Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol találok Budapesten optikát ahol viszonylag olcsón lehet Miraflex keretet kapni szemüveghez? fórum

Hol találok Budapesten optikát ahol viszonylag olcsón lehet Miraflex keretet kapni szemüveghez? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 30. 17:59

Nekünk van egy 3 éves méretű négyszögletes kék keretünk nagyon jó állapotban, ha érdekel ez a megoldás is, szívesen átadom jóval kevesebbért mint a bolti ára. Ha érdekel ez a megoldás, egyeztessünk :) "New Baby1 39/14" a keret típusa, a kislányom tartalékszemüvege volt 3-5 éves kora között. Van egy ugyanilyen rózsaszín is, a kéket jóval ritkábban hordta. A lencsét a Palota Optikában csinálták, biztos hogy szívesen beletennének egy új lencsét is.


Szemészetre hová jártok?

2013. máj. 30. 17:50

Szia!

Mi évek óta csak Miraflexet használunk (a kislányom fotói még a Mirafle honlapján is fent vannak).

Csak jót tudom mondani róla, mindent kibírnak ezek a keretek és msximálisan biztonságosak. A lányom most 5.5 éves, nem is hajalandó más keretet hordani, mert ez kényelmesebb is mint a többi.


Olyan 13-15.000 körül szokott lenni a keret ára. Mi mindg a XV. kerületben a Palota Optikában csináltatjuk (Illyés Gyula utca, a 196-os busszal 3 megálló Újpest Központtól, a busz az optika ajtajában tesz le).

Nagyon ajánlom őket, egy idősebb hölgy és a fia csinálja az optikát, rendesek, lelkiismeretesek, türelmesek, és gyönyörűen dolgoznak, és nem utolsó sorban nagyon jó áron. A Miraflexet forgalmazó nagykerrel közvetlen kapcsolatban vannak, náluk olcsóbban nem kapod meg.


Ha nehezen kezelhető a kisfiad, akkor más keret szóba sem jön, nem fogja bírni a strapát... ezt viszont akár el is dobhatja, akkor sem lesz baja. Lencséből pedig keményített, karc- és ütésálló ún, Junior lencsét kell kérni, gyakorlatilag törhetetlen.

Nálunk az ovi első hetében tönkretették a lányom két szemüvegét (kitörött a szára meg hasonlók) azóta csak Miraflex van és minden gond megszűnt :)

Sokan azt mondják, hogy ronda, de szerintem kifejezetten klassz, vagány szemüvegek :)

2013. máj. 30. 16:18
Kisfiam 3 és fél éves.kancsalság miatt kell neki szemüveg és takarás.érdeklődtem pár optikában de eddig nem találtam olyat ahol ezt az állítólag nagyon sokat kibíró keretet tartják.kíváncsi lennék arra is h kb milyen árban van ez a keret és hogy tényleg olyan jó e?van valakinek tapasztalata ez ügyben.nehezen kezelhető,autizmus gyanús gyerkőccel hogy fogadtatnátok el a szemüveget?még nincs diagnózisunk mi is van a gyerkőccel,folyamatban vannak a tesztek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook