaltom az,hogya legtobb csakis azzal kedves aki a saját betege.Tiszta amúgy a kórház,a gyermek koraszülött részlegen tapasztalt jó orvosok vannak,és jól felszerelt a kórház.Egyedül ami számomra nem szimpatikus az a terhestanácsadás.Ott nem figyelnek a kismamakra,és órákig kell várni.Szerencsére ritkán kell mennem a kórházba ,inkább csak beutalóért. Összességében jó tapasztaltaim vannak,néhány orvos kivételével.
2013. jún. 2. 12:20
Tapasztalatokat szívesen venném..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook