Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, majd 2, 5 év szünet után újrakezdés. Boldogok lehetünk? fórum

Megcsalás, majd 2, 5 év szünet után újrakezdés. Boldogok lehetünk? (beszélgetős fórum)


1 2
50. morcika... (válaszként erre: 45. - 20e8f501cd)
2013. jún. 3. 16:48

Szia! Beleolvasgattam a fórumba. Én erre csak azt tudom mondani, engem fél évig naponta keresett az ex pasim, újrakezdésről hadovált, nem rég lett új barátnője, na le is lépett, azóta se keres! Ha most vissza akarna jönni sem engedném már neki.

Nálatok sem nagy idő 2hét. Ahogy említetted régen már megcsalt meg ahogy olvastam többször hazudott! Ne ess abba a hibába, hogy te legyél neki a védő háló, ha nem talál jelenleg jobbat, visszamehet hozzád! Persze ez az én véleményem, te ismered, lehet, hogy ennyi idő alatt tényleg megváltozott nem csalna meg, de ha azt látod, hogy nem vállal fel, kicsit is kételkedik az érzéseiben, rakd ki!

49. csengu (válaszként erre: 45. - 20e8f501cd)
2013. jún. 2. 18:28
2 hét az semmi... még 2 év sem.. erre ne alapozz
2013. jún. 2. 15:41
Csak gondolj bele egy kicsit. Nem lenne jobb olyan pasival járni aki sosem csapott be, nem csalt meg, igazán szeret és tisztel? Miért pocsékolod rá az energiádat, akiben te magad sem bízol meg!? Tele vagy kétségekkel és erre nem lehet építeni. Tedd fel magadnak a kérdéseket: le tudnád élni vele az életedet szerelemben és bizalommal? Sosem aggódnál amiatt hogy megcsal? És még lehetne sorolni. Jobbat érdemelsz!
47. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 2. 13:03

Ha csak ez első hsz-edet olvastam volna, azt mondanám, hogy igen, lehet, hogy megváltozott, és akkor még túl fiatalok voltatok, mostanra talán benőtt a feje lágya, és komolyan gondolja.

DE ha most elolvasom a többit is, hogy nemrég még mindig valakinek össze-vissza hazudott, hát így már nem lennék annyira biztos...

46. e90e67cb6b (válaszként erre: 45. - 20e8f501cd)
2013. jún. 2. 10:53
Mert nincs neki más. Hasonló helyzetben vagyok...
45. 20e8f501cd (válaszként erre: 44. - Anthico)
2013. jún. 1. 22:20
De akkor miért tart ki velem már 2 hete? Meg miért visz el ide-oda? Miért akar minden nap találkozni velem?
44. Anthico (válaszként erre: 43. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 22:13

Vele nem jött össze, és írtad, hogy nem ő volt az egyedüli befuccsolása. Keresett hát valakit, akivel nem kell munkálkodni, nem macerás. Bocsi!

Remélem, én gondolom rosszul!

2013. jún. 1. 22:11
Még annyi jutott eszembe erről a bizonytalanságról hogy mikor szétmentünk, ő elég sokat hazudott... Pl hogy kivel merre jár. És igen, az a csaj akivel 2 hónapja próbálkozott egy közös ismerősünknek panaszkodta, hogy behülyítette mert le akarta fektetni. Csak a lány még nem akarta vagy mi volt köztük. De szóval neki is összevissza hazudozott. Szóval annyira nem tudom mit gondoljak. Tudom hogy milyen. Nagyon rendes is tud lenni, meg nagyon szemét is :( De próbálok bízni benne hogy őszintén gondolja most már velem, de ha 2 hónapja még másik csajt akart lefektetni....
42. a2571c53fb (válaszként erre: 41. - C6973617d3)
2013. jún. 1. 21:49
Igen....másképp nem megy!:-))
41. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 21:32
Ha újrakezded vele, akkor teljes bizalommal tedd,... vagy sehogy! Ha tele leszel kétségekkel, akkor nem fog működni, és előbb, vagy utóbb kudarcba fullad a kapcsolat.
40. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 21:29
IGEN!!! Lehet jó és lehet újrakezdeni mindent csak ne akard kisajátítani, ezt általában nem viselik el, tehát ha ezen túl tudsz lendülni csak akkor, de ha nem akkor NE!
39. d1d0eece08 (válaszként erre: 38. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 21:18
Szerintem NEM! Bizony egy kicsit naív vagy.
38. 20e8f501cd (válaszként erre: 35. - Anthico)
2013. jún. 1. 21:00
Csak ha már visszajött hozzám 2,5 év elteltével hátha érez irántam valamit...Naiv vagyok lehet.
2013. jún. 1. 20:56
Nem
36. b87caa8af0 (válaszként erre: 34. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 20:45
Jelent valamit, amit művel, igen. Azt, hogy nem korrekt.
2013. jún. 1. 20:35

Együtt volt egy lánnyal, veled csalta a végén, majd miattad dobta. Jöttél te, veled volt évekig, majd csalt szintén sorozatosan, szétmentetek. Eléggé hasonló a sztori.

Erre szoktam azt mondani, hogy ha egy pasi eleve úgy kezdi a "kapcsolatot" egy nővel, hogy azzal csalja az aktuálisat, jobbat nem nagyon kell várni. Vagyis ha mi is az előd sorsára jutunk, nem kell meglepődni.

2013. jún. 1. 20:26

Hát nem tudom mi lesz így ebből. Nagyon próbál bizonyítani, jó most minden. Én hihetetlenül boldog vagyok vele, úgy érzem ő is.


Mondjuk felmerült még bennem az a megcsalással kapcsolatban, hogy az előttem lévő barátnőjét ugye velem is megcsalta, de miattam ott is hagyta. Csak jelentettem neki valamit ha miattam el is hagyta, mert más lányokkal csak szexről szólt a megcsalás és aztán végül mindig visszament a lányhoz. De velem már többről szólt a dolog. Meg ugye együtt voltunk évekig. Igaz megcsalt engem is, majd elhagyott engem is. De visszajött most.


Hát nem tudom...

33. csengu
2013. jún. 1. 19:54

"az exeddel összejönni olyan, mintha fürdés utána a szennyest vennéd fel..."


Szerintem van benne valami...

32. Anthico (válaszként erre: 29. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:51
Nem tudom, én a régebbi sorozatos megcsalásai miatt lennék bizonytalan, vagy a sorozatos elküldése miatt. :S
31. Ametiszt 1 (válaszként erre: 29. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:46
Figyelj,most az jutott eszembe,hogy esetleg téged akar megóvni,és ezért nem rak ki képet stbt.Ehez mit szólsz?Hiszen sok lány ismerőse van,lehet köztük olyan is aki rosszat akarhat esetleg.Szerintem ne bizonytalankodj el ilyenek miatt.Elolvastad már esetleg a privát levelemet?Várom nagyon a válaszodat priviben.:)
30. csengu (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:41
Neharagudj de én biztos nem fogadnám vissza. Mikor felhívott két hete, én a helyedbe elküldtem volna a büdös picsába........
29. 20e8f501cd (válaszként erre: 27. - Ametiszt 1)
2013. jún. 1. 19:39
De persze hogy az a legfontosabba ami élőben történik velünk. Csak...Na jó neki van 300 valamennyi ismerőse és abból hát nem tudom több mint fele biztos hogy lány. Neki nagyon sok lány haverja, barátja, exnője van...És mi van ha amiett nem rakja ki mert nem gondolja komolyan? Vagy nem akarja hogy azok a csajok megtudják? De amúgy megbízom benne csak elbizonytalandom ilyen dolgok miatt.
28. 20e8f501cd (válaszként erre: 25. - Anthico)
2013. jún. 1. 19:36
Régen ki voltam neki rakva, közös képeink is voltak fent nála. Már 2 hete együtt vagyunk, ennyi idő alatt kirakható szerintem. Meg ő nem si tudja hogy kiraktam, mert ugye le vagyok nála tiltva nem is tud rám keresni. De amúgy aki tudja annak úgyis elmondta már szóba, a többiek meg nem érdekesek neki gondolom. Meg ez tényleg hülyeség, semmit sem jelent.
27. Ametiszt 1 (válaszként erre: 23. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:34
Ennyire fontos,hogy kirak vagy nem egy képet rólatok,vagy azt,hogy kapcsolatban van?Ez csak egy közösségi oldal...Az nem fontos ami kettőtök közt zajlik naponta?Attól még lehet két ember között kapcsolat,mert nincs kiírva a facen.
26. Anthico (válaszként erre: 24. - Galanika)
2013. jún. 1. 19:22
Én azt látom, hogy lassan a hűtlenkedés egy teljesen szokványos, elfogadott dolog lesz. Sajnálatos, de mintha már így kezelnék az emberek. :(
25. Anthico (válaszként erre: 23. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:20

Nehéz elhinni, hogy a mai fbfüggő világban egy fiatal se tudná, hogy kell valakit felvenni. Főleg, ha napi szinten fent van és használja is, nemcsak hetente néz rá. o.O


Annak, hogy ő semmit se közölt még erről 3 oka lehet:

1) alapból nem szokott ilyet kitenni, megosztani (nem ritka az ilyen), és ilyenkor nem meglepő

2) még nem akarja megosztani valamiért...hmmm...lehet, neki gyors, hogy megkeres, lefekszetek és te pár napra rá már közös képeket posztolsz az adatlapodon

3) nem is akarja ezt megosztani egyáltalán

24. galanika (válaszként erre: 16. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 19:16
ha valaki igazán szeretsz, annak nem kell bizonygatni, csupán éreztetni vele, pl NEM CSALOM MEG A MÁSIKAT, meg hasonlók.
23. 20e8f501cd (válaszként erre: 21. - Csenemi)
2013. jún. 1. 19:14

Igen minden nap keres engem. Régen pont ez volt a baj hogy elhanyagolt a kapcsolatunk vége felé, egyre ritkábban találkoztunk és akkor csalt meg. De most meg minden nap együtt vagyunk.


És van valami: tudom nem nagy dolog, de mikor összevesztünk 2,5 éve ő letiltott és letörölt facen. Én mondtam neki hogy vegyen vissza de azt mondja nem tudja hogy kell. Én kiraktam már hogy kapcsoaltban vagyok, közös képet is felraktam de ugye nem látom az ő adatlapját. Ma beléptem egy barátnőméről, és a barátom nem rakta ki. Pedig minden nap felmegy, képeket oszt meg, használja a facebokot minden nap. Ennek lehet valami oka?

2013. jún. 1. 19:09
Na igen én is egyedül azt nem értem hogy ha szeretett engem akkor miért csalt meg anno, és miért bírta ki nélkülem 2,5 évig? Meg akkor miért más csajok után járkált a 2,5 év alatt.
2013. jún. 1. 19:08
Egy szerelmes nő sok dolgot lát, ami nincs is ott igazából. Lehet, hogy azért látod szerelmesnek, mert annak akarod látni. Szerintem a megcsalásnál nincs nagyobb bűn. Képesek a pasik változni ilyen téren is, hisz az én lovagom is ilyen. Egyszerre három nőt tartott és most közel a 24-hez lenyugodott és velem tervezi a jövőt. Viszont engem sosem csalt meg. Csodálkozom, hogy egyáltalán még szóba állsz vele, de a te döntésed. Ha már nem hajtottad el, akkor csak egy a tanácsom: lassíts! Próbálgasd a türelmét. Ha egy pasi szerelmes akkor nagyon sok dolgot megtesz. Például ha együtt akar lenni veled, akkor mondd meg, hogy valahogy nem érzed jól magad, inkább csak bújjatok össze és nézzetek meg egy filmet. Ő akar veled találkozni? Mondd, hogy nem érsz rá, mert dolgod van. Ki fog bújni a szög a zsákból. Másrészt én azt tapasztaltam, hogy minél jobban hanyagolsz egy pasit, annál jobban fel fog figyelni rád és hajtani utánad. A saját érdekedben próbálgasd ezeket, mert ne akarj újabb elpazarolt időt a pasi miatt...aztán még te leszel depis. Ne hagyd magad!!!!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook