Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek mennyi idő alatt szokik vissza a kislányom a bölcsibe? Háom hétig beteg volt és most nem akar menni pedig nagyon szeretett járni fórum

Szerintetek mennyi idő alatt szokik vissza a kislányom a bölcsibe? Háom hétig beteg volt és most nem akar menni pedig nagyon szeretett járni (tudásbázis kérdés)


2008. márc. 3. 19:00

Szerintem ez gyerek függő,nekünk még a sima hétvége a két nap itthon lét is sokszor komoly gondot okoz ,és jelzem másképp imádja jól el van ,játszik eszik ,mozgékony kisgyerek...

De volt hogy 2 hetet nem jártunk ,és a vártnál jobban visszailleszkedett...

De van gyerek aki sosem érzi,hogy gondja adódna ,ha elvállik a szülőktől,megy minden simán..te ismered te kell látnod milyen gyerek a tied ..ragaszkodobb ,vagy bátrabb,mert ugygondolom minden gyerek más ebben a helyzetben is minden másban...

Én személy szerint mindig sokat beszélek vele ,elmenés előtt ,sőt a hiányzó napjai alatt is többször szóbahozom ,hogy bölcsikébe megy a baba ,ha megyógyúl ,vagy mesélek ,hogy hiányzik nagyon az ovónéniknek ,ez is sokat számit..

Sok sikert ..ne busuljál nem lesz gond...

2008. márc. 3. 18:21
ha szeretett előtte is járni, akkor szerintem pár nap is elég lesz
2008. márc. 3. 17:23

szióka

nekem még csak 2 hónapos a kislányom, de évek óta bölcsiben dolgozom/dolgoztam. Az bizti, hogy nem lehet konkrét időt mondani, minden gyerek más. Adj neki időt, biztos hamar visszaszokoi. Beszélhetsz a gondozónővel is, de a lényeg, hogy te is könnyítsd neki meg a dolgot. vidd örömmel, hagyd ott mosolyogva, még ha sír is. Ez mindig segít.

2008. márc. 3. 17:17
pár nap
2008. márc. 3. 17:17
Kb. két hét. De gyerektől függ.
2008. márc. 3. 17:05
Szió szerintem egy-két nap.Nekem minden ismerősöm babája max egy hét alatt vissza illeszkedett.
2008. márc. 3. 17:01
Szerintetek mennyi idő alatt szokik vissza a kislányom a bölcsibe? Háom hétig beteg volt és most nem akar menni pedig nagyon szeretett járni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook