Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden volt barátnőmet megcsaltam. Ezt minek elmondani egy randin? fórum

Minden volt barátnőmet megcsaltam. Ezt minek elmondani egy randin? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 12. 10:43

Korrektnek tartom, bár biztos nem ilyen céllal mondta el, hanem felvágásból :D De az ilyen pasik, akik mindenkit megcsalnak, és imádnak az exekről beszélni, rendszerint nem a monogámiát részesítik előnyben. Szóval eldicsekszik, hogy lásd, milyen népszerű (ettől érzi magát valakinek, jó pasinak, ez ad neki önbizalmat).

Ez rendben van, de ki akar másokkal osztozni a pasiján? Tudom, ez most neked jól esik, hogy neked is udvarol, de sajnos nem a te személyednek szól, hanem minden csajnak akit ő szemrevalónak tart (és a leírtak alapján sok ilyen van a látókörében).


Ha valaki tényleg szeret és érdeklődik irántad (csakis irántad, és nem minden szemrevaló nő iránt akit meglát!), azt érezni fogod belül ;) Ahogy most azt is érzed, hogy őt nem igazán érdekled. Legalább tudod, mire számíthatsz tőle, és eldöntheted időben, megéri-e ez neked.

2013. jún. 20. 23:24
Büszkeségből...
2013. jún. 15. 23:20
Azért mondta el mert egy amatőr.
2013. jún. 15. 16:21

ki mondta Neked h szamolj be a reszletekrol?

nem jo a csomagolas v mi a fene?

60. e859f11f0c (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 15. 15:54
Nem az én "lovagomról" van szó? :)) Amúgy nyilván azért mert tudatni akarta előre vagy csak dicsekedett.
59. e90e67cb6b (válaszként erre: 58. - 9b68993820)
2013. jún. 1. 21:06

Az biztos hogy nagyon visszahúzódó vagyok, ez teljes mértékben így van. Jól van, köszönöm, úgy legyen :)


Mondjuk így belegondolva vele csak "bohóckodni" lehetne :D Mert már most látom, meg tudom is róla hogy a komoly kapcsolatok nem az erősségei. Főleg ha tapasztalt lányokkal nem működött neki, egy kezővel meg még úgy sem menne. Én pedig nem akarok lelkileg belemenni, majd a többi csaj sorsára jutni X idő elteltével. Az biztos hogy iszonyat megviselne. Aztán hosszú idő után tudnék csak magamhoz térni. Én elég érzékeny lelkű vagyok...


Meg tényleg nekem valami visszafogott, normális pasi lenne való :)

58. 9b68993820 (válaszként erre: 57. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 14:30
Inkább az lehet veled a probléma, hogy nagyon visszahúzódó vagy, nem az, hogy nem kellenél senkinek, ezt felejtsd el. :) Ha egy ilyen nagy csajozós is próbálkozik nálad, akkor más pasi is örömmel lenne veled. :) Ne ragaszkodj olyanhoz, akivel nem alakulnak jól a dolgok, vedd úgy, hogy a hiúságodat legyezgeti. Legyél nyitott, járj el barátokkal, beszélgess, ismerkedj, és meglátod, mennyivel jobb pasit is találhatsz. :)
57. e90e67cb6b (válaszként erre: 56. - 9b68993820)
2013. jún. 1. 13:56

Az a baj velem hogy én soha sem voltam népszerű a pasiknál. Elmúltam már 20 éves is bőven, de mégsem volt soha barátom. Mert annyira nem kellettem soha senkinek. Persze az lenne az ésszerű hogy keressek mást, de nem tudok :) Mert sehova sem kellek. És azért kapaszkodnék bele, mert legalább végre van valaki akit egy icipicit érdeklek.


De mondjuk most meg azon gondolkodtam el, hogy vajon mi bennem a hiba, hogy miért nem érdeklem őt jobban. Miért csak ennyire? Nem tudom mit rontottam el...Vagy úgy általában mi bennem a hiba hogy soha sem érdekeltem senkit.

56. 9b68993820 (válaszként erre: 54. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 13:42
Én a helyedben hagynám, és keresnék mást, aki nem hetente keres, hanem sok időt akar eltölteni együtt. Nem tudom, miért kapaszkodsz annyira ebbe a srácba, mert ebből úgysem lesz olyan szerelem, amire vágynál, még akkor sem, ha összejönnétek, de nagyon nem úgy néz ki. :(
2013. jún. 1. 12:57
Ja és ráadásul kb 20 percnyire lakunk egymástól.
54. e90e67cb6b (válaszként erre: 52. - 9b68993820)
2013. jún. 1. 12:55

Azt mondta hogy "egy barátnőmre sem volt soha sok időm" :D Az hogy minden nap találkozzunk az nem működne, de kereshetne ha akarna emailben, sms-ben stb. Akár minden nap tudnánk beszélni, nem csak 5-7 naponta ahogy teszi. Van hogy mondom neki hogy találkozzunk. De jönnek a kifogások. És csak akkor hajlandó találkozni mikor ő mondja. Pl múltkor mondtam hogy egyik délután összefuthatnánk legalább egy fél órára, mert régen találkoztunk. Erre: "de fél órára minek? Ha találkozunk akkor már több időre lenne jó" Na mondom jó....Tényleg csak szórakozik.


És ami idegesít hogy azért minden alkalommal elmondja hogy "úgy hiányzol már". Pl múltkor mikor találkoztunk megölelt és ölelés közben mondta. De simán lehet hogy minden csajnak ezt mondja :)

53. Regin_a (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 12:40

Mer' egy őszinte férfi

Majd ha hozzámész +változik

52. 9b68993820 (válaszként erre: 51. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 12:32

Van bármi akadálya, hogy ez a srác akár minden nap keressen és veled legyen? Mert ha nincs, és ritkán keres, akkor ezek az üzenetek nem jelentenek semmit, valószínűleg minden lánynak írkálja. Ha egy pasi akar és hiányzol neki, az mindig ott van körülötted, veled, amikor csak teheti. :)


Nekem kicsit az az érzésem, hogy te most viselkedsz úgy, mint aki rá akar akaszkodni és megfogni. :) Nyomozgatsz utána, elemezgeted minden szavát, tettét. Ha ő nem érez úgy irántad, mint te ő iránta, akkor nagyot csalódhatsz, ha ennyire ráindulsz. :( De ha mozizni visz és ilyen üzeneteket ír, miért ne kérdezhetnél rá?

51. e90e67cb6b (válaszként erre: 49. - 9b68993820)
2013. jún. 1. 12:22

Na ez az hogy annyira nem tudom hogy mit akar...De rákérdezni nem rossz? Nem fog hülyének nézni meg úgy érezni hogy rá akarok akaszkodni "megfogni" őt?


Egyébként annyira összevissza a viselkedése. Mondom ritkán jutok eszébe, de pl mikor találkozunk utána mindig ír nekem egy üzenetet pl múltkor moziban voltunk és ezt írta:

"Nagyon jó volt mozizni veled :$ nagyon jó volt újra látni màr várom mikor látlak újra. 1,5 órája váltunk el de már most hiányzol. Vigyázz magadra és jó pihenést. Puszi"


És ez még a leginkább visszafogottabb. Ennél sokkal udvarlósabbakat szokott.


De esélyes hogy csak hülyít :D

50. grizus (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 1. 02:31
Nem értem. "Szia, ha a barátnőm leszel, számíts rá, hogy megcsallak. Én szóltam." Püff neki! És akkor még én vagyok egyedül. Nyilván, én ezt nem tolerálnám semmilyen szinten.
49. 9b68993820 (válaszként erre: 48. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 18:56
Ez a legrosszabb, amit csinálhatsz. :) Hogy nyomozgatsz utána és kombinálsz, mikor nincs is közöttetek szerelem, kapcsolat. Ezzel csak azt éred el, hogy belelovalod magad olyasmibe, ami nincs, tele leszel rossz érzésekkel, féltékenységgel. Ennél egyszerűbb, ha egyenesen rákérdezel, mit szeretne tőled. :) Mert akkor valamit csak kinyög, hogy semmit, csak jól érzi magát veled, vagy szeretne veled kapcsolatot, és akkor elmondhatod neki a kételyeidet. Utána meg dönthetsz, hogy mit akarsz. De ha a srác nem tesz semmit, amiből egyértelmű lenne, hogy akar téged, és csak téged, akkor inkább hagyd, és ne nézegesd és ne nyomozgass utána. Nem leszel okosabb, és elpazarlod az idődet, az érzéseidet egy olyan srácra, akit valószínűleg nem is érdekelsz. :( Kell neked csupa csalódás?
48. e90e67cb6b (válaszként erre: 47. - 9b68993820)
2013. máj. 31. 18:46

Vicces hogy ezt írod. "Nyomozgattam" és van valami. Gyakran emlegeti a volt nőjeit.


Az egyik akit csak megd*gni lenne jó, a másik meg egy tökéletes akivel soha semmi baja nem volt (hozzáteszem neki külsőleg a klónja vagyok kb) ja meg van egy 3. de róla csak rosszat mond, mondjuk neki van pasija.


Pár hete nézegettem a facebookos adatlapját a srácnak, és akkor vette fel a "tökéletest" ismerősnek. Gyanús is hogy sokszor emlegeti ha találkozunk. De csak olyan szinten hogy "Zsófi nem messze lakik innen", "Amikor még Zsófival voltam..." de mondom azért emlegeti biztos mert miért ne :D (Olyan hülye vagyok). És igen, nem lohol szerelmesen utánam, csak ilyen másodvágány vagyok rá kell jönnöm. Szóval kedves velem, néha eszébe jutok, de ritkán. Kb heti 1 alkalomal.


Na de a lényeg. Felvette a csajt pár hete, és most nézem, hogy le van neki azóta törölve. Nem akarok kombinálgatni, de valami oka csak van neki hogy feltűnően sokszor emlegeti, elhanyagol, majd most letörli.

Szerintem tuti hogy volt köztük valami...


A plusz meg az hogy akit csak megd*gna, őt meg pár napja vette fel. A csaj egyik képét lájkolta is. Én azt mondom ez visszatáncolna hozzájuk :( De ha őket szereti akkor mire akar engem?

47. 9b68993820 (válaszként erre: 46. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 18:34
Sztem nem nagy áldozat elkerülni egy ilyen pasit, hiszen nem arról van szó, hogy szerelmesen lohol utánad, hanem csak úgy elvan veled, mintha talonozgatna, hátha be tud fűzni, és valószínűleg nem te vagy az egyedüli nő az életében. :(
2013. máj. 31. 18:28
Na jó igazatok van. Megpróbálom kiverni a fejemből...
45. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 11:19
Rögtön a tudtodra adta, hogy ezután is így lesz, tehát ne is reménykedj abba, hogy esetleg megváltozna...sőt azt gondolom, hogy épp most akarta megcsalni a másik nőt éppen veled! Ha ezt te el tudod viselni, akkor rajta, de ha nem akkor egy mondattal se ér többet. Induljon oda ahonnan jött és ne foglalkozz vele!
44. 9b68993820 (válaszként erre: 40. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 10:53
Ahogy többet írsz róla, úgy néz ki egyre szarabb alaknak ez a srác. Sztem mást kéne keresned, és nem azon filozofálnod, hogy vajon milyen ember, mert azt tisztán látod.
43. júliusi (válaszként erre: 42. - Cippora)
2013. máj. 31. 10:31
Jaja,szerintem is:(
42. Cippora (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 10:19
Hogy tudd,te sem számthatsz másra...
41. 130454e42d (válaszként erre: 40. - E90e67cb6b)
2013. máj. 31. 09:01
Szerintem sürgősen felejtsd el, ritjóka alja pasi. Szemtől szembe jópofizik, a csaj háta mögött meg kibeszéli? Vajon rólad hogy beszélhet?
40. e90e67cb6b (válaszként erre: 38. - 9b68993820)
2013. máj. 31. 08:39

Rendben, úgy lesz. Köszönöm :)


Azért felmerült bennem még egy dolog: hiába hogy ő csalta meg és dobta ki a volt barátőit, mégis sokat gondol rájuk, emlegeti őket, van amelyikkel "melegen tartja" a kapcsolatot. Néha ír neki hogy "boldog szülinapot" stb. De közben meg azt mondja rá hogy csak megd*gni lenne jó, meg elkezdi hogy: pl újévkor is írtam neki, erre rögtön elkezdett kérdezősködni hogy mizujs, nem próbáljuk meg újra én még most is szeretlek. De szerencsére azóta új telefonszámom van így már nem zaklat. Meg mit gondol? Ha az ingyenes facebookon nem írok neki vissza majd fogok rá sms pénzt pazarolni?"


Ez milyen már? Ez új kérdést indít el bennem :)

2013. máj. 31. 06:50
Hogy fel tudj készüli, mire számíthatsz.
38. 9b68993820 (válaszként erre: 37. - E90e67cb6b)
2013. máj. 30. 22:30
Ha már az elején tele vagy rossz érzéssel és kétséggel, az később még rosszabb lesz. Az lenne a legjobb, ha gyorsan keresnél mást magadnak, mert ha még jobban beleszeretsz, te is minden disznóságát el fogod nézni és mentegetni. :) De ha nem tudod most otthagyni az elején, akkor legalább ne hagyd, hogy játszadozzon veled, akkor engedd közel magadhoz, ha már biztosan érzed, hogy ő is szeret, és tisztában van a te elvárásaiddal is.
37. e90e67cb6b (válaszként erre: 35. - 9b68993820)
2013. máj. 30. 21:35
Igen jól látod engem már megfogott egy kicsit. Amúgy ha bunkó lenne velem nem érdekelne persze, de ezzel a kedveskedésével meg mázaskodásával mindig elvarázsol. Szerintem amúgy az ilyen típusú lányokra utazik. Mert mi "megértőek, aranyosak, normálisak vagyunk" és tudja hogy az ilyen típussal kb mindent megtehet. Egy nagyszájú belevaló csajjal nem hiszem hogy ezt csinálná. Hosszútávú kapcsolata csak ilyennel volt mint én. Akiket gondolom a "könnyebb" csajokkal csalt meg mindig...
36. e90e67cb6b (válaszként erre: 34. - A36415638d)
2013. máj. 30. 21:31

Na még annyi adalék hogy volt egy kapcsolata ennek a srácnak azzal a normálisabb lánnyal, most nem az de hasonló típus mint én: csendes, visszafogott stb. egy aranyos lánynak ismerem. Vele volt pl 2 évig. Többször megcsalta, de a lány mindig megbocsátott neki. Konkrétan 3 alkalmat hallottam. Oké midnig visszafogadta őt, de végül a 4. alkalomnál már vissza sem akart menni, hanem együtt maradt a szeretőjével.


Akkor a szeretővel is együtt volt 1,5 évig de őt is orrba-szájba csalta, de a lány szintén mindig megbocsátott neki. Míg nem megint együtt maradt a szeretőjével és a lány mehetett a lapátra. Vicces hogy a szeretőt is megcsalja de tényleg így volt...


Gondolom ezt mindig így csinálta. Így belegondolva lehet most is van valakije csak én lennék a "szerető".

35. 9b68993820 (válaszként erre: 33. - E90e67cb6b)
2013. máj. 30. 21:01
Egyetértek Fedrával, ez a pasi sunyi és link. :) Nem éri meg, hogy foglalkozzál vele, láthatóan ő sincs annyira oda érted, mert nem ilyesmiket mondana, hogy el tudna képzelni veled kapcsolatfélét, szexet. Ha érezne irántad valamit, nem lennének benned kétségek, nem "valami" lenne, hanem randiznátok, közelednétek egymáshoz és nem lennének kérdések, kétségek benned. De te láthatóan odavagy érte, és nem engednéd el, ezért írtam, hogy azért legyél óvatos, mert nagyot csalódhatsz.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook