Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bíztosítási ügynök munka MLM rendszerben fórum

Bíztosítási ügynök munka MLM rendszerben (beszélgetős fórum)

8. ha7jqk (válaszként erre: 1. - 4a5eee904e)
2014. jún. 10. 13:09
CSAK?! Egy indián skalpja 100 dollár volt 150 éve!
7. sasmadar (válaszként erre: 1. - 4a5eee904e)
2012. aug. 6. 13:06

Ingyen számlanyitásra fizetnek?

Neee ez valami nagy kamu lesz.

6. sasmadar (válaszként erre: 5. - Ernoerno)
2012. aug. 6. 13:06

Ezzel én is találkoztam, igaz személyesen és nem levélben.

Ez pont nem az ami a topic témája, főleg mivel köze sincs a biztosításokhoz, de főleg az MLM-hez nincs. Ez nagy valószínűséggel valami csalás lesz MLM-nek álcázva.


MLM rendszerben biztosítási termékeket értékesítő cégek egyébként: Brokernet, OVB, GLB, talán már az AXA is stb.

2010. febr. 10. 11:13

A héten egy " Kedves " emberkétől levelet kaptam, munkát ajánlott, hogy otthon végezhető és milliókat lehet keresni, ( nem is tízezreket ) mivel ez egy Utazás - Nemzetközi vállalkozás, kb 4-hónapja indult Magyarországon , és Londonban van a főnök, ( már ha van ) ilyen !!!!!

A kedves Úr csak, úgy erőszakosan be akart ráncigálni, hogy csak nézzek bele, és ki ne hagyjam ezt a LEHETŐSÉGET , mert Magyarországon főnök nincs , ez nem Munka csak KLUBTAGSÁG !!!

És ezután közölte velem csak akkor léphetek be hozzájuk ha befizetek 60 000 FT !!!!!!

Meg kérdeztem, hogy mit is kéne csinálni, 60 000 FT-ÉRT ?:))))

Hát egész nap leveleket írogatni, napi több 100-at, és beráncigálni az embereket az ( üzlet ) -be.persze nekik is 60 000 ft a BELÉPÉS !!!

És majd ( egyszer ) ha keresek is vele, utazhatók minden fele ahova csak szeretnék !!!

Közöltem vele nincs kidobni való pénzem, erre vissza írta, hogy megoldható kérjek kölcsön , és majd vissza adom ha már sikeres leszek !!

Ekkora pofátlanságot ! Emberek !!!!!

Játszani itthon is tudok társasjátékkal, és a pénzem is meg marad nem dobom ki az kukába, és ha majd lesz pénzem elutazom, ha nem meg úgy is jó, de a lelki ismeretem tiszta, hogy egy embertől sem csaltam ki 60 000 ft.!!!

És nem kel napi, 100-200 levelet írogatnom ( idegen ) embereknek, hogy má pedig lépjenek be mert akkor kapok én ( fizut ) ha minél többet becsalogatok, ebbe a jó kis PIRAMIS játékba !

Hát tőlem 1 forintot nem fog kapni, nem 60 000 -et.Ja és az ( illető ) sem kapott még semmi fizetést, mert még csak pár emberkét talált akit becsalt, és erre még NEM jár fizetés !

Jó kis játék, vad idegen embereket ZAKLATNI, mint engem is,remélem előbb utóbb rá jön a Kedves becsalogató , hogy az ő pénze is elveszett, és mehet a Pénze után , SAJNÁLOM )))))))

Nevetséges, emberek hova tart az emberiség ?:(((


Egy apuka aki tiszta ésszel gondolkodik, és nem ugrik a MILLIÓKRA !!


További kellemes napot mindenkinek !!


ERNŐ

2008. dec. 8. 00:53

Ez aztán kombináció! Két dolog, amit utálok, együtt!!!


Húúúúúúúúúúúúú!

Kirázott a hideg.

2008. dec. 7. 23:48
Bedobtam a témát a kedvencek közé, ha ez nem olyan "54000 forintos" biznisz, akkor engem is érdekel... Üdvözletem!
2. darkart (válaszként erre: 1. - 4a5eee904e)
2008. jún. 17. 10:43

darkart@citromail.hu



tudok ebben segíteni

2008. márc. 3. 22:08

Ki hallott már róla ? Van aki már belépett?

Az új bíztosítási rendszerrel kapcsolatos.

Ingyenes bankszámla nyitás ,emberenként 1500-2000 ft a fizetés.

Írjatok , aki valamit tud róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook