Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térképnyelv?! fórum

Térképnyelv?! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 31. 22:38

Szia! A térképnyelv nem jár fájdalommal - legalábbis én így tudom, s Fiamnak nem is okoz problémát sose. Mármint sem a megjelenés, sem pedig maga a folt nem fáj.


De hátha segít: Nála a betegséget jelzi előre, illetve a sós ételektől jön elő.

4. TyukLáb (válaszként erre: 3. - Fülemüle01)
2013. máj. 30. 22:30
akár az is, vagy valamilyen tartósítószer, ami sajnos a mai kaják 90% ában megtalálható, vagy bármire, ami kicsit is mű. Sajnos ezt tényleg csak úgy lehet megtudni, hogy végigpróbálgatod, hogy mitől jobb, mitől rosszabb. Vagy, keresel egy olyan dokit, aki hajlandó teljes ételallergia vizsgálatot végezni. Van ilyen, de hogy a TB mennyire támogatja, azt nem tudom.
2013. máj. 30. 18:14
Köszi! Akkor már csak rá kell jönnöm, hogy mire vagyok allergiás. Egyszer kipróbáltam a paleos életmódot, akkor mintha nem lett volna ilyen gyakran. Lehet a glutén vagy a cukor...
2013. máj. 30. 18:05
Férjemnek volt kiderült a McDonald'S os kajákra allergiás, amióta nem eszik olyat nincs olyanja. Neki a fél nyelvén hiányoztak a nyelvpapillák. Lehet valamire allergiás vagy. Gyógymód, hogy nem eszel olyat.
2013. máj. 30. 17:52

Sziasztok,

A nyelvemen változó gyakorisággal piros foltok jönnek elő, amely először apró majd napról napra látványosan nő. Ezeken a helyeken a nyelvpapillák hiányoznak. A foltok megjelenésénél fájdalmas is. Néhány nappal később a foltok eltűnnek, ugyanígy fokozatosan. Van valakinek ötlete mi lehet ez? Van rá valami gyógymód? Háziorvosnál voltam már, vett kenetet, ami negatív. Jelenleg az ételallergia eredményre várok. Köszi a tanácsokat!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook