Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire számít nektek, hogy az aki fontos számotokra, ismerősötök legyen Facebookon? fórum

Mennyire számít nektek, hogy az aki fontos számotokra, ismerősötök legyen Facebookon? (beszélgetős fórum)


12. b87caa8af0 (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. jún. 2. 09:24

Nekem is ezért van ott néhány ismerősöm, főleg olyan régi barátok, akik külföldön élnek, nagyon ritkán találkozunk és nem mindenki használja az msn - t vagy skype - ot. Ott meg van mindenki egy helyen.


Egyébként meg ott leskelődni nem is lehet, mert bárki bármit kirak, az rögtön láthatóvá válik, ha akarom, ha nem. Ezért is nyilván csak olyan ismerőseim vannak, akikkel nagyon közeli baráti kapcsolatom van, vagy kedves ismerőseim anno a közép - és általános iskolából.

2013. jún. 1. 14:30
ha egyébként jóban vagyunk, akkor pont nem érdekel, hogy az fb-n ott van-e.
2013. jún. 1. 11:51
Nekem fontos, be is szoktam jelölni az ilyene mbereket, ill. örülök ha ők bejelölnek. Van hgy barátokkal nem tudunk gyakran találkozni, de jó érzés, hogy FB-n legalább tudunk beszélni.
2013. jún. 1. 09:59
Én is csak azokkal tartom ott a kapcsolatot, akiket egyébként nem nagyon érnék el, illetve vidéken élnek.
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 09:57
Semmit nem jelent! Nekem sokkal fontosabb, hogy személyesen vagy akár telefonon tartsuk a kapcsolatot! Én nagyon szomorúnak tartom, hogy egyesek az FB-n élik az életüket, és ilyen nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek.
2013. jún. 1. 09:07
Facebookon azokkal szeretem tartani a kapcsolatot, akik távol élnek tőlem, akikkel nap mint nap találkozom, azokkal minek?
2013. jún. 1. 05:37
még FB-m sincs és nem is lesz. Nem az a lényeg.
2013. jún. 1. 04:06
Szerintem számít, jó érzés.
2013. máj. 31. 23:59
annyira, hogy még facebookom sincs; aki fontos nekem azok után nem orvul leskelődök holmi netes oldalakon, hanem felhívom, találkozom vele
2013. máj. 31. 23:56
Nekem nem fontos.Azok legyenek fenn,akikkel tényleg tartom a kapcsolatot,napi-heti szinten.Nekem arra jó,hogy olyan emberekkel legyek kapcsolatban,akik messze élnek,hasonló dolgok érdekelnek,vagy ők maguk érdekelnek,mint pl.néhány rokon,barát.
2. kszb
2013. máj. 31. 23:55
aki fontos, az biztos az ismerősöm bhol. Nem a FB a lényeg! Igaz, olcsóbbá, és ezáltal gyakoribbá is teszi a kommunikációt, de én tényleg sak az önmagából adódó olcsóságnak tudom be ezt.
2013. máj. 31. 23:51
Akár családtag, akár barát, akár párkapcsolat esetén. Számít hogy ismerősök legyetek? Jó megnézni a másik adatlapját, vagy nem jelent semmit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook