Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összeköltözés két hónap után? fórum

Összeköltözés két hónap után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. júl. 13. 07:37
miertne?hisz igy lehet igazabol megismerni a masikat.
79. 5e0c262058 (válaszként erre: 78. - B87caa8af0)
2013. jún. 14. 22:48
Igen, vagy csak én vagyok nagyon rossz emberismerő. Tesóm rögtön megmondja mindenkiről a tutit. Hihetetlen, mondtam is neki, legközelebb meozza le a jelöltemet. :)
78. b87caa8af0 (válaszként erre: 75. - 5e0c262058)
2013. jún. 14. 14:13
Igen, és jól álcázzák magukat normálisnak. :)
77. 5e0c262058 (válaszként erre: 76. - Fiabesca)
2013. jún. 10. 23:19
Gratulálok! :)
2013. jún. 10. 15:37
Jelentem, találtunk lakást :) már megvan a szerződés meg a kulcsok, az államvizsgám után takarítunk meg ilyenek és szépen lassan beköltözünk :) gondoltam megosztom veletek, ha már a döntésben is segítettetek :)
75. 5e0c262058 (válaszként erre: 74. - B87caa8af0)
2013. jún. 9. 12:39

Biztos, hogy nem veled volt/van a hiba. Beleválasztottál.


Sétál egy-két elmebeteg az utcán.

74. b87caa8af0 (válaszként erre: 73. - 5e0c262058)
2013. jún. 8. 21:01

Azt hozzá kell tennem, hogy az anyja özvegy volt, és valahol a férj szerepébe "emelte" a fiát. Engem útált, pedig amikor náluk voltam, tényleg szerintem maximálisan kedves voltam Vele, és egyébként nem szoktak útálni. Az utána következő exem Anyukája kifejezetten szeretett:) szóval nem az én ketyerémben volt a hiba, utólag is beigazolódott.


Sajnos, a srácból alkoholista lett, ennyit tudok róla. Megnősült egyébként, de az biztos, hogy az Anyjához Ő is annyira kötődött, mint az anyja hozzá, szal ez a nősülés dolog nagyon felboríthatta kettejük szimbiózisát.


Egyszer kijelentette nekem, amikor együtt voltunk, hogy annyira szereti az anyját, hogy ha az anyja meghal, Ő leöngyilkolja magát. Kérdeztem, és én, nem számítok? Erre rájött, hogy létezem... szerencsére még időben sikerült szakítani vele.

73. 5e0c262058 (válaszként erre: 72. - B87caa8af0)
2013. jún. 8. 20:39
Jézusmária.
72. b87caa8af0 (válaszként erre: 71. - 5e0c262058)
2013. jún. 8. 20:37
Ez nagy igazság. Mama kedvence meg kinek kell? Volt már egy olyanom, aki fiam helyett fiam lett (volna):)meg is szűnt köztünk minden testi kapcsolat, majd vége lett. Vele együtt éltem, és amikor elköltöztünk, kb. 200 km - re az anyjától, az anyja sírva hisztizett, hogy most mi lesz a fiacskájával, jaj? Aki akkor volt 35 éves...
71. 5e0c262058 (válaszként erre: 69. - B87caa8af0)
2013. jún. 8. 15:23
Ha igazi férfit választ az ember, nem egy mama kedvencét, nem lehet baj. :)
70. b87caa8af0 (válaszként erre: 68. - Anya4005)
2013. jún. 8. 09:25

De jó :)annyira jó ilyeneket olvasni. Nem azon múlik, ki mennyit vár az összeköltözéssel ésatöbbi.


Jó néhány ismerősöm úgymond együtt járt évekig, agyonrágták, túlagyalták mikor költözzenek össze, mikor házasodjanak össze, és miután ez megtörtént, hipp-hopp szét is mentek. Ez sem törvényszerű persze, de ilyen is előfordul, ennek nincs ideális menetrendje.

69. b87caa8af0 (válaszként erre: 66. - 5e0c262058)
2013. jún. 8. 09:21

Köszi :))) ismerem magamat. Nem az elején vagyunk, hogy "csak" kémia legyen.


Persze, nem fogom megkérni a kezét :))) az úgy nekem sem lenne az igazi.

2013. jún. 8. 00:26
Én 1 hónap után költöztem össze a párommal,és a 6. hónapban teherbe is estem tőle. Elötte nem ismertük egymást,de tudtuk,hogy együtt maradunk,így a babát is rögtön vállaltuk. Most 4 éve vagyunk együtt és 2 fiúnk van! Működik!!!
2013. jún. 7. 22:56
en kb masfel honap utan koltoztem össze, aztan 3 het egyuttlakas utan el, aztan 3 het gondolkodas utan adtam meg egy eselyt, es most kb masfel honap utan ugyanazok a problemak kezdenek elojonni, amik az elso korben is adodtak...es most kezdem feladni....Mondjuk huszonegynehany evesen szerintem siman koltozzetek ossze, lakva ismerkszik meg az ember, a sok egyuttalvas nem egyenlo az egyuttelessel...
66. 5e0c262058 (válaszként erre: 65. - B87caa8af0)
2013. jún. 7. 22:37

Szegény srác is tud az esküvőről? :) Lehet, hogy ez így együtt sokkolja :) Meg azért az az igazi, ha Ő hozza szóba, nem Te... Lehet úgy s érzékeltetni, hogy nem mondod ki...


Egyébként, ha kölcsönös, akkor jön majd úgyis magától. Csak nehogy elkapkodd a dolgot. Még nem ismered, ez még "csak" kémia. Házassághoz először magadat kell megismerned.

65. b87caa8af0 (válaszként erre: 57. - 36a26f5226)
2013. jún. 7. 19:44

Szerintem sem kell évekig kínlódni, sőt, ha valóban szereti egymást két ember, az összeköltözés símán belefér akár már a legelején.


Most egyelőre köztünk van ez a távolság, de ez nem lesz örökké, viszont addig is ha azt érzem, hogy minden percet kihasználunk, hogy együtt legyünk, akkor rendben, boldog vagyok, és Vele vagyok, Vele maradok. Ha azonban az ellenkezője történik, nyilván ettől huzamosan boldogtalan vagyok, és annak mi értelme?


Ha a másik saját magától nem érez arra késztetést, hogy minél többet legyen velem és nem hiányzom, az nagyon romboló dolog lenne, és akkor sincs értelme. Egy kapcsolat ne erről szóljon.


Én elmondom, hogy hiányzik nekem sokszor, ennyi. Nem erőltetek semmit, az érzéseimet közlöm, majd a döntés rajta áll. Tudom, ha nem hiányoznék neki és hanyagolna, az iszonyúan fájna, de inkább fájjon "X" ideig nagyon, majd jöjjön egy olyan, aki tényleg szeret és velem akar lenni, mint hosszú távon benne legyek valami lanyha és bizonytalan kapcsolatnak nem nevezhető valamiben.


A szerelem táplálja a szerelmet. Egyébként az összeköltözés mellett esküvőt is szeretnék, akkor lesz teljes és kerek az életem. :) Majd meglátjuk, mi lesz.

64. b87caa8af0 (válaszként erre: 62. - Fiabesca)
2013. jún. 7. 19:34
Megjöttem :) Köszi, jól alakulnak, most ezen a héten nagyon jól áthidaltuk a távolságot, azaz Ő, mert nagyon sokat volt nálam, holott azért olyan nagyon a közelben nem voltam. ( Mármint ahhoz a helyhez közel, ahova dolgoznia kellett menni. )
63. 5e0c262058 (válaszként erre: 49. - Mosolyka1111)
2013. jún. 5. 17:26

Ami nem megy, nem kell erőltetni. Van aki csak a saját kárán tanulja meg.


Ami pedig megy, annak nem kell gátat szabni, hogy témánál maradjunk. :)


Az élet nem olyan bonyolult, csak nem érdemes túlságosan eltervezni. Aztán görcsölünk ha nem jön be...

62. fiabesca (válaszként erre: 56. - B87caa8af0)
2013. jún. 2. 15:41
remélem jól alakulnak köztetek is a dolgok :)
61. hippie_lany (válaszként erre: 60. - Hippie_lany)
2013. jún. 2. 12:41
Ohh..én egyébként 23 vagyok, a barátom 22:)
60. hippie_lany (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2013. jún. 2. 12:39

Mi 1 hónap(január) után döntöttük el,hogy összeköltözünk. Igaz,hogy csak július elején valósítjuk meg, mert a kolira sajnos megkötöttük a szerződést. Azt bátran állítom,hogy az elhatározást azóta sem bántuk meg, sőt egyre jobban várjuk. Hogy mi fog belőle kisülni??? Nem tudom, mert nem látok a jövőbe, de az biztos,ha egy férfi erre az elhatározásra jut, akkor tényleg szeret.

Az elöző kapcsolatom 4évig tartott, de összesen 7évig ismertük egymást és mikor kérdeztem mindig azt mondogatta,hogy majd olyan 8-10év múlva talán...

Szerintem ha szeretitek egymást és minden adott akkor ne vacilláljatok túl sokat:)

59. Kukacc
2013. jún. 2. 12:35
Mi 2 hónap után összeköltöztük,és ma már a férjem, második bébinket várjuk :)
2013. jún. 2. 12:26
De a távolság tényleg - néha - őrjítő fájdalommal jár... kibírni egymás nélkül...
2013. jún. 2. 12:24

Hát a távolság kontra bizalmatlanság néha nálam is majdnem rossz döntést kreált... de próbálom én is kibírni.. Előbb-utóbb eldől, hogy mi lesz az egészből..


Én nagyon bízom benne, hogy csak jó, és pozitívan fog alakulni...


Én is úgy gondolom, ha két ember szereti egymást, akkor minek évekig kínlódni egymás nélkül?

Az csak felesleges fájdalommal jár...


- és így igaz... lakva ismerni meg a másik személyt, és minél előbb ki kell derülnie, hogy hogy boldogulnak egymással, mivel egy bizonyos kor fölött már nem lehet éveket elvesztegetni a semmibe... mert sajnos az idő kereke csak előre halad, és eljár fölöttünk az idő...


Ha működik, akkor úgy is minden szép lesz, és jó...

ha meg sajnálatosan nem, akkor jobb, ha mielőbb kiderül, mielőtt évek mennek el a semmibe...


Ezt most általánosságban írtam...

2013. jún. 2. 10:50

Nagyon jó ötlet szerintem :) nem jó az összeköltözést hónapokig, évekig halogatni, nyilván ha két ember szereti egymást, úgy az igazi, hogy mindkettő ugyanoda megy haza :) én is erre vágyom, már vagy egy éve vagyunk együtt (lassan egy éve) és még mindig nem ugyanoda megyünk haza, túl sok a külön töltött idő és sajnos távkapcsolatban élünk, de így sem alszunk együtt mindig akkor, amikor egyébként lehetőség lenne rá. Próbálom ezt vele megbeszélni, de ha nem megy, éppen emiatt fogok kilépni a kapcsolatból.


Szerintem azt hogy két ember szereti egymást és eljut - e a kapcsolatuk arra a szintre, hogy együtt éljenek, max. fél év után el kell tudni dönteni. Ez a maximum. Összeköltözni akár egy hónap után is. Lakva lehet legjobban megismerni a másikat és azért 20 éves kor felett már lecsengett a randizgatós kamaszkor :)

2013. jún. 1. 18:29
köszönöm a sok sikersztorit meg biztatást ismét. ma voltunk albérletet nézni, és nagyon szimpatikus volt a lakás is, meg a tulaj is és ha minden jól megy, nemsokára le is fixáljuk a dolgot. június második felében (az államvizsgám után) kipofozzuk egy kicsit a lakást (festés, takarítás meg ilyenek, szép apránként), aztán július elején költözhetnénk is :) remélem minden ilyen jól alakul, mert nagyon be vagyunk zsongva mindketten :) és nélkületek lehet, hogy most nem tartanánk itt :)
54. 9b68993820 (válaszként erre: 46. - Féknyom)
2013. máj. 31. 18:23
Nem ezt hívják egyéjszakás kalandnak? :)))))))))))
53. fiabesca (válaszként erre: 52. - Mosolyka1111)
2013. máj. 31. 12:59
akkor ott már a szándékkal volt baj...mert ha ilyen sokáig nincs meg, az már később se lesz az igazi. akkor már inkább egy ilyen hirtelen fellángolás és összeköltözés :)
52. mosolyka1111 (válaszként erre: 50. - Fiabesca)
2013. máj. 31. 10:29

Tudod, az az érdekes, hogy anyagi akadálya sem volt. A lánynak ott volt 14 milla öröksége a bankszámláján, bármikor megejthették volna a lakás vásárlást. Csak a tökilöki ment mindig.

Neked sok boldogságot!!!

2013. máj. 30. 22:30
Mi a férjemmel pár hét után teljesen össze költöztünk megismerkedésünk után. Két hónap múlva eljegyzés, egy évre rá esküvő és 22 éve vagyunk együtt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook